SkyscraperCity banner
1 - 14 of 14 Posts

·
Србо**************** *****
5,194 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Уствари, не градим, ал сам вас испалио :lol:

Али у будућности бих се могао одлучити на такав корак, а вероватно има оних који баш сада планирају тако нешто.

Стога, дајте савете. Претпостављам да је овај форум право место да се постави такво питање. Монтажна кућа - да или не, какав материјал користити, каква су искуства са овдашњим фирмама које се тиме баве, како стојимо са ценама итд итд.

·
Registered
2,526 Posts
Ispala ali dobra tema :eek:kay:. Ne bi bilo lose da se ovde postavljaju linkovi sa projektima kuca, firmi koje izvode radove i slicno... I ja se nadam da cu u relativno bliskoj buducnosti poceti da gradim svoju kucu tako da me dosta stvari zanima u vezi izgradnje, materjala, izolacije i slicno...

·
zloderator
2,893 Posts
prvi savet, nemojte da gradite kuću na krovu neke zgrade

·
Registered
5,027 Posts
Bas si nas ispalio... svaka ti cast.

U sustini, prica se svede na sljedece. Sve ces raditi na sivo, sve ce te izaci 3x vise nego sto si planirao i minimalno sa 1/3 stvari uopste neces biti zadovoljan i htjeces da ih radis ponovo, ali neces imati novca.
I na kraju svega, doci ces do zakljucka da su svi majstori lopovi, a onda i do porazavajuceg zakljucka da bi te i u slucaju da gradis novu kucu, opet za.ebali.
Ali, kada se uselis, sve ono sto te nerviralo i jelo ti zivce neces ni primjecivati.

Sa montaznim kucama nemam iskustva. Ali kada se porede stan i kuca, za mene kuca pobjedjuje sa ubjedljivom razlikom. Mada, izbor zavisi od stila zivota pojedinca.

·
Banned
2,240 Posts
Ne pravi montaznu ni u ludilu.
Зашто не? :dunno:

Неки моји кућни пријатељи имају монтажну кућу и доста су задовољни, а коштало их је, по њиховој причи, око 300 еура по квадрату.

·
Registered
87 Posts
Уствари, не градим, ал сам вас испалио :lol:

Али у будућности бих се могао одлучити на такав корак, а вероватно има оних који баш сада планирају тако нешто.

Стога, дајте савете. Претпостављам да је овај форум право место да се постави такво питање. Монтажна кућа - да или не, какав материјал користити, каква су искуства са овдашњим фирмама које се тиме баве, како стојимо са ценама итд итд.
Посади цвеће и дрвеће. Немој да си као они који мисле да су урбани ако избетонирају двориште. Најбоље да имаш неку воћку типа трешња, орах, кестен ,а ако имаш места угурај и који четинар.

Немам велико двориште па имам само орах. Деда је имао гомилу дрвећа па сам с осталом дечурлијом брстила трешњу кад сам била мала. Сад кад сам велика бавим се само цвећем и љутом папричицом које имамо на тераси. :)

1 - 14 of 14 Posts