SkyscraperCity banner

1 - 20 of 4200 Posts

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Все, що стосується ремонту/будівництва доріг, розв`язок, світлофорів і тому подібного пхаєм сюди :)

Почну з карти по капітальному ремонту вулиць у місті.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #3
Уже почали чистити вулиці. СітіКети пока по центру шастають, Бродвей більше на окраїні. Глобуси поки не виїжджають, чекають видно, поки тьоті з лопатами відшкрябають болото з під бордюрів.

·
Registered
2,651 Posts
Melv дякую за схему. Звітки інфа по Чехова?

P.S Є деякі неточності. Островсткого практично вся зроблена. Може ввести ще одну смугу - частковий ремонт. Наприклад Г. Успенського, Скалецького?

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #5
З міськради. Тільки не знаю, яку точно ділянку будуть ремонтувати. Знаю, що частину, але яку - ні.

·
Registered
2,651 Posts
З міськради. Тільки не знаю, яку точно ділянку будуть ремонтувати. Знаю, що частину, але яку - ні.
Скоріше за все ту що від Гроша і нище до Блюхера. Бо там тіхій ужас. На Тяжилові ще більше менж, тай там робили років 5 назад. Сподіваюсь зроблять капітально, інакше гроші на вітер.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #7
Скоріше за все ту що від Гроша і нище до Блюхера. Бо там тіхій ужас. На Тяжилові ще більше менж, тай там робили років 5 назад. Сподіваюсь зроблять капітально, інакше гроші на вітер.
говорилось про капітальний ремонт. Але ж розумієш, той ремонт таким назвати можна тільки умовно. Бо в моєму розумінні капітально, це коли повністю зірвати верхній шар, або взагалі до щебня і тоді стелити наново. А так, то в нас переважно поверх існуючого закатують новий. Надійним це не назвати. Тим не менш, тримається, + не латки, а суцільне полотно, так їхати приємніше.

А там до Блюхера справді катастрофа. І блін, там же транспорту багато їздить, маршрутка.

·
Registered
2,651 Posts
говорилось про капітальний ремонт. Але ж розумієш, той ремонт таким назвати можна тільки умовно. Бо в моєму розумінні капітально, це коли повністю зірвати верхній шар, або взагалі до щебня і тоді стелити наново. А так, то в нас переважно поверх існуючого закатують новий. Надійним це не назвати. Тим не менш, тримається, + не латки, а суцільне полотно, так їхати приємніше.

А там до Блюхера справді катастрофа. І блін, там же транспорту багато їздить, маршрутка.
Згоден. Останні роки якість страждає. Взяти Островського. Вже бачив кілька невеликих латок. Саме полотно не рівне. Треба все ж таки щоб верхній шар знімали, як на Хмельніцькому Шосе.

На Чехова дірок більше ніж асфальту. Там вже нема що і знімати. Підірвати? :)

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #9
)))

а справді, з усіх відремонтованих Хмельницьке шосе виглядає найкраще. Келецьку за таким же принципом робили, але вона вже вбита. Особливо на зупинках. Напевно, відсутність тролейбусів по Хм.шосе й зіграло на руку.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #10
хто бував недавно на 600-річчя? там справді світлофор на перехресті з Порика поставили чи мене проглючило?

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #12
Ой, мене вже більше починає цікавити системний ремонт тротуарів для пішоходів.
їх щось роблять роблять щороку, а вони як були в хламі так і залишаються.

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
хто бував недавно на 600-річчя? там справді світлофор на перехресті з Порика поставили чи мене проглючило?
стовпи стоять без знаків...світлофори чіпляти нікуди, немає діагональних направляючих

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
то так і зроблять напевно....хоча хз... варити треба одразу... можливо вони вертикальну пару приварять і на цьому каркасі повішають, тому що коли ставили на похилій(не пам'ятаю де) то одразу усе було зроблено...

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #16
просто іншого призначення тих стовпчиків не можу уявити. Під звичайні знаки стовпи менші і вужчі. Та й є там знаки... А світлофор там дуже потрібен. Тим паче, коли цього року відремонтують Порика, бажаючих проїхати по ній буде більше.

·
Igor Vinn
9,187 Posts
Ще можуть для рекламних щитів, але хто ж дозволить їх робити на перехресті?
Тому, скоріш за все - світлофор там буде. Везе вулиці Порика, вже два нові світлофори встановили за останній час, була б вона ще ширшою..

·
Registered
3,394 Posts
Ще можуть для рекламних щитів, але хто ж дозволить їх робити на перехресті?
Тому, скоріш за все - світлофор там буде. Везе вулиці Порика, вже два нові світлофори встановили за останній час, була б вона ще ширшою..
Та здається що й немає вже куди її розширяти..

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #20
Почався схоже ямковий ремонт. На Пирогова біля ЦУМа колупались. Але наскільки я знаю, цю частину, яка не знала ще капремонту, мають повністю закатати в асфальт, як і та частина, що йде по той бік колій.

1 - 20 of 4200 Posts