SkyscraperCity banner

7701 - 7720 of 42249 Posts

·
Registered
17,563 Posts
ДАІшники не прийшли на рейд щодо паркування у Львові

11 квітня у Львові відбувся другий рейд учасників громадської ініціативи «Дайте пройти!», які вимагають від водіїв дотримуватися правил паркування і не перешкоджати руху пішоходів. Пішоходи розклеїли на неправильно припаркованих авто 30 великих наліпок «Мені плювати на всіх! Паркуюсь, де хочу!». Водночас представники ДАІ на рейд прийти не змогли.

Про це ZAXID.NET повідомив учасник ініціативи Левко Стек.

«Я телефонував до Богдана Мицака (начальник міського ДАІ, – ред.) напередодні, він сказав, що навряд чи щось вийде, оскільки вони зараз готуються посилено до візиту президента та Платіні… Акція пройшла, я вважаю, успішною. Ми розклеїли близько 30 великих наліпок, маленькі я не підраховував», – сказав Левко Стек.

Конфліктів з водіями припаркованих автомобілів, з його слів, під час рейду не було.

«Деякі водії були на місці, коли ми розклеювали наліпки. Але, коли ми говорили, що вони порушують, найчастіше не без обурення вони перепарковувались. Один автомобіліст просто втік з машини, мабуть, не мав що сказати. Ми його далі не переслідували. Залишили свою наклейку на лобовому склі. Інші перепарковувались, я вважаю, що це добре», – каже учасник ініціативи «Дайте пройти!».

Також він зазначив, що надалі рух планують розвивати і не планують обмежуватися лише рейдами.

«В нас вже є кілька ідей, як можна більш дієво впливати на поведінку водіїв. Хотілося б у подальших наших акція домовитися про співпрацю з бізнесом чи з владою і почати встановлювати в потрібних місцях, якщо цього зараз немає, засоби для обмеження руху. Не знаю, чи нам це вдасться, але таке бажання є», – сказав Левко Стек.

Як інформував ZAXID.NET, 22 березня у Львові відбувся перший рейд учасників громадської ініціативи «Дайте пройти!», під час якого на 30 автівок на центральних вулицях Львова було наклеєно наліпки «Мені плювати на всіх! Паркуюсь, де хочу!».

Нагадаємо, ініціативна група вимагає від влади Львова: повернути евакуаторидля очищення тротуарів від припаркованих автомобілів, які блокують прохід; штрафувати порушників; докласти більше зусиль для облаштування паркувальних місць.

Група «Дайте пройти!» самоорганізувалася у Facebook.

Також діє її сайт - trotuar.lviv.ua

·
Registered
17,563 Posts
^^

Публікую цю новину сюди оскільки вона більше відноситься до цієї теми.

Крім того питанням паркування у Львові займається УТіЗ, а не УКБ чи Автодор.

Згодом додам ще фоток.

·
Registered
17,563 Posts
11 квітня 2012 року

Боротьба з амулетами/файликами/табуретками триває!

італійці мабуть на екскурсію в Арсенал .... пролазять.

"Неймовірні пригоди італійців у Львові"

^^ просто заставлено газетою 1а

·
Registered
2,976 Posts
vitallo що там чути на рахунок маршрутів 1а 3а і 4а, успіх бм і атп 14630 йдуть з цих маршрутів і атп 1 саме буде обслуговувати радіальні маршрути , чи успіх бм і атп 14630 залишаються на радіальних маршрутах

·
Registered
1,429 Posts
vitallo що там чути на рахунок маршрутів 1а 3а і 4а, успіх бм і атп 14630 йдуть з цих маршрутів і атп 1 саме буде обслуговувати радіальні маршрути , чи успіх бм і атп 14630 залишаються на радіальних маршрутах
ще нічого не ясно

^^

а є автобуси на заміну? :)
є

·
Registered
2,317 Posts
Убий пі******

Не знаю хто і куди приїде львівський танкодр.. тьфу, летовище відкривати, але Маршрут Грабовського - Бандери - Устияновича - А. Шептицького на кожному куті по дайцю і 2 міліціянти, в зоні видимості один для одного. Та я стільки дайців за рік у Львові не бачив! Ну і помити не забули дорогу, звичайно, в інших місцях людям дихати не треба.
В.Ф., слабо переїхатися від універу 9 тролейбусом?
Пішов готувати крашанки...

·
Registered
2,317 Posts
Головне не нервуйся))))
і не думай про політику)))
Та мені пейбл, тільки помийте мені під вікном вулицю :)

От, мейл.ру:
Визит Януковича парализовал львовский транспорт

Во Львове утром в четверг парализовано движение транспорта на ряде улиц в связи с прибытием в город Президента Виктора Януковича.
Как передает корреспондент УНИАН, на улицах города работает большое количество сотрудников милиции в форменной одежде и сотрудников ГАИ.
Во Львове уже находятся президент УЕФА Мишель Платини, советник Президента Украины Анна Герман, министр внутренних дел Виталий Захарченко, вице-премьер-министр — министр здравоохранения Раиса Богатырева, вице-премьер-министр – министр инфраструктуры Борис Колесников.
Прибытие Януковича во Львов ожидается около 11.00.
Напомним, оппозиция намерена встретить Януковича во Львове акцией протеста под лозунгом: «Очистим Украину от грязного режима».
Янукович в четверг откроет новый терминал международного аэропорта «Львов».
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/8628646/?frommail=1

·
Registered
1,246 Posts

11 квітня у Львові відбувся другий рейд учасників громадської ініціативи «Дайте пройти!», які вимагають від водіїв дотримуватися правил паркування і не перешкоджати руху пішоходів.

:cheers: bilshe takoho!

·
Registered
856 Posts
Для чого то озвучення зупинок в тролейбусах??? 546 тролейбус - маршрут №2 - на кожній зупинці жіночка все в мікрофон оголошує - мікрофон в одній руці - білети і гроші в другій - ну прямо мрія... Але чому я навіть знаючи назву зупинки - читаючи її назву через вікно на знаку зупинки так і не можу зрозуміти що вона оголошує саме цю зупинку і взагалі жодного слова розібрати не можу???

Ну для чого то все відновлювати було - ну вкласти в 10 раз більше і зробити нормально. Ну чому воно внас завжди так?

·
Registered
215 Posts
Отаке чудо стояло вчора біля Церкви Юра.
П'ять зірок! Нє:nuts:

До речі то заїжджий красавець. З Волині людий привіз.

·
Registered
856 Posts
Отаке чудо стояло вчора біля Церкви Юра.
П'ять зірок! Нє:nuts:

До речі то заїжджий красавець. З Волині людий привіз.
Це звичайний подовжений 30 містний міжміський еталон, таких і у Львові є кілька, але не на міських маршрутах. Вони десь з 2007-2008 року випускаються.

·
Registered
215 Posts
Це звичайний подовжений 30 містний міжміський еталон, таких і у Львові є кілька, але не на міських маршрутах. Вони десь з 2007-2008 року випускаються.
Просто напис промовистий ЛЮКС_ЕКСПРЕС

·
Registered
525 Posts
Найшов цікавий документальний фільм про як люди змінюють своє місто. Фільм про Боготу, мера, що показував голу задницю, та мера що за три роки зробив набагато більше ніж наша влада за 20.
Між іншим, вразили кадри як замість 20 річних "богдано-еталонів" в пробках на вулицях столиці почали курсувати новенькі гармошки по виділенках, з інтервалом близько 4 хвилин.
Особисто я після перегляду відео, зрозумів за кого тре голосувати на наступних виборах :).

При перегляді включіть російські субтитри - під відео натисніть на кнопку "select language"

П.С. якщо хтось знайде з російським перекладом, з можливістю скачування (є ОрбітГраб) дайте пліз посилання.

7701 - 7720 of 42249 Posts