Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 147 Posts

·
zloderator
2,893 Posts
bio jednom.. beše to ekskurzija još u osnovnoj
okolinu smo dobro obišli,a sam grad ne pošto smo svratili na ručak (ne sećam se kako se zvao hotel,ali je čini mi se neki soliter u pitanju)

slike rudnika i okoline me podsećaju koliko mi je muka tada bilo na tom delu puta

·
Registered
820 Posts
Najvece blize mesto Kragujevcu,gde nisam bio.Nadam se da cu uskoro imati prilike.

Ova zgrada je odavno sredjena, ranije je bila pravo ruglo kao sto se vidi. Evo vidi se na ovoj slici tamo desno, sa otvaranja renovirane Gimnazije.

okolinu smo dobro obišli,a sam grad ne pošto smo svratili na ručak (ne sećam se kako se zvao hotel,ali je čini mi se neki soliter u pitanju)
Tо је hotel Šumadija, ranije je bio totalni raspad, ali je sad kompletno renoviran, mislim unutra.

·
Registered
820 Posts
Gimnazija Takovski ustanak, renovirana ove godine.

Glavni gradski trg.

Gradski park

U ovom delu grada izgradjeno nekoliko vecih zgrada pa ne izgleda vise ovako, inace ova sumica u gornjem desnom uglu je spomen-park Brdo mira.

Brdo mira

·
zloderator
2,893 Posts
Pogled na hotel, sa leve strane je Osnovna skola Kralj Aleksandar I.
upravo si me ovom slikom podsetio na moj kratak boravak u GM :)

da,to je taj hotel, a sećam se i te škole jer je bilo dosta dece okolo.. tu smo se šetali

·
Registered
820 Posts
Pogled na grad, u prvom planu je juzna industrijska zona.

Trg Kneza Mihaila, sa zgradom starog suda ispred, a sa ove strane odakle je slikano je ulaz u park.

Gradski bazen, postoji i zatvoreni ali je pukao krov pre nekoliko godina i jos ga nisu popravili.

Sediste kompanije Metalac

A ovo se nalazi pored ove zgrade iznad.

Jedna starija slika.

Jedna lepa slika Osnovne skole Kralj Aleksandar I, ona je kompletno renovirana prosle godine.

Fontana u parku.

Rusenje jedinog bioskopa u gradu, tako da Milanovac vise nema ni bioskop, tu je sad izgradjena ulica.

1 - 20 of 147 Posts