SkyscraperCity Forum banner

Громадський транспорт | Public Transport

91188 Views 484 Replies 25 Participants Last post by  lados
Створив тему для обговорення транспортної, дорожньої інфраструктури, проблеми паркування, створення нових маршрутів автобусів, тролейбусів, будівництво та ремонт зупинок, закупівлю нового комунального та приватного транспорту, ціни на проїзд\паливо, тощо.
1 - 20 of 485 Posts
Щоб не страйкувати самовільно підвищили тариф й деруть з людей "три шкури"Рівненські перевізники поставили перед владою умову: або чиновники дозволяють підвищити тариф на перевезення, або ж вони розпочинають страйк і взагалі не виїдуть на маршрути. При цьому перевізники пропонують затвердити тариф на перевезення маршрутними транспортними засобами в межах міста в розмірі 3 гривні, а на приміських та міжміських маршрутах збільшити до 0,36 гривні за один кілометр.
Голова правління громадської організації «Спілка водіїв» Сергій ОВЧИННІКОВ каже, що головною причиною цього звернення стала складна економічна ситуація в державі, а особливо на ринку паливно-мастильних матеріалів. «Нині вартість пального збільшилася на 40 відсотків, мінімальна заробітна плата – на 25 відсотків, основні витрати на запасні частини та технічне обслуговування теж зросли в ціні більш як на 40 відсотків. Востаннє тарифи на проїзд у Рівному піднімалися в 2011 році при ціні дизпалива 8,50 грн».
Власники автотранспортних підприємств зазначають, що вони купують дизпаливо не за гуртовими цінами, а на звичайних заправках. У багатьох навіть існують борги, в тому числі за пальне, а також за запчастини. А ще зауважують, що навіть у тарифі 3 гривні немає складової розвитку. «Це той тариф, який дозволить нам не заробляти, а, вийшовши на нуль, існувати та не працювати в борг», – каже директор фірми, який попросив не називати свого прізвища.
Перевізники наголошують, якщо залишити вартість перевезень на рівні двох гривень, це призведе до неминучих збитків автопідприємств, адже вони не зможуть поновлювати та підтримувати в належному стані рухомий склад, а це в свою чергу вплине на безпеку перевезень.
Аби задовольнити вимоги перевізників і в той же час не викликати у мешканців Рівного обурення, міській владі доведеться шукати компроміс, який влаштує всі сторони.
Так, голова управління транспорту міськвиконкому Віталій МИРОНЮК зазначив: «Уже сьогодні виконком Рівненської міськради має 40 висновків про обґрунтованість підвищення ціни на проїзд у маршрутних таксі міста. Подібна ситуація склалася не тільки в нашому місті, а й практично у всіх обласних центрах. Так, віднедавна вартість проїзду підвищилася в Хмельницькому, Житомирі, Львові та Тернополі.
Тож про те, що вартість проїзду підніметься, можемо говорити однозначно. Але коли саме це станеться, наразі невідомо. Ми розуміємо, що люди не витримають одночасного подорожчання всього одразу, тому, швидше за все, будемо проводити підняття цін у кілька етапів. В одному можу запевнити: станеться це не сьогодні і не завтра, а щонайменше через місяць-півтора».
На запитання про можливість подорожчання проїзду в тролейбусах Віталій Мілентійович зазначив: «Економічних підстав для підвищення вартості квитків на проїзд в електротранспорті немає». До того ж, тролейбусники будуть у виграші від здорожчання проїзду в маршрутних таксі, адже частина пасажирів, яким нові ціни будуть не по кишені, стануть користуватися «рогатим» транспортом, переконаний Миронюк.
Самі ж рівняни, почувши про підвищення вартості проїзду в міському транспорті, реагували вкрай емоційно. Причому більшість опитаних нами пасажирів маршрутних таксі нарікали на те, що зі зміною ціни якість перевезень, швидше за все, не покращиться.

Тим часом у Рівненській ОДА вже розглядають проект збільшення вартості одного кілометра перевезень з 23 до 30 копійок. З цього приводу голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок сказав наступне: — Ми змушені були піти на такий непопулярний крок, вартість пального за останній час зросла на 40%, і я кщо ми не підемо на такий крок, то перевізники перестануть возити людей, оскільки це їм буде не вигідно. Однак перевізники не дочекавшись офіційного ухвалення збільшення тарифу, самовільно піднімають вартість проїзду. Так, за інформацією ogo.ua сьогодні пасажирів, які зі Здолбунова добирались у Рівне, з самого ранку чекала шокотерапія. Замість звичних 4 гривень за проїзд їм довелося заплатити уже 6 гривень. А у сільській маршрутці, наприклад, Здовбиця-Рівне, в якій раніше до Рівного можна було заїхати за 3.50 грн, сьогодні пасажири змушені викласти аж 5.50 грн. Декому може ще пощастити, і цих два дні, до 17 квітня, він може поїздити за старими цінами, адже у деяких маршрутних таксі напрямку Рівне-Здолбунів висить попередження про зростання ціни на проїзд саме з 17 квітня.

http://takeinfo.net/news/view/schob...pidvischili_tarif_y_derut_z_lyudey_tri_shkuri
See less See more
У Рівному нарешті ремонтують головну вулицю

Шляхові служби Рівного нарешті почали ремонтувати асфальтове покриття на розі вулиць Київська та Данила Галицього. Рух цією ділянкою вулиці до п'ятниці буде перекритий.

Нагадаємо, що ремонт цієї ділянки головної дороги міста дорожники почали ще торік, однак через відсутність коштів робота зупинилася. Тоді працівники зняли пошкоджений верхній шар асфальту, але новий не поклали. Казначейство не проплатило данні статті витрат.

Як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко 400 тисяч гривень на такі ремонтні роботи казначейство перерахувало тільки зараз. Це дало змогу розпочати ремонт вулиці.

http://vse.rv.ua/news/1397747555-u-rivnomu-nareshti-remontuyut-golovnu-vulicyu.html
________
За 400 тисяч нажаль буде тільки перехрестя
Вся дорога коштує більше 5 лямів
See less See more
Мер Рівного почув перевізників - проїзд таки подорожчає

vse.rv.ua

Близько двох десятків перевізників обласного центру прийшли сьогодні на зустріч з міським головою Рівного Володимиром Хомком щодо питання підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

Зокрема, перевізники попросили у мера Рівного скликати позачергове засідання міськвиконкому і розглянути питання подорожчання проїзду. Перевізники аргументують це тим, що курс долара значно зріс, відтак подорожчало пальне та запчастини до транспорту, тому вони працюють у збиток. Якщо ж міська влада не вирішить це питання перевізники сказали, що зупинять громадський транспорт.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що розуміє їх проблему та готовий зібрати позачергове засідання міськвиконкому для розгляду питання щодо збільшення вартості проїзду.

- Однак, вирішення цього питання потребує певного часу. Адже будь-яке рішення виконкому має бути оприлюднене на сайті міської ради за 20 днів до винесення його на розгляд сесії, - сказав Володимир Хомко. – Інакше будь-хто з рівнян може подати у суд та оскаржити це рішення, так як воно прийнято незаконно, без дотримання відповідної процедури. Розумієте, не можна підняти тариф за один день, адже він не буде легітимним. Хоча я сподіваюся, що курс долара «спаде» і тоді все стабілізується. Тому зараз потрібно врахувати всі об’єктивні причини і прийняти компромісне рішення. Адже ситуація склалася так, що іншого шляху, як підняття вартості проїзду немає. Для того, щоб цього не відбулося потрібно, щоб знизилася вартість солярки, яка залежить від курсу долару. Думаю, що вартість проїзду зараз збільшиться у всіх містах України. Будемо слідкувати, щоб проїзд у Рівному не був дорожчим, аніж у сусідніх містах. У вівторок ми зустрінемося з перевізниками, начальником управління транспорту та зв’язку Рівненського міськвиконкому Віталієм Миронюком та заступником міського голови Сергієм Васильчуком і враховуючи розрахунки вирішуватимемо питання тарифу.

У свою чергу голова правління ГО «Спілка водіїв Рівного» Валентин Демчук підкреслив, що підвищення вартості проїзду в міському транспорті неминуче, адже зараз чимало маршрутів працюють у збиток.

- Кілька днів тому відбулися збори перевізників Рівного, де підготували звернення, у якому просили скликати позачергове засідання міськвиконкому і розглянути питання підвищення тарифів. Також домовилися, що сьогодні ми зустрінемося з мером для вирішення цього питання. Якби під час цієї зустрічі не вдалося досягнути компромісу, то ми не відкидали можливості, що чимало перевізників завтра можуть зупинитися. Адже якщо нас ніхто не бачить і не чує, краще цей період перечекати, поки ситуація не стабілізується. У четвер відбудеться засідання міськвиконкому і я сподіваюся, що нам вдасться знайти компромісне рішення щодо вартості проїзду. Адже вже зараз деякі нерентабельні маршрути у місті практично зупинилися, це ті маршрути, на яких в день перевозиться до 350 людей, які оплачують проїзд. Так само не мають прибутку і середньо рентабельні маршрути, які перевозять до 450 людей в день, а це більшість міських сполучень міста. Є невелика частина маршрутів, які вважаються високорентабельними і перевозять більше 450 осіб в день, то їм вдається частково заробити на зарплату водіїв, прибутків там так само немає, - повідомив Валентин Демчук.

Відтак, якою буде вартість проїзду зараз важко сказати. Володимир Хомко сказав, що будуть проведені відповідні розрахунки, скільки має коштувати проїзд.

- Дуже швидко «підскочив» курс долара. Спочатку перевізники просили вартість проїзду 3 гривні, міська влада пропонувала підняти тариф до 2 гривень 50 копійок. Зараз перевізники вже хочуть, щоб проїзд у міському транспорті коштував 3 гривні 50 копійок. Будемо говорити, домовлятися і будь-хто може долучитися з представників громадськості до обговорення цього питання. Наразі у Рівному працює 350 маршруток і мені б хотілося, щоб вони залишилися у місті, але ніхто не хоче працювати собі в збиток, - додав Володимир Хомко.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду в міських маршрутках Рівного підвищувала у 2011 році з 1 гривні 50 копійок до 2 гривень.
See less See more
Ремонт вул. Київської 18.04.2014 р. зранку після дощу
фото з вк -
http://vk.com/tipove_rv
See less See more
4
У Рівному подорожчав проїзд у маршрутках – 2,5 гривні

Опубліковано vse.rv.ua

На засіданні Рівненського міськвиконкому затвердили нову вартість проїзду у міських маршрутках. Тепер вона становитиме – 2 гривні 50 копійок. Ухвалити термінове рішення чиновників змусили міські перевізники, які пригрозили зупинити транспорт. Кажуть, перевезення стали збитковими через подорожчання пального та запчастин.

Нагадаємо, що тиждень тому міські перевізники заявили, що ціна проїзду в міських маршрутках має становити 3,5 гривні. Тим часом міська влада підготувала проект рішення, де закладена вартість - 2,5.

На позачерговому засіданні міськвиконкому перед керівниками міста виступив голова асоціації перевізників міста Рівне Валентин Демчук.

- Тариф у розмірі 2 гривні міськвиконком встановлював 19 квітня 2011 року. Цю вартість затверджували, коли пальне коштувало 9,5 гривні. Сьогодні ж пальне подорожчало на 40% до 14,60 гривень за літр, - розповів Валентин Демчук. – Також зросла вартість запчастин: шини та акумулятори, наприклад, подорожчали майже вдвічі. А мінімальна заробітна плата зросла на 29,4 відсотка. Саме цим і обумовлене рішення про підвищення вартості проїзду. Вже сьогодні на низькорентабельних маршрутах спостерігається зменшення кількості маршруток. На деяких маршрутах в святкові дні виїжджає лише 10 відсотків маршруток, в будні 50 відсотків. За нашими розрахунками вартість проїзду в місті має бути 3,5 гривень. Це для повноцінного функціонування перевезень. Однак, ми розуміємо складність ситуації тому згодні на тимчасове підвищення вартості до 2,5 гривень.

Як розповів начальник управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк, в сусідніх областях проїзд у міських маршрутках теж дорожчає. Так Хмельницький має вартість проїзду – 2,5 гривні, Житомир – 2,5, Тернопіль – 2,5. Але в більшості міст вже подані регуляторні акти на підвищення вартості проїзду. За словами чиновника вартість проїзду 2,5 гривні принаймні на перший час зніме напруження та врятує міські перевезення.

Тим часом член виконкому Ігор Давидчук зауважив, що не голосуватиме за це рішення:

- Рішення незаконне, порушені терміни. МВФ дає кредит Україні, тому курс долара має знизитись. Тому і вартість пального може знизитись. Якщо люди затягують паски, то і перевізники теж мають це зробити. А рішення треба приймати законно з дотриманням всіх термінів.

- Справді, рішення про підвищення вартості буде ухвалюватися незаконно, бо не дотримана процедура, - зауважив депутат Рівнеради Юрій Запорожець. - Тому варто запустити процедуру підвищення тарифів і розглядати це питання пізніше. Коли буде стабілізація на валютному ринку, збільшення соцвиплат.

- Вся відповідальність на мені. Як не хочу піднімати тариф, але зупинки транспорту теж не хочу. Тому пропоную тимчасове підвищення вартості до 2,5 гривні. Так буде до наступного засідання виконкому 13 травня, - зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко. - За той час всю структуру тарифу має вивчити спеціальна комісія. Якщо вартість пального знизиться – знижуватимемо тариф, збільшуватиметься – теж підніматимемо вартість проїзду. У нас немає вибору. Винен в тому той, хто допустив підвищення курсу долару. Це потягнуло за собою все інше. Тому треба підтримати хоч таке компромісне рішення.

У підсумку за збільшення вартості проїзду до 2,5 гривні проголосували всі члени виконкому, окрім Ігоря Давидчука. Тим часом воно вступає в дію після публікації його в газеті "Сім днів - фактично з 1 травня. Втім, до питання вартості проїзду у місті повернуться вже у наступному місяці.
See less See more
Де у Рівному на вихідні машиною не проїдеш


26 та 27 квітня у Рівному на дві години перекриватимуть рух транспортних засобів, повідомляє прес-служба Рівненської міськради.

Згідно розпорядження міського голови № 296-р від 22.04.2014 року «Про перекриття руху в місті Рівному під час проведення відкритого чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе в гонці критеріум І тур серед юніорів та відкритий чемпіонат області з велосипедного спорту на шосе серед юнаків та дівчат»:


26 квітня 2014 року з 1000 до 1200 відбудеться призупинка руху транспортних засобів по вул. Київській (зоопарк - автовокзал) та вул. Костромській;
26 квітня 2014 року з 1600 до 1830 відбудеться перекриття руху транспортних засобів за маршрутом: проспект Миру — вул. Набережна — вул. Кавказька — вул. Міцкевича – проспект Миру;
27 квітня 2014 року з 1000 до 1400 відбудеться призупинка руху транспортних засобів по вул. Київській (зоопарк - автовокзал) та вул. Костромській.

http://takeinfo.net/news/view/de_u_rivnomu_na_vihidni_mashinoyu_ne_prodesh
See less See more
Можливло сьогодні багато з Вас помітили нову розмітку на Рівненських дорогах , так от - її наносили як у Європейських країнах - під покривом ночі. Чудова практика !http://vk.com/tipove_rv?w=wall-35005636_419033
В міліції розповіли чому і як на Рівненщині згоріла пасажирська "електричка" (ФОТО)

Сьогодні зранку на Рівненщині майже вщент згорів електропоїзд.
Як встановили правоохоронці, о 9 годині пожежний поїзд ст. Сарни здійснює виїзд для ліквідації пожежі по станції Малинськ перегону «Немовичі-Малинськ», у зв’язку з загоранням приміського дизель-поїзда №6343 сполученням «Сарни-Здолбунів».На місці події встановлено, що в дизель-поїзді №6343 сполученням «Сарни-Здолбунів» відбулося загорання заднього вагону, машинного відділення.Пожежу ліквідовано, потерпілих не має. Причина загорання та сума збитків встановлюється. О 13.34 рух на перегоні «Немовичі-Малинськ» відновлено.Транспортні правоохоронці на місці події з’ясовують усі обставини, поінформував підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

http://takeinfo.net/news/view/v_mil...nenschini_zgorila_pasajirska_elektrichka_foto
See less See more
3
Рівненщина: Перелік доріг, які відремонтують цього року

Стан доріг на Рівненщині, як нарікають водії, є дуже поганим. До деяких населених пунктів взагалі немає дороги. Де саме цього року поремонтують автошляхи на Рівненщині.

Міжнародні автомобільні дороги

М-06 Київ – Чоп, (км 259+592 – км 434+230)
М-06-01 Західний під’їзд до м.Рівне
М-07 Київ – Ковель – Ягодин
М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест)

Національні автомобільні дороги
Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, (км 130+000 – км 156+700)

Регіональні автомобільні дороги
Р-05 Городище – Рівне – Старокостянтинів
Р-05-01 Північний під’їзд до м.Рівне
Р-26 Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів
Р-76 КПП “Прикладники”- Зарічне-Дубровиця
Р-77 Рівне – Тучин – Гоща – /Р-05/

Територіальні автомобільні дороги

Т-03-02 Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин-/М-06/
Т-03-03 Луцьк-Радомишль-Демидівка-Дубно
Т-18-01 Рівне – Здолбунів – Мізоч – Дубно
Т-18-04 Корець-Славута-Антоніни
Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни
Т-18-08 Зарічне-Борове-Ст.Рафалівка – Полиці
Т-18-09 Переброди-Дубровиця – Володимирець – Суховоля
Т-18-10 Дубровиця-Любиковичі-Сарни
Т-18-11 Клесів-Михалин-Березне-/Р-05/
Т-18-12 Немовичі-Березне-В.Межиричі-Федорівка
Т-18-13 Демидівка-Велика Городниця-на Олику
Т-18-14 Рокитне – /М-07/

Т-18-15 Дубно-Млинів-/Т-18-13/
Т-18-16 Східний під’їзд до м.Радивилів
Т-18-17 Бережниця-Степань-Деражне-Клевань,
Т-18-18 Будки Кам’янські-Рокитне-Клесів-/М-07/,
Т-18-19 Соснове-Маринин,
Т-18-20 Кунин-Зелений Дуб,
Т-18-21 Верба-Онишківці-Хотівка,
Т-18-22 Онишківці-Стара Миколаївка,
Т-18-24 Дерманка-Корець-/М-06/,
Т-18-26 Степань-/Р-05/,
Т-18-27 Костопіль-Яполоть, км 0+000 – км 22+000
Т-18-28 Корчів’я-Іваничі-Берестовець,
Т-18-29 Вежиця-Рокитне-Борове,
Т-18-30 Рівне-Тайкури-Оженин,
Т-18-31 /М-06/-Бугрин-Оженин-Острог,
Т-18-32 /Н-22/-Ходоси-Кустин-/Р-05/.

http://www.ogo.ua/articles/view/2014-05-06/50680.html
See less See more
Рівненські перевізники: Проїзд для дорослих - 3 грн, а для школярів - 2 грнНа громадських слуханнях щодо вартості проїзду у маршрутних таксі перевізники ще раз аргументували необхідність підняття цін на проїзд у Рівному.

За період із жовтня по січень ціни на пальне зросли на 42%, автошини виросли з ціни 960 до 1700 грн, акумулятори з 900 до 1455, тому за таких умов ріст цін на проїзд перевізники вважають логічним.

Із 2011 року маршрутники перевозили рівнян за 2 грн, але за умов, які нині складаються, маршрутні таксі стали збитковими, тому за підрахунками перевізників ідеальною ціною для перевезень пасажирів є 3.50 грн.

резидент громадського об’єднання «Союз перевізників України» Валентин Демчук зазначає, що перевізники розуміють ситуацію в країні, тому дійшли компромісного рішення підняти ціну не до 3.50 грн, а до 3.00 грн. Більше економити не можна, адже від справності транспортного засобу залежить безпека пасажирів.

Ціну на проїзд школярам у навчальний період піднімуть на 50 коп., тобто їм потрібно буде платити 2 грн. Пільговики, як і раніше, їздитимуть безкоштовно.

А остаточне рішення про зміни тарифів на проїзд мають вирішити завтра, 13 травня, на засіданні виконавчого комітету міста Рівного.

http://www.ogo.ua/articles/view/2014-05-12/50925.html
See less See more
У Рівному перекрили рух транспорту на вулиці Київській

Перекриють рух транспорту на проїжджій частині вулиці Київської (від вулиці Данила Галицького до вулиці Відінської) в період від 20 по 24 травня.

Міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження "Про перекриття руху транспортних засобів на вулиці Київській".

Рішення прийнято у зв'язку із виконанням робіт з капітального ремонту вулиці Київської.

Рівняни обговорюють бойкот маршруток

Ремонт буде проводити ПрАТ "Рівнеавтошляхбуд".

Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

http://www.ogo.ua/articles/view/2014-05-21/51188.html
See less See more
Привіт!!!
Сьогодні розпочалося продовження ремону вулиці Київської. На мою думку толковий ремонт, з того що видно по фотографії...
Ось Тема Сайту ОГО!!!!

Рівне: ремонт дороги на вулиці Київській.

У Рівному тривають капітальні ремонтні роботи однієї з центральних вулиць нашого міста.
До речі, вартість ремонту на вулиці Київській оцінена в більше ніж 3,4 мільйона гривень. «Гарантія» дороги - три роки.


Ось силка на новину сайту ОГО
http://ogo.ua/articles/view/2014-05-22/51266.html
See less See more
8
О! Оце ремонт! Він мав таким бути з самого початку. І тепер получається, що відрізок дороги від перехрестя Д.Галицького-Київської-Костромської і до світлофору автовокзал-сільпо буде в УГ якості.Тобто вальнули зверху невеликий шар асфальту і все. Через 3 роки з снігом змиє. А відрізок від світлофору до 12 школи буде в хорошій якості і стоятиме довго. Однієї гарантії на 3 роки дали....
Радує хоч що кошти після кредитів розблокували і ремонт закінчили уже толковий.
З мінусів - де інде гранітний бордюр десь дівся, попадав і ніхто його не відновлює. Свинство блін, якщо робиться, то вже робиться нормально а не хз як...
See less See more
Рівненським тролейбусникам «погасили» майже півтора мільйони заборгованої зарплати

Сьогодні працівникам комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» виплатили заборговану на загальну суму 1 мільйон 314 тисяч 930 гривень.

Як повідомили в управлінні транспорту і зв’язку виконкому Рівнеради, це вдалося зробити спільними зусиллями міської та обласної влади. Адже питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємстві доволі болюче.

http://vse.rv.ua/news/1401363092-ri...mayzhe-pivtora-milyoni-zaborgovanoyi-zarplati


Накінець то!
See less See more
Рецепт ремонту доріг у Рівному

Торік з міського бюджету витратили понад чверть мільйона гривень на капітальний ремонт клаптика дороги розміром 230 квадратних метрів на одній з вулиць міста Рівне. І все було б добре, якби не запитання: чому саме цю дорогу?

- Зробили за понад чверть мільйона невеликий клаптик дороги по вулиці Грунтовій. Відокремленої, навіть не проїзної. На частині цієї ділянки знаходиться аж чотири приватних будинки. Чому? Хто там живе? І що це за цинізм, коли з польової дороги за місяць роблять двополосну асфальтовану і називають це “капітальним ремонтом”. А у мікрорайоні Тинне, де стоять вже цілі житлові квартали, по кілька років ніхто дороги не робить, – говорить Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».Ділянка вулиці Грунтової потрапила у перелік доріг, які будуватимуть, реконструюватимуть чи ремонтуватимуть в області у 2013 році.Потрапила у вищезгаданий перелік за пропозицією міської ради. Хто конкретно став ініціатором ремонту цієї дороги - в управління житлово-комунального господарства не розповідають.

- Я вам не можу сказати, від кого конкретно надійшла пропозиція, але хочу сказати, що ми маємо робити всі вулиці у місті. Там сьогодні чотири будинки, а завтра буде триста будинків. Вулиця буде зроблена і нею користуватимуться мешканці, – прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства м.Рівне В’ячеслав Бережнюк.Місцеві подейкують, таку невелику ділянку дороги зробили тому, що в одному з цих будинків мешкають родичі народного депутата України.Крім цього, чимало питань щодо процедури, згідно з якою вказується, що робився капітальний ремонт на вулиці Грунтовій. Громадський активіст Дмитро Якимець припускає, що виконані роботи більше схожі на реконструкцію. Його думку підтверджують і фотографії з супутника. Вони вказують, на те, що геометричні розміри, а саме ширина дороги, змінені. Це підтверджують і місцеві мешканці. Мовляв раніше, тут була колія в ширину одного автомобіля. Нині ширина відгалуження вулиці Грунтової складає 5 метрів.Голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець звернувся до прокурора Рівного, аби останній дав оцінку правомірності дій усіх учасників такого «капітального» ремонту відрізку дороги.

Громадська організація «Рівненський громадський контроль»

http://zdolbunivcity.net/retsept-remontu-dorih-u-rivnomu/
See less See more
3
Як заробляла на ремонтах фірма, наближена до екс-голови бюджетної комісії облради: розслідуванняБудучи ще головою бюджетної комісії Рівнеради Олексій Кособуцький каже, що не брав платні. Однак порядкування за кошти платників податків фірми дружини пана Кособуцького з дорогами і дахами Костопільщини дало змогу заробити значно більше ніж якась там невелика зарплата. Фото і колаж порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА

До 92% коштів на рік, виділених обласною владою на ремонт доріг у Костопільському районі, заробляла фірма, наближена до екс-голови бюджетної комісії Рівненської облради Олексія Кособуцького. Так, у 2012 році приватне підприємство «Інжпобутсервіс», засноване дружиною Олексія Кособуцького, отримало замовлення з бюджету на понад 5 мільйонів гривень, у 2013 - на понад 2 мільйони. Сьогодні діяльність фірми вивчають правоохоронці. Згідно з попередньою перевіркою фірма привласнила близько мільйона гривень.

У березні до редакції «Четвертої влади» завітали підприємці, які фігурують у цій справі. Вони розповіли про свою співпрацю з підприємством «Інжпобутсервіс» у всіх подробицях.

Як депутат кинув «своїх» земляків і партнерів
Колишній директор КП «Костопількомунсервіс» Сергій Касянчук розповідає, що почав працювати з Олексієм Кособуцьким ще з весни 2012 року (до 2014 року Олексій Кособуцький очолював бюджетну комісію Рівненської облради - ред.).

- Тоді він приїхав і сказав, що виграв усі тендери. Таким чином наша фірма залишилася без роботи. Він виграв усі тендери, маючи тільки стілець під собою і печатку», - розповідає Сергій Касянчук. - В той момент приїхав Кособуцький і сказав, що має фірму «Інжпобутсервіс» і запропонував співпрацювати». Як виявилося пізніше, ПП «Інжпобутсервіс» не розрахувалось ні з КП «Костопількомунсервіс», ні з іншими підрядними підприємствами.

Сергій Касянчук розповідає про співпрацю з Олексієм Кособуцьким:


Підприємці розповідають, що співпрацювали безпосередньо з Олексієм Кособуцьким і довгий час вважали, що саме він є власником фірми «Інжпобутсервіс». Проте нині в Єдиному державному реєстрі зазначено, що керує підприємством Андрій Омелях. Дружина Кособуцьгого – Оксана - є підписантом, хоча раніше в реєстрі була зазначена як засновник.

- Його дружина раніше була власником, на початку 2013 року вони перереєстували фірму з Костополя в Київ, але її знайти зараз не можуть ні там, ні там. Це ознаки шахрайства - вважає сарненський підприємець Станіслав Мичка. - Вони вивели всі активи з фірми. Довели її до банкрутства і переписали на Омеляха.підприємця Станіслава Мичку фірма дружини Олексія Кособуцького також ввела в оману

Також за інформацією Станіслава Мички, частина коштів з бюджету, перерахованих на «Інжпобутсервіс», потім переводилися на ТОВ «Українська деревообробна компанія» (власником якої є О. Кособуцький – авт.), а звідти закордон.

За інформацією джерел ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ (наразі неперевіреною - авт.), Олексій Кособуцький має стосунок (можливо, в якості співвласника) до однієї з фірм у Німеччині. До речі, депутат їздить на Mersedes з німецькими номерами і сам зазначив,що авто належить німецькій фірмі. Детальніше розповісти ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, що це за фірма і чому на її авто він їздить, Олексій Кособуцький відмовився.авто, на якому їздить Олексій Кособуцький, належить німецькій фірмі

- Вони використовували нашу техніку, наших працівників і матеріали. Ми повірили йому, бо він голова бюджетної комісії. Без його підпису жодна копійка нікуди не дінеться, - заявляє Станіслав Мичка.

Колишній директор ПП «Інжпобутсервіс» Віктор Коротчук розповідає, що упродовж трьох місяців Олексій Кособуцький не хотів підписувати його заяви про звільнення з роботи.

- Я звертався в міліцію, тому що не міг звільнитися сам. Я перестав працювати в серпні, а звільнили мене лише у листопаді.

Хоча з серпня по листопад 2013 року Віктор Коротчук, за його словами, не працював, підписи від його імені продовжували ставити на документах.

- В УБОЗі є всі дані за підписи. Там підроблено документів на 2 млн гривень, - каже чоловік.Віктор Коротчук, який керував фірмою дружини Олексія Кособуцького теж підтверджує зловживання власників фірми

- Всі вказівки по роботі давав Кособуцький. У нас не було робітників. Бухгалтер приїжджав з УДК (Український деревообробний комбінат - ред.). Не було ліцензії. Будівельників, техніки теж не було, - продовжує розповідати Віктор Коротчук.

Також колишній директор підприємства «Інжпобутсервіс» повідомив, що знаходиться воно на території вищезгаданого «УДК». Правда, потрапити туди практично не можливо. Не те що потрапити. Його тяжко знайти, адже там немає жодної вивіски.

Так виглядають підприємства ззовні.А от в цій маленькій будці вирішуються усі справи.На думку адвоката підприємців Миколи Лазарчука, до відповідальності притягнути Олексія Кособуцького фактично немає за що, так як свої підписи він ніде не ставив.

- Уся кримінальна відповідальність падає на директора, або на того, хто ставив підпис, - розповідає Микола Лазарчук. – Щодо підроблених підписів колишнього директора ПП «Інжпобутсервіс» Віктора Коротчука – експертиза довела їх фіктивність. Проте, не відомо хто саме їх підробляв. Навряд чи сам Олексій Кособуцький ставив їх. Фіктивні підписи використовувалися лише три місяці, а фірма працювала три роки. Тому якщо брати до уваги усю діяльність ПП «Інжпобутсервіс», більшість підписів поставлені саме рукою Віктора Коротчука. Не відомо, яким чином це було зроблено. Можливо, директор підписував усі документи, які йому веліли підписати, можливо, власник фірми не знав про те, які документи підписував Коротчук. Справа досить заплутана.

Мільйони з бюджету для фірми-прокладки
Отож в цілому ситуація склалася наступним чином. ПП «Інжпобутсервіс» отримала більшість замовлень з обласного бюджету на ремонт доріг у місті Костопіль та Костопільському районі у 2012 та 2013 роках. Так як ні матеріалів, ні потрібної кількості робітників та техніки фірма не мала, керівництво найняло субпідрядників.

Серед них опинилися СП «Костопільагрошляхбуд», КП «Костопількомунсервіс», ТОВ «Нерудпром ЛТД», фізичні особи-підприємці Лісінчук А.В., Мичка С.М., Боровик М.М.

Підприємства та фізичні особи надавали ПП «Інжпобутсервіс» техніку, матеріали та робітників. Після закінчення робіт фірми-підрядники не отримали всіх коштів. Після численних особистих звернень до Олексія Кособуцького, підприємці вирішили подати позови до суду, адже сам депутат навідріз відмовлявся розраховуватися з підрядниками.

Як розповіли нам підприємці, колишня власниця підприємства (тепер – підписант) – дружина Кособуцького Оксана – нічим допомогти не могла, так як усіма справами завідував чоловік. Усі судові позови бізнесменів були задоволені, або частково задоволені на їх користь. Проте гроші, за їх словами, вони так і не отримали.

Як подає інформацію єдиний реєстр судових рішень, загалом ПП «Інжпобутсервіс» зобов`язали повернути підприємцям та фірмам-судпідрядникам понад 380 тисяч гривен.

За даними, котрі ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ надало Управління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА за 2012-2013 роки підрядною організацією, що повинна була виконувати майже всі дорожні роботи у Костопільському районі, було ПП «Інжпобутсервіс».

Таким чином близько 92% ( 5 398 984 грн.) коштів із загального фінансування з обласного бюджету (5 855 867 грн.) в 2012 р. та близько 76% (2 420 451 грн.) із загальної суми (3 191 204 грн.) у 2013 році отримало ПП «Інжпобутсервіс».

В цей час Управління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, яке здійснювало замовлення робіт, очолював депутат Рівнеради від Партії регіонів Юрій Сідлецький.


До ПП «Інжпобутсервіс» - у правоохоронців питань на мільйон гривень
У серпні- жовтні 2013 року ПП «Інжпобутсервсіс» займалось ремонтом даху Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I – II ступенів.

Покрити одноповерхову невелику школу металочерепицею коштувало рівненським платникам податків більш як пів мільйона. Держфінінспекція стверджує, що значну частину коштів фірма привласнила. Міліція ж стверджує, що збитків завдано більше ніж на половину цих коштів

За словами директора закладу Бабич Євгенії, минулого року гроші на ремонт покрівлі держава виділяла неохоче, проте 550 тисяч гривень таки надали. Грошей не вистачало і не багато організацій згодилося б вкладати свої кошти у ремонт, саме тому, за словами директорки, заклад співпрацював з ПП «Інжпобутсервіс», бо те виявило бажання співпрацювати і знаходилось «на місці», в Костополі.

За словами директорки, фірма виконала роботу достатньо якісно та швидко, в залежності від того, коли з держбюджету надходили кошти. Вийшло навіть так, що школа-інтернат заборгувала їм, але, жінка каже, що школі пощастило, бо «голова комісії з питань бюджету Олексій Кособуцький розуміє, що гроші держава не виділяє, тому школа не може розрахуватись з ПП «Інжпобутсервіс».

Іншої думки про якість виконання цих ремонтних робіт - контролюючі органи. Згідно висновків Держфінінспеції, оприлюднених на першому етапі перевірки, фірма «Інжпобутсервіс» привласнила близько 70 тисяч гривень з ремонту закладу. Відомо також, що перевірка робіт Держфінінспекцією відбувалась на підвищених тонах, а свідки кажуть, що Олексій Кособуцький сварився і навіть погрожував працівнику, котрий виявив порушення.

- До реєстру досудового розслідування [стосовно діяльності ПП «Інжпобутсервіс»] внесено відомості за ознаками злочину, передбаченою статтею 191, частиною 5-ою (привласнення, розкрадання майна службовою особою), а також 366 статтею, частиною 2-ою (підроблення службовою особою документів), - розповідає ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ наприкінці травня т.в.о. начальника слідчого управління УМВСУ в Рівненській області Іван Лішневець. - Справа відкрита в липні 2013 року, активно розслідувати почали вже в цьому році, в тому числі завдяки громадськості, яка звернула на це увагу.

Як розповідає Іван Лішневець, наразі два провадження об’єднані в одне. За одним напрямком досліджується законність освоєння бюджетних коштів по школі-інтернату в місті Костопіль, за іншим - освоєння коштів на ремонт доріг.

- Не можна говорити про остаточні збитки, бо ще не закінчена перевірка фінансової інспекції, каже Іван Лішневець. - Орієнтовно мова йде про 300 тисяч гривень збитків, завданих бюджету при ремонті школи-інтернату. Також досліджується освоєння ремонту доріг в Костопільському районі. Там приблизна сума збитків - 500 - 700 тисяч гривень. Всі документи, пов`язані з господарською діяльністю цієї фірми вилучена. Щодо самого Олексія Кособуцького, то є провадження стосовно підробки диплому, по якому йому вручено про підозру 3 квітня.

Іван Лішневець відмовився підтвердити, але й не заперечив інформацію, оприлюднену раніше підприємцем Станіславом Мичкою про те, що кошти обласного бюджету з «Інжпобутсервісу», заснованого дружиною Олексія Кособуцького, замість оплати послуг перераховувалися на «Український деревообробний комбінат», власником якого є безпосередньо Олексій Кособуцький. Разом з тим Іван Лішневець підтвердив що ряд розрахункових операцій, проведених з ПП «Інжпобутсервіс» на кілька фірм, є сумнівними щодо законності.

Журналіст ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ зателефонувала Олексію Кособуцькому і домовилася про зустріч наступного після дзвінка дня. Наступного дня перетелефонувати для уточнення часу та місця зустрічі, але після 4-х дзвінків Олексій Кособуцький так і не підняв слухавки.

Наразі відомо, що Олексій Кособуцький, попри те, що його дружина - засновниця підприємства, пізніше - підписант, всіляко відхрещується від цього підприємства. У інтерв`ю, що є на сайті одного з рівненських ЗМІ депутат наголошує на тому, що йому лише подобається те, як ПП «Інжпобутсервіс» виконує дорожні роботи на Костопільщині і він неодноразово співпрацював з цією фірмою, адже роботу вона виконує належним чином. Разом з тим усі підприємці , котрі співпрацювали з підприємством та колишній працівник, стверджують, що саме Олексій Кособуцький вів справи ПП «Інжпобутсервіс» і домовлявся з усіма ними особисто.

На інформацію щодо порушень «Інжпобутсервісу» Олексій Кособуцький спробував дати відповідь на сесії обласної ради 2 квітня:

- Після минулої сесії я особисто ініціював листи в СБУ, УВС і прокуратуру нашої області приблизно такого змісту: «Зважаючи на неодноразові звинувачення від представників громадськості та приватних підприємців про порушення мною чинного законодавства та зловживань в бюджетній сфері прошу надати інформацію стосовно мене про порушення кримінальних справ за період з 24 листопада 2010 року. Тобто за період моєї діяльності як депутата обласної ради. Я отримав відповіді від усіх установ. Ніяких справ стосовно Кособуцького Олексія Миколайовича немає і не було» (власне справи стосовно зловживань бюджетним коштами наразі розслідуються стосовно «Інжпобутсервісу», яка пов`язана з Олексієм Кособуцьким, а не стосовно нього особисто, тож тут депутат не злукавив - ред.).


Оскільки Олексій Кособуцький проігнорував зустріч з журналістом, друкуємо питання, на які ми хотіли би отримати від нього відповідь:

- Чи правда те, що зараз Ви здобуваєте другу вищу освіту у Львівській політехніці на основі попереднього диплому, стосвно якого вам висунено звинувачення в підробці?


- Підприємці, які працювали у підрядності у ПП «Інжпобутсервіс» заявляють, що співпрацювали безпосередньо з Вами і довгий час навіть не знали, що власником фірми є Ваша дружина. Натомість Ви постійно відмовляєтеся від зв’язку з цим підприємством. То, все ж таки, які у вас відносини з ПП «Інжпобутсервіс»?

- У одному з інтерв’ю Ви сказали, що не знаєте таких людей, як Лісінчук, Коротчук, Мичка, Касянчук тощо. Касянчук говорить, що знає Вас і вашу родинк з дитинства. Ви готові йому в очі публічно заявити, що не знаєте його?


- Ви їздите на машині з німецькими номерами. Нашій журналістці Ви сказали, що машина належить німецькій фірмі. Що це за фірма? Яким чином з нею пов’язані Ви? Також відомо, що у Вас є ще одна така ж машина. Де вона і хто на ній їздить?

- Ми маємо інформацією про те, що ПП «Інжпобутсервіс» немає відповідної ліцензії, працівників, техніки, матеріалів. Яким чином функціонує фірма, якщо зі штатних працівників там числиться лише директор? І чому саме цій фірмі, а не тій, що має всю цю техніку і людей надавались кошти на ремонт доріг?

- Віктор Коротчук заявляє, що Ви не хотіли звільняти його з роботи. Для цього йому довелося звертатися до правоохоронних органів. Та навіть після звільнення документи підписувались від його імені. Хто підробляв підписи і навіщо?

- Є також інформація про те, що бюджетні кошти з ПП «Інжпобутсервіс» перераховувались на належний вам «УДК». Куди поділись ці кошти? Чи правда те, що вони перераховувались закордон? З якою метою?

- Стосовно ПВКФ «Норд», в якій Ви були директором – як сталося так, що фірма стала банкрутом? Чи правда те, що Ви підробили наказ про своє звільнення з посади директора?

Чому, після того, як Вас призначили головою Бюджетної комісії, фірма, якою володіє Ваша дружина, отримала майже усі замовлення на будівництво та ремонт доріг у Костополі та Костопільському районі?

Бізнеси пов᾽язані з Олексієм та Оксаною Кособуцькими
Інфографіка

http://4vlada.com/images/image/torbich/!!!!!/грей.jpg

http://4vlada.com/rivne/35578
See less See more
8
  • Like
Reactions: 1
Мер Рівного паркується як ПоярковЗнак «зупинку заборонено» не стає на заваді рівнянам, паркувати свої авто у центрі міста. Принаймні, це доводить колона автомобілів припаркованих вздовж вулиці Міцкевича напроти майдану Незалежності у Рівному.Не відстає від пересічних рівнян і міський голова Володимир Хомко. Адже 8 червня близько 14 години Володимир Хомко припаркував автомобіль, на якому приїхав біля попереджувального знаку.Тим часом в інших містах України активно розвивається рух-боротьба проти водіїв, які порушують правила паркування під умовною назвою «Я паркуюсь, як Поярков».Сергій Поярков - відомий український художник і громадський діяч, який не зважаючи на правила дорожнього руху паркується, як хоче. Тому він і став героєм київських демотеваторів, а його прізвище почали використовувати, як прізвисько для водіїв, які аналогічно себе поводять.

У Рівному ж деякі рівняни, яких дістала така поведінка водіїв на авто клеять їм послання «я паркуюся, як мудак».

http://vse.rv.ua/news/1402312347-mer-rivnogo-parkuietsya-yak-poyarkov.html
See less See more
6
Корейці хочуть запровадити у Рівному електронні квитки на маршрутки

Опубліковано vse.rv.ua Чтв, 12/06/2014 - 17:03
Корейська фірма пропонує владі Рівного запровадити пілотний проект по введенню електронного контролю за проїздом у маршрутках.

Про це повідомив начальник управління транспорту Рівного Віталій Миронюк.

- Наразі ми листуємося із корейцями. Вони хочуть зробити пілотний проект по впровадженню електронних квитків у маршрутних таксі. Передбачається встановлення відповідних зчитувальних пристроїв на транспорті, - розповів Віталій Миронюк.

Впроваджувати проект корейці обіцяють за власний рахунок, аби за результатами роботи у Рівному презентувати свій проект іншим великим містам.

Нововведення може вирішити питання контролю за кількістю пасажирів у маршрутках міста, адже нині ніхто окрім самих перевізників не знає рівень пасажиропотоку у маршрутних таксі.

Корейська фірма також планує встановити електронні табло на зупинках та термінали продажу електронних квитків.

Президент ГО "Союз перевізників України" Валентин Демчук у свою чергу зауважує, що це вплине на вартість проїзду у маршрутках.

- Безкоштовний сир - лише у мишоловці, - зауважив Валентин Демчук.

http://vse.rv.ua/news/1402581783-ko...-rivnomu-elektronni-kvitki-na-marshrutki.html

Електронний квиток у Рівному! Це ж прекрасна новина!
Демчук такий демчук. Всі знають що маршрутчикам не вигідний він, бо інакше вони не приховають кількість пасажирів! Але я тільки за електронний квиток! взагалі потрібно розробити транспортну програму з залученням низькопідлогових автобусів, які в нас були і їх успішно похєрили. Автобуси мають мати такі ж права і таку ж ціну як маршрутки...Але то таке. з електронним квитком права будуть у всіх однакові.
Відмінити ще б оці пільги на безкоштовні проїзди і замінити це адресною допомогою. ех...мрії-мрії...
See less See more
1 - 20 of 485 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top