Skyscraper City Forum banner
12101 - 12120 of 42569 Posts

·
Registered
17,563 Posts
До речі, в Сихівському районі встановили декілька дорожніх знаків "Місце зупинки автобуса" НА ВИМОГУ.

А на вул. Хуторівка біля того моста залізничного навіть павільйон поставили.

І гроші на знаки знайшлися правда?

А в центрі(аж 5 знаків треба!) і франківському районі ніяк нема коштів.

·
Registered
5,665 Posts
Власне моя заява про перехрестя Шевченка-Винниці (деталі, гугл-докс) так і залишилась без реакції. Знаю, у них були поблеми з баблом (їм депутати грошей не виділи на листування, інет і т.д.), тож зла не тримаю. Цікавить інше - якими повинні бути мої подальші кроки? Не думаю, що вони зараз почнуть розсилати все, що мали розіслати коли грошей не було.

Отож - подавати знову з ремаркою "повторне звернення" і всілякими схемами-малюночками, фотками, лінками на ютуб аби серйознше виглядало?

·
Registered
2,317 Posts
Власне моя заява про перехрестя Шевченка-Винниці (деталі, гугл-докс) так і залишилась без реакції. Знаю, у них були поблеми з баблом (їм депутати грошей не виділи на листування, інет і т.д.), тож зла не тримаю. Цікавить інше - якими повинні бути мої подальші кроки? Не думаю, що вони зараз почнуть розсилати все, що мали розіслати коли грошей не було.

Отож - подавати знову з ремаркою "повторне звернення" і всілякими схемами-малюночками, фотками, лінками на ютуб аби серйознше виглядало?

Львівська влада полюбляє порушувати право людини на отримання інформації. Про це сьогодні у Львові розповів голова львівської правозахисної організація «Корпус свободи» Євгеній Філіппов, під час проведення виставки «Права людини поза грою».
«Львів не є поза Україною. У Львові також порушують права людини. Зокрема, в мене були випадки, коли порушувалося право на інформацію з боку районних адміністрацій та Львівської міської ради. Через це мені доводилося подавати скарги в прокуратуру. Наразі я готую позов до суду на Залізничну районну адміністрацію міста Львова. Вони вже кілька раз мені не надавали інформацію, яка передбачена, зокрема, і конвенцією про права людини. Доступ до інформації, є природнім правом людини від народження, але воно у нас часто нехтується», – каже Євгеній Філіппов.
За його словами, до правозахисної приймальні «Корпусу свободи» звертається чимало львів’ян, які не отримують доступу до інформації зі сторони влади. Також скаржаться мешканці міста на порушення своїх економічних прав у питанні виплат та пенсій.
Звернися сюди http://www.free-dom.org.ua/

А також май на увазі оце http://www.gromada.lviv.ua/civic/262

·
Registered
525 Posts

Пошукай закон "про звернення громадян", або "про корупцію"
Наскільки знаю зараз термін на відповідь - місяць

·
Registered
1,104 Posts
vbhjckfd "Власне моя заява про перехрестя Шевченка-Винниці (деталі, гугл-докс) так і залишилась без реакції."

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про звернення громадян
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/393/96-вр/print1351943005833701
Стаття 15. Розгляд заяв (клопотань)

Органи державної влади, місцевого самоврядування та їх
посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ,
організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, до
повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані
об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них
факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і
забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки
розгляду заяв (клопотань).

Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше
одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують
додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти
днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити
порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного
органу, підприємства, установи, організації або його заступник
встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що
повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний
термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може
перевищувати сорока п'яти днів.

Стаття 24. Відповідальність посадових осіб за порушення
законодавства про звернення громадян

Особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну,
адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену
законодавством України.

Якщо не надійшла відповідь у встановлений термін - ЗВЕРТАТИСЬ У ПРОКУРАТУРУ., додати копію звернення з відміткою органу до якого звертались про дату прийому звернення

·
Banned
575 Posts

·
Registered
1,104 Posts
Львівські автобуси курсують з GPS-навігаторами

комент рагуля громадьского транспорту

http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?lvivski_avtobusi_kursuyut_z_gpznavigatorami&objectId=77222
Звертаємо увагу на монітор в диспетчера. На компі запущена програма, але аж ніяк не браузер.. (на 20 секунді відео):banana:

·
Registered
5,665 Posts
Браузер-не-браузер, це діло техніки. Задача серверу трекінгу - збирати інформацію і надавати доступ до неї. Це дає змогу писати прикоадні програми, додатки під мобілки, браузерні затосунки і т.д.

·
Registered
440 Posts
Львівські автобуси курсують з GPS-навігаторами

комент рагуля громадьского транспорту

http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?lvivski_avtobusi_kursuyut_z_gpznavigatorami&objectId=77222
Коментарі водія просто вбили - це повний ПЗДЦ!

Цікаво, як Вітало може прокоментувати те, що працівники АТП не хочуть працювати (виконувати свої прямі обовязки) і заявляють це просто на камеру. Я в шоці - "Ету страну нє побєдіть":nuts:!!! Мене як пасажира, чому має хвилювати це? Якщо мені потрібно в 6 ранку на вокзал, чому я не можу скористуватися 16 автобусом, або навпаки поїзд приїзжає у 22:30, чому я неможу доїхати додому? Чому? Чому? Чому?

Блін, ну я готовий платити по 3 грн., як це в інших містах, але зробіть комфортний переїзд з точки А, до точки Б.

·
Registered
911 Posts
Коментарі водія просто вбили - це повний ПЗДЦ!

Цікаво, як Вітало може прокоментувати те, що працівники АТП не хочуть працювати (виконувати свої прямі обовязки) і заявляють це просто на камеру. Я в шоці - "Ету страну нє побєдіть":nuts:!!! Мене як пасажира, чому має хвилювати це? Якщо мені потрібно в 6 ранку на вокзал, чому я не можу скористуватися 16 автобусом, або навпаки поїзд приїзжає у 22:30, чому я неможу доїхати додому? Чому? Чому? Чому?

Блін, ну я готовий платити по 3 грн., як це в інших містах, але зробіть комфортний переїзд з точки А, до точки Б.
Поки водій буде зацікавлений в тому щоб автобус був набитий так щоб тріщали двері - порядку не буде! Тільки в разі якщо забрати в водія автобуса функцію касира - їм буде пофіг коли виїхати і скільки людей в автобусі...

·
Registered
356 Posts
Не хотів писали, але нехай таки ВСІ знають, як АТП 1 обслуговує 5а.
Нині їхав машиною із села. на кінцевій у Винниках 5а не було. Їхали до Магнусу - не обігнали і не зустріли ЖОДНОГО АВТОБУСА із маршрутом 5а, а на годиннику 17.30!!! у Винниках і 18.00 біля Оперного.
Гнати в шию і міри і комуналки...
Як тут не бути "тролем", коли тобі кажуть, що є АЖ 3 автобуси, а їх ТАКИ НЕМА!!!
І нехай хтось спробує мене переконати, що ЖПС щось змінить..., бо 6а біля Магнусу я теж не бачив у цей час...
Чому мовчить УТіЗ? Може хтось має прямий номер туди, щоб їм про це висказати?...

·
Registered
301 Posts
Поки водій буде зацікавлений в тому щоб автобус був набитий так щоб тріщали двері - порядку не буде! Тільки в разі якщо забрати в водія автобуса функцію касира - їм буде пофіг коли виїхати і скільки людей в автобусі...
Eto soobshenie samoe glavnoe na vsey etoy stranitse... a ne "videl, ne videl... 5a"
Seychas voditel zainteresovan o svoem zarobotke, vot i edit tak kak emu, voditelyu (a ne passazhiru) udobno.

12101 - 12120 of 42569 Posts