SkyscraperCity banner

1261 - 1280 of 2020 Posts

·
Comandos
Joined
·
1,633 Posts
Ще минулого тижня бачив як з внутрішньої сторони готелю (проїзд Крива Липа) екскаватор, щось копав
 

·
Registered
Joined
·
4,961 Posts
роботи це умовно - выдбуваэться демонтаж старих меблів, вивозиться техніка.
Це ж можна робити без дозволу?
Будівельні ще не розпочались.
Підготовчі роботи можна.

Але з досвіду найоптимістичніший термін, необхідний для проектування та погодження від МУО до дозволу на будівництво в центрі Львова мінімум 6 місяців. Тому доволі дивно, що вони вже закрили готель, якщо хочуть будувати з дозволом
 

·
Registered
Joined
·
13,942 Posts
Отель Citadel Inn стал членом мировой Ассоциации Preferred Hotel Group

Пятизвездочный отель Citadel Inn (Львов) присоединился к мировой гостиничной ассоциации Preferred Hotel Group (PHG). На сегодняшний день Citadel Inn – единственный в Украине отель, входящий в PHG.

Preferred Hotel Group – международная сеть, в которую входят отели, курорты, люксовые резиденции, а также отельные группы. Портфель PHG включает более 650 объектов, которые функционируют под брендами Preferred Hotels & Resorts, Preferred Boutique, Summit Hotels & Resorts, Summit Serviced Residences, Sterling Hotels, Sterling Design и Historic Hotels Worldwide.

Отель Citadel Inn Hotel & Resort расположен по ул. Грабовского, 11. Его открытие состоялось в мае 2009 года. Номерной фонд отеля составляет 26 номеров. Инфраструктура гостиницы включает салон красоты, SPA-центр, ресторан, летнюю террасу, винный погреб, сигарный зал, др.
http://commercialproperty.ua/news/detail.php?ID=50612
 

·
Registered
Joined
·
1,033 Posts


У Львові на розі вул. Краківської-Вірменської збудують готель. Експерти на архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури Львівської міської ради вже обговорили ескіз будівництва.
Ескіз розробили фахівці Національного університету «Львівська Політехніка», інформують у прес-службі Львівської міськради.

Він передбачає відтворення втраченої історичної забудови готельного комплексу у межах проекту реновації цього кварталу.

Зазначимо, ділянки на розі вул. Краківської-Вірменської відведені ТзОВ НВП «Будінвест» для відтворення втраченої історичної забудови та для проектування і будівництва другої черги готельного комплексу.

У прес-службі додають, що під час розгляду ескізних пропозицій 7 листопада на архітектурно-містобудівній раді було висловлено ряд зауважень, тому їх доопрацюють.

Нагадаємо, що ще у 2009 році депутати міськради голосували за спорудження готелю на розі вулиць Краківська-Вірменська. Навіть було затверджено кілька проектів, один з яких - спорудження тут готелю "Бункер". Однак й досі тут не було збудовано нічого.

http://zaxid.net/home/showSingleNew...vskoyivirmenskoyi_bude_gotel&objectId=1297193
 

·
Registered
Joined
·
4,039 Posts
По-моєму в тому місці підійде відновлення історичного фасаду, оскільки всі будинки там старі і це самий центр в двох кроках від пл. Ринок. Якщо збудувати щось нове то буде дуже вирізнятись ну і плюс це зона Юнеско.
А взагалі я за створення в тому місці скверика:)
 

·
Registered
Joined
·
4,961 Posts
нема фоток, наші реставратори ще між дотепер між собою спорять, чи були будинки з фронтонами, чи буди без них :nuts:

Навіть якщо б були фотографії, то будувати по них будинок в 21 столітті повний маразм, бо ніхто не буде відбудовувати з дерев'яним перекриттям, цеглою виліпленою в ручну і т д. Тобто це будуть псевдо-історичні будинки, а насправді ціниться тільки збережена автентика

Саме ж Юнеско в себе на сайті пише, що проти такого псевдо-історичного проектування

21. Taking into account the basic definition (according to Article 7 of this Memorandum), urban planning, contemporary architecture and preservation of the historic urban landscape should avoid all forms of pseudo-historical design, as they constitute a denial of both the historical and the contemporary alike. One historical view should not supplant others, as history must remain readable, while continuity of culture through quality interventions is the ultimate goal.
І навпаки, за сучасну архітектуру, бо це свідчить про продовження культурного розвитку (якщо вона не псує історичний ландшафт, наприклад, висотністю)
UNESCO welcomes and promotes contemporary cultural expressions, including modern architecture, as they constitute a continuation of culture and cultural traditions. However, there are obviously limits to what to plan, design and build when working in valuable historic environments, which were voluntarily nominated by the countries concerned to be placed on the WH List. A World Heritage site is not just any other site and it requires special treatment. Therefore, high-rise constructions should be positioned sufficiently away from historic areas where they cannot disturb sensitive balances in the built environment, or obstruct views to historic landmarks and landscapes.
Але, здається культурний розвиток у Львові закінчився з приходом совєтів :(

що австріяки з поляками набудували, тим і можемо пишатися

P. S. Кілька років назад був міжнародний конкурс на цю ділянку. Перемогли архітектори з Люксембургу, котрі мають реалізовані проекти в Європі в історичному середовищі. Але наше паньство через всякі бзіки підняло скандаль, і вирішило що тільки воно знає як проектувати в історичному середовищі. Краще дійсно залишили б там скверик
 

·
Registered
Joined
·
3,766 Posts
По-моєму в тому місці підійде відновлення історичного фасаду, оскільки всі будинки там старі і це самий центр в двох кроках від пл. Ринок. Якщо збудувати щось нове то буде дуже вирізнятись ну і плюс це зона Юнеско.
У нас псевдо панує всюди, псевдоісторичні будівлі, псевдосудочинство, псевдонаука.
Навіщо популяризувати псевдо?
 
1261 - 1280 of 2020 Posts
Top