SkyscraperCity banner

4181 - 4200 of 4200 Posts

·
Registered
2,651 Posts
Думаю на цій дорозі багато вкрадуть. Взагалі не зрозуміло навіщо такий масштаб там де буде дві машини на годину. І то, не факт що там щось побудують.

·
Registered
2,651 Posts
Петиція

Люки на проїзжій частині!

Суттєвим недоліком вінницьких доріг є провалені люки на проїзжій частині майже всіх вулиць міста. Автомобілісти повинні віртуозно їх обїзжати, а часто просто наїзжати в ці ями.

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
*Думаю на цій дорозі багато вкрадуть. * Ти часом не власник фейсбук сторінки Вінниця корупційна?

·
Registered
2,651 Posts
*Думаю на цій дорозі багато вкрадуть. * Ти часом не власник фейсбук сторінки Вінниця корупційна?
Ні. Я в ці ігри не граю.

А чому не вкрасти? Воно будується десь далеко ніхто там його не баче. Ще й з таким розмахом... бетонка...

·
Registered
2,651 Posts
люки це пздц
Минулого року звертався з приводу просівших по Брацлавській, ті що від Південного буга до перехрестя з Данило Нечая. То їх просто асфальтом закатали. Штук 5. В принципі теж варінт :)

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
Я теж звернення по Брацлавській писав. Все життя скрізь крали і існували відкати. Тому, якщо не доведено, то не вкрали

·
Registered
1,667 Posts
Скажіть, а яка служба контролює чи відслідковує стан дорожнього покриття, чи коли всякі рукожопи щось ремонтують на ньому?
Щоденно їжджу по г.Арабея, пару років тому зробили ідеальну дорогу, ці додіки з водоканала за ці роки зробили вже три ремонта і відповідно в тих місцях дорога вже конкретно зіпсована.

·
Registered
2,651 Posts
Все в коплексі. І водоканал не підпорядковується місту, і в місті немає людина або группі людей (на мій погляд), які б дійсно переживали щоб латки були рівні і аккуратні. Я вже не кажу про заміну мереж перед капітальним ремонтом вулиці. Хоча, якщо робити якісно - то і навіть з латками не було би проблем.

Невелике містечно і Італії. Ідеальне покриття тільки на свіжому ремонту. Старе покриття багато де в латках, але вони як правило якісні.

500140

Те саме і про напливи на перехрестях. Щось ліплять, але це все неякісно. Як робота - так і матеріал.

·
Registered
1,667 Posts
Все в коплексі. І водоканал не підпорядковується місту, і в місті немає людина або группі людей (на мій погляд), які б дійсно переживали щоб латки були рівні і аккуратні. Я вже не кажу про заміну мереж перед капітальним ремонтом вулиці. Хоча, якщо робити якісно - то і навіть з латками не було би проблем.

Невелике містечно і Італії. Ідеальне покриття тільки на свіжому ремонту. Старе покриття багато де в латках, але вони як правило якісні.

View attachment 500140

Те саме і про напливи на перехрестях. Щось ліплять, але це все неякісно. Як робота - так і матеріал.
так і має бути. По суті, ми вінниччани, скинулись на цю дорогу, місто її зробило, а потім ці гобліни риють і убивають дорогу. І знов ми маємо скинутись на неї...нахера.
І дійсно ти правий, просто потрібно відповідально зробити свою роботу. Цим водоканальщикам, банально, потрібно краще протрамбувати це місце перед асфальтуванням.

·
Registered
2,651 Posts
Це вже діло техніки. Проблема в управлінні. А ще, це я забув сказати, проблема в тому що от тобі це не байдуже, а 99% водіїв проїдуть і навіть не подумають що могли би бути краще.

Це вирішується або сильним мером з ефективною командою і налагодженими процесами, або коли хоча б кожен десятий водій напише скаргу. Перше реалізувати дуже складно з нашим менталітетом, а на друге треба багато часу (формування свідомості). Тому і так.

4181 - 4200 of 4200 Posts