SkyscraperCity banner

1421 - 1440 of 4200 Posts

·
vn
16,356 Posts
Discussion Starter #1,422
И сегодня

Рельсы везут и везут

совсем не расширенный отчет))
:cheers:

а вот про красно-белые бордюры... даже не знаю, как-то мне не очень. обычные серые куда лучше смотрелись, но разве что в целях безопасности...

·
Registered
6,364 Posts
А навіщо було знімати шар асфальту?

·
Registered
1,042 Posts
:cheers:

а вот про красно-белые бордюры... даже не знаю, как-то мне не очень. обычные серые куда лучше смотрелись, но разве что в целях безопасности...
а мені подобається, навіть дуже.

Доречі ви тут на пішоходів наїжджали, що бігают по цих островках. Я сьогодні бачив як особо одарьонний алень припаркувався прямо по середині дороги біля острівця, якщо їхати від уневермагу.

·
vn
16,356 Posts
Discussion Starter #1,427
Ну а хто дорогу робить, АПШБІ? Якось підозріло часто міськрада звертається до цієї організації ;)

Доречі ви тут на пішоходів наїжджали, що бігают по цих островках. Я сьогодні бачив як особо одарьонний алень припаркувався прямо по середині дороги біля острівця, якщо їхати від уневермагу.
:eek:це ще по якому? може все ж поламався?

·
Igor Vinn
9,210 Posts
Лишніх метрів 200 треба їхати, але безпечно. Зі Скалецького на Келецьку практично ніхто не повертає, повертають на Пирогова с сторону Електромережі, а потім на 40-річчя і там виходять на Келецьку.

·
vn
16,356 Posts
Discussion Starter #1,432 (Edited)
Так зі Скалецького на Келецьку й не було поворота, всі завжди крючком через 40-річчя їхали. Так що нічого й не змінилось.

·
vn
16,356 Posts
Discussion Starter #1,433
Так от вийшло

А на Келецькій щось дивне. То асфальт зрізали, а тепер от на з`єднанні з шосе зробили насип поверх асфальту. Раніше рівень не бачили? Чи я просто не розумію.
(на фото видно, де був асфальт)

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
і по центру знову видно що стоїть чекає дура.:eek:hno:

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
^Танунах таке.:nuts:

1421 - 1440 of 4200 Posts