SkyscraperCity Forum banner
1 - 9 of 9 Posts

·
Registered
Joined
·
205 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Викладаємо сюди фото, відео і взагалі інфу про зноси, демонтажі, руйнування старих будівель - австрійської, польської, радянської доби в місті Івано-Франківськ
 

·
Registered
Joined
·
205 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Найближчим часом викладу фото демонтажу будиночка на Привокзальній(будує Новий дім багатоповерхівку) та будинку на Шевченка, де будує Мельник
 

·
Registered
Joined
·
205 Posts
Discussion Starter · #4 ·
не всі будівлі, які зносять є архітектуриною цінністю, але про їх існуванання теж не слід забувати, наприклад будівля в дворі багатоповерхівок по вул. С. Бандери-Мельника -де зараз будує Спілка Забудовників - вона нічим не цінна і ззовні не вирізнялася - але це історія
 

·
Registered
Joined
·
205 Posts
Discussion Starter · #5 ·
В даній темі слід викладати фото самого процесу демонтажу та бідівлі перед його початком, а не історичні фотосвітлини демонтованих будинків - як в темі втрачена архітектура Станиславова
 

·
Registered
Joined
·
205 Posts
Discussion Starter · #8 ·
На вул. Василянок - два одноповерхові будинки обгородили буд. огорожею - напевно зноситимуть, зважаючи на їх занедбаний стан і вигідне місце для нового будівництва: 

·
Registered
Joined
·
487 Posts
В Івано-Франківську зносять будинок, що стояв на шляху з’єднання Північного та Південного бульварів. Він був останньою перешкодою для їх об’єднання в одну вулицю.
Роботи почалися в 2017 році, проте на заваді будівництво став будинок на вул. Сонячній, 51. Він невеликий – два поверхи і дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої понад рік тягнулася судова справа.
За останню квартиру місто збиралося заплатити власникам 1 мільйон 200 тисяч гривень, що приблизно відповідає ринковій вартості нового помешкання. Втім, власники замість запропонованої суми захотіли від влади 3 або 4 квартири, бо у квартирі прописані 8 людей.
Після довгих перемовин викупити житло вдалося за 1 мільйон 600 тисяч гривень. За те, аби підняти викупну ціну помешкання на 400 тисяч гривень, депутати проголосували на сесії міської ради, яка відбулася 19 червня 2020 року. Договір купівлі-продажу Руслан Марцінків підписав 21 липня 2020 року.Ваше ставлення до цієї історії?
Джерело: Сайт та журнал МІСТО - новини Івано-Франківська та Прикарпаття
 
1 - 9 of 9 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top