SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 218 Posts

·
Registered
Joined
·
10,077 Posts
Новая автолестница сможет подниматься на высоту около 100 м.

http://www.1tv.od.ua/news/12287
Как сообщили специалисты МЧС, девять таких лестниц способны доставить пожарных к вершине самого высокого небоскреба в мире.
 

·
Ставлю г
Joined
·
672 Posts

·
Registered
Joined
·
2,401 Posts
^^:doh:Отдали новую технику в ДонЛуган регионы, где в пару километров военные действия и все нашпиговано минами и т.д. А подумать заменить старую технику в крупных городах, тобишь отдать старые ЗИЛы туда к фронтовой, а новые в столицу например...дол..ёбы:bash:, что скажешь. Ещё слышал тендер на 27 машин объявили, возможно такие же МАЗы будут но хотелось бы КРАЗы новой разработки, когда-то показывали его на выставке.
 

·
Registered
Joined
·
3,343 Posts
Що це? де це?
что именно, эти 2 фото?
Оба в hrk, АНы прилетали тушить пожар на предприятии недалеко от Харькова, еврокоптер учувствовал в учениях перед футбольным матчем Украина -Турция
 

·
Registered
Joined
·
315 Posts
что именно, эти 2 фото?
Оба в hrk, АНы прилетали тушить пожар на предприятии недалеко от Харькова, еврокоптер учувствовал в учениях перед футбольным матчем Украина -Турция
Одновременно начали писать)))
 

·
Railfan
Joined
·
1,562 Posts
Українсько-польську гірську рятувальну станцію відкрили на горі Піп Іван16 вересня було відкрито спільну українсько-польську гірську рятувальну станцію на горі Піп Іван (Івано-Франківська область). Про це POLUKR.net дізнався з facebook-сторінки Посольства Республіки Польща у Києві. Реконструкцію міжвоєнної обсерваторії, яка й дозволила відкрити рятувальну станцію, фінансує Республіка Польща.

Польські колеги протягом декількох років навчають українських рятувальників. У рамках проекту, який фінансує Міністерство закордонних справ Республіки Польща, вони тренуватимуть українських колег на рятувальної станції на горі Піп Іван. Влада Івано-Франківської області профінансувала 10 постійних робочих місць рятувальників.

Зазначимо, на горі Піп Іван планують відновити обсерваторію. Зокрема, цього року заплановано встановлення метеорологічного обладнання, а надалі – астрономічного телескопу, який працюватиме на об’єкті. Окрім астрономічно-метеорологічних спостережень, тут мають намір створити науковий центр, де досліджуватимуть флору і фауну Карпатського національного природного парку, екологію регіону тощо. Про це йшлося в межах 4-го карпатського форуму народовладдя, що тривав 4-5 серпня.

За словами заступника міністра екології та природних ресурсів Василя Полуйка, науково-освітній центр також працюватиме над розвитком транскордонної науково-освітньої співпраці, спрямованої на розвиток Карпатського регіону та підвищення рекреаційної привабливості Чорногірського хребта. Про це інформує прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

Проект реалізують Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника спільно з Варшавським університетом. Після відновлення обсерваторії студенти обох вишів зможуть проходити там практику та проводити наукові дослідження.

Астрономічна і метеорологічна обсерваторія на вершині Піп Іван, також звана умовною назвою Білий Слон – колишня обсерваторія на горі Піп Іван; найвище розташована споруда в Україні, в якій постійно жили й працювали люди (2028 м над рівнем моря). Діяла в 1938-1941 рр. Розташована на території Верховинського району Івано-Франківської області. Площа приміщень будівлі становила 554 кв. м. Площа забудови – 816,26 кв.м.

Після початку Другої Світової війни працівники обсерваторії евакуювали найцінніше обладнання, яке потрапило до Будапештської астрономічної обсерваторії, потім до Відня, звідки повернулося до Польщі після війни.

Після окупації Західної України радянськими військами у вересні 1939 р. обсерваторія постановою Ради народних комісарів УРСР 2 січня 1940 р. була передана до відання академіка Академії наук УРСР. З весни 1941 р. і до німецької окупації обсерваторією керував Михайло Карпович Коростаренко. Тут здійснювали науково-спостережну діяльність. Після фашистської окупації наприкінці 1941 року будинок обсерваторії зайняли угорські війська, які обладнали там спостережний пункт. Німці вивезли металеві частини астрографа до Львова, де до останнього часу вони зберігалися у фізичному корпусі Львівського університету.

Після повторної російської окупації 1944 року було ухвалено остаточне рішення, згідно з яким обсерваторію визнано зруйнованою. По війні приміщення було покинуте.

Відновлення обсерваторії, яка розташована на території Карпатського Національного природного парку, розпочав 2012 року Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за сприяння Варшавського університету.

http://www.polukr.net/uk/blog/2017/09/polsko-ukrayinsku-girsku-ryatuvalnu-stanciyu-vidkrili-na-gori-pip-ivan/
 
1 - 20 of 218 Posts
Top