SkyscraperCity banner

1 - 20 of 514 Posts

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Продовжимо тему, розпочату в "Курилці" тут. Отже, є бажання, принаймні поки що кількох вінницьких форумерів зробити щось корисне для Вінниці. Це стосується насамперед чистоти і благоустрою, але можуть бути різні варіанти. Якщо нам це вдасться, можна довести самим собі, що все, про що ми тут пишемо, критикуємо і пропонуємо - не пуста балаканина, а реальні справи. Звісно, в міру наших можливостей.
Наша діяльність може як обмежитись "суботником", так і мати більш матеріальне застосування. Тому, зрозуміло, може довестись скидатись грошима. Особисто я на це готовий. Ясно, що суми будуть досить скромні, але це вже хто як зможе. Тим паче, будь який проект, який ми тут, можливо, започаткуємо, не матиме строків, відтак можна створити свого роду фонд.
Дуже сподіваюсь на вашу ініціативність!

____________________________________________________________________________________________

Отже, робимо туристичну схему міста на стенді. Маємо такі варіанти:

4 варіанти... (потрібно візуально прораховувати по бюджету). Ще 6 варіантів з вказаними розмірами докину завтра. Стилістика приблизна як на туристичних вказівниках, тобто по фінансам.

Загальний вигляд...
ГОЛОСУЄМО

http://doodle.com/6ks6uw44y78tmvfr#table

^^

·
ЗАБАНЕН
7,371 Posts
Парк на Кумбарах??? біля пам'ятнику Івану Богуну???
Так там же ж виділяли гроші на ремонт в цьому році чи хз...там жеж підмастили підштукатурили ітд

·
Registered
2,195 Posts
А що скажете про дурку? Там біля самого бугу дуже насрано і теж достатньо облюбована територія. Наприклад біля вишки можна почати і рухатись до кладбона(там де Вонючка впадає в Буг). Звісно не за 1 раз.

·
Igor Vinn
9,229 Posts
А що скажете про дурку? Там біля самого бугу дуже насрано і теж достатньо облюбована територія. Наприклад біля вишки можна почати і рухатись до кладбона(там де Вонючка впадає в Буг). Звісно не за 1 раз.
Доречі, облаштувати там цивілізовану зону відпочинку було б непогано, але на тій території немає не ментів, не двірників, все засруть за день.

·
Registered
2,195 Posts
Доречі, облаштувати там цивілізовану зону відпочинку було б непогано, але на тій території немає не ментів, не двірників, все засруть за день.
Звісно це затратно і с3,14здять, але було б кайфово зробити таблички на невеликих ніжках на входах, мовляв: Пішов на природу - виніс за собою сміття!

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Я пропоную сквер біля Мака. Треба обдивитись, що ми можемо. Але для цього, хотілось би, якось щоб активніше тут відписувались.

·
майор Цв
125 Posts
Є ще трьохозерка на Вишенці. Але там теж все засруть швидко)

·
ЗАБАНЕН
7,371 Posts
на тій території немає не ментів
ще й як є...постійно приїздять за пивними жертвами

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Є ще трьохозерка на Вишенці. Але там теж все засруть швидко)
Такі віддалені райони тим і невигідні, що ефекту від нашої роботу не видно стане дуже скоро. А від цього пропаде бажання робити щось в подальшому. саме тому пропоную ті місця, які в центрі, а в нас їх занедбаних ще вистачає.

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Хочу наголосити на одні речі: чи згодні ви, окрім того, щоб попрацювати, пожертвувати грошима? великих сум, звісно, ніхто не потребує, хто скільки зможе.
Особисто я, на перший раз, зможу пожертвувати сотнею. А там видно буде.

·
Registered
2,195 Posts
Я пропоную сквер біля Мака. Треба обдивитись, що ми можемо. Але для цього, хотілось би, якось щоб активніше тут відписувались.
Чесно кажучи його ніби частково прибирають комунальники та двірники макдональдса, саме цей пятачок мені особисто не хочеться прибирати. Там більше проблема власне свинарів що сруть, там навіть працювати буде важко бо всі по лавочкам сидять.

З приводу бабла, я теж можу щось докинути, можу теж кинути 100-200 грн.

·
Registered
1,327 Posts
Я тоже могу подкинуть 100-200грн. Только если дадите банковские реквизиты

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Чесно кажучи його ніби частково прибирають комунальники та двірники макдональдса, саме цей пятачок мені особисто не хочеться прибирати. Там більше проблема власне свинарів що сруть, там навіть працювати буде важко бо всі по лавочкам сидять.
Там явно бракує урн, їх треба ще штук 5. Місцями треба пофарбувати, ті ж лавки не завадило лаком покрити. Ну і ліхтарі, якщо буде на то змога, можна було дещо покращити. Крім того, тут є можливість, що робити будемо не самі, адже поруч і мак, і 17 школа, а значить можна спробувати домовитись і з ними.
А стосовно як там працювати, то можна буде домовитись з комунальниками. В будь якому разі, коли будемо мати конкретний план і ресурси, будемо зустрічатись з керівництвом міста. будь то управління благоустрою чи ще якесь, а може й вище. В принципі, це досить таки можливо, так що тут все можна владнати.

Я тоже могу подкинуть 100-200грн. Только если дадите банковские реквизиты
Мы можем и встретиться все вместе. если же так не выходит, то можно и на счет. Помнится Андрей (Meloboy) открывал счет, когда делали первую попытку. Но тогда нас на форуме было очень мало, а большой активности среди людей в группах "Контакта" не нашлось.

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #18 ·
нас стає більше, це дуже радує! і буде ще + я декого зі знайомих спробую підключити.

·
vn
16,371 Posts
Discussion Starter · #20 ·
ну так не питання, хто скільки може. я теж поки більше 200 скинути не зможу, хотілось би більше, але, але :)))

1 - 20 of 514 Posts