SkyscraperCity banner

1401 - 1420 of 4200 Posts

·
Registered
2,991 Posts
мені щось здається, що це чистовий..
Ні, бо лінія кромки на бордюрах вище постеленого шару на 5 см. Ше 5 см буде верхнього. Правда - якщо гроші будуть...

·
Registered
2,991 Posts
Вот скажите на кой черт мне идти 600 метров до перехода, на котором мне также придется ждать как в любой другой точке дороги, и на котором меня с той же вероятностью собьет машина?! Ну хоть один аргумент за эту идею приведите. Я экономлю и силы и время - я перейду где удобно (из статьи).

Предлагаю вашему внимаю 2 интересные статьи про организацию пешеходных переходов в городе. Авторы приводят много примеров о том, как они обустроены в крупныз мегаполисах нашей планеты.
ТЫЦ1
ТЫЦ2
О, мене вже випередили про тротуари...:cheers: (не дочитав ще...)

Про це я і казав...

·
Registered
2,991 Posts
Не треба нічого піднімати. Просто розмітку і все. Як ти собі уявляешь це? В тебе є машина?
Насправді більшість водіїв срати хтіли на розмітку. У нас в Дніпрі понамальовували на асфальті зупинки - фарба давно стерлася під колесами авто.

Піднімати хоча б одну смугу (типу платформи для висадки) - треба й необхідно. По перше - зручніше пасажирам - не треба стрибати зі сходинок куись вниз на 30-40 см на асфальт. По-друге - пандус для авто насправді не такий крутий, як на малюнку Варламова, зазвичай - 20 см підйому на 2 м довжини (10%). Машині нічого - просто зайвий стимул пригальмувати перед зупинкою. По-третє, така платформа викладається зверху на існуюче покриття (нє, ну можна і випендритись - зробити все, починаючи з гравійної подушки), яке вже є міцною основою.

·
Registered
2,666 Posts
А ви пройдіться зайві 200 м. І не 200, а 320 м. Та ще й у підземку. А як пенсіонер? А інвалід-колясочник? А матір з немовлям у колясці?

Запам"ятайте: пішохід ніколи не буде йти в обхід, якщо є фізична можливість пройти прямо!

Ще раз кажу: там потрібна зебра. Пирогова - не хайвей. А 160 м від підземки - достатня відстань для зебри.

І останнє: пішоходи - господарі міст! Вони в них живуть вже понад 2000 років. Автомобілісти - гості міст, бо існують як поняття не більше 100 років. Але ведуть себе часто, як загарбники...

І взагалі - почитайте блогерів типу Варламова чи Каца - вони принаймні в курсі сучасних тенденцій у розвинених містах...

Якщо вас не влаштовують блогери, можу порекомендувати першоджерела: Вукан Вучик, Енріке Пеньялоса, Ян Гейл. Гугліть...
В тебе теж немає машини? :lol:

·
Registered
127 Posts
Не треба нічого піднімати. Просто розмітку і все. Як ти собі уявляешь це? В тебе є машина?
Машина у меня есть и по таким препятствиям в Европе часто прыгаю. В том и дело, что это должно быть искуственным припятствием, вынуждающим снизить скорость и облегчить посадку пассажиров. Понятное дело, что водителям это не понравится ибо нужно будет притормаживать. Но если такие препятствия правильно соорудить, то особых проблем они не создадут, если, конечно, не летать больше 80ти километров в час по городу.

·
Registered
2,991 Posts
В тебе теж немає машини? :lol:
Вона мені не потрібна. Я й велосипедом справляюся не гірше машини... :banana: ...щодня 30 км на роботу/з роботи через пів Дніпропетровська :)

Доїжджаю за 40-45 хв в одну сторону (15 км)...

·
vn
16,357 Posts
Discussion Starter #1,409
yuriy88, ну ніяк не можу повністю погоджуватись. Так, пішохід повинен мати багато (більше) прав, однак треба знати якусь межу. Сьогодні автомобілістам доводиться й так стикатися з силою силенною переходів, лежачих поліцейських, світлофорів. І ніхто ж не сперечається. Зробили б такі підйоми на трамвайних зупинках - жили б із ними. Так чому ж така несправедливість, коли водія за недотримання правил штрафують, а пішохід й надалі відчуває вседозволеність, бо єдине, що його спиняє перед дорогою - страх покалічитись.
Свого часу ДАІ, керуючись зверненнями якраз пенсіонерів, матерів з дітьми та інвалідів намалювало по місту стільки пішохідних переходів, що тільки встигай гальмувати. Згодом, на щастя, взялись за розум, побачили, що натворили і багато переходів прибрали.
Тут же на Пирогова, повторюсь, ніяк не можна малювати ще й перехід, бо це створить тягнучки уздовж всієї цієї ділянки. І не правда, що так важко перейти тих лишніх 100-200 метрів. Те, що ті перехрестя спроектовані по-дебільному вже не змінити, але порядок доведеться дотримуватись всім.

·
Registered
127 Posts
Тут же на Пирогова, повторюсь, ніяк не можна малювати ще й перехід, бо це створить тягнучки уздовж всієї цієї ділянки.
Ага, как на проспекте Коцюбинского. Там, конечно, не тянучка, но 100500 раз приходится останавливаться пока доедешь от вокзала до детского мира, по большому счету из-за "зебр".

·
vn
16,357 Posts
Discussion Starter #1,411
там подземки нужны. как минимум в районе перекрестка с Некрасова. Правда, теперь уже и не поймешь, что там нужно, с учетом грядущей реконструкции.

·
Igor Vinn
9,213 Posts
Подземка нужна под Привокзальной от Сильпо к вокзалу, а на проспекте после реконструкции потребности в них не будет, просто нужен на каждом переходе светофор и система "зеленая улица", во избежание пробок. И после реконструкции это уже не совсем проспект будет, ближе к бульвару уже.

·
vn
16,357 Posts
Discussion Starter #1,413
парковка возле Дворца пионеров. во такого нужно и побольше. Блин, уверен, что у города хватит ресурса сделать такие карманы по всем главным улицам за один год! Но нет же((

·
Registered
264 Posts
фотки... все по порядку :)
Это еще когда снимали слой асфальта и прокладывали новый, дневная и ночная работа)

Техника

продолжение следует

·
Registered
264 Posts
Вчера
Благоустройство территории ШОКа

Тротуары (примерно 2м) очень близко к дороге...

Сарая уже нету совсем!

переселили:)

Барское шоссе (вот вот...)

1401 - 1420 of 4200 Posts