SkyscraperCity banner

1441 - 1460 of 4200 Posts

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
Невже тяжко взяти і поставити знак з обох сторін і по середині цього островка який показує не перебігати? Такий за 5хв. можна наспечити. Як думаєте про таку ідеї? Може і марна коли говоримо про мозги тих корів які нікуя не сприймуть навіть якщо той знак так але варто спробувати.

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
а по-моему неплохая вещь...намнооого безопаснее для пешехода, чем обычная разметка.
в том то і діло що тільки для пішохіда, ти сам сказав. А про авто подумав? У тих в кого передні бампера низькі усе повідлітає, як Ламбо наприклам. Ті хто понижені увесь паддон знесе і нижню раму.

·
Registered
2,991 Posts
случайно увидел

Це скоріше в тупізми::bash:

- бордюр на тротуарі понизили, а "зебра" піднята - той самий "бордюр"-перепад для пішохода:eek:hno:

- ухил пандуса для авто занадто крутий...

·
Registered
2,991 Posts
В принципі, згоден...

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,448
такий варіант куди гуманніший для водіїв, аніж вбивчі гумові поліцаї.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,450
на той хутір хоч якісь маршрутки ходять? і відколи це воно Поляна стало, і знак вже поставили.

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
Хто Зна...трошки перевищив я там) а наче ПАЗік ходить до Шкуринців

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
^^жесть...ну влітку тепло хоч, не те що сьогодні...це ви влітку часом не обкрадали там сховище вибухівки? за 4хв на машині можна доїхати при 60 км/год, на лісапеті хвилин 10, а пішки добрих хвилин 40

·
Igor Vinn
9,187 Posts
Ми йшли ще десь кілометр вздовж берегу Бугу, потім піднімались через ліс, вийшли на перехрестя, яке на перших секундах відео, там думали викликати таксі, але який таксист вночі в село поїде? То й пішли собі пішки, так, десь за хвилин 40 дійшли до Електромережі. Вийшли звідти десь в 2 години, додому я зайшов десь о 3:10-3:15.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,455
На Келецькій ставлять стовпи і кладуть асфальт зі сторони шосе. Здалося, що чистовий.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,456
На перехресті Некрасова з Островського встановили світлофори. Здається, старі.

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,458
З Некрасова тут завжди важко було виїхати. Тим більше, що, як я розумію, вони хочуть з цієї вулиці зробити одну з основних альтернатив Привокзальній, а значить без світлофора вже ніяк. Правда, аж дуже близько від одного до другого.

·
ЗАБАНЕН
7,368 Posts
З Некрасова тут завжди важко було виїхати. Тим більше, що, як я розумію, вони хочуть з цієї вулиці зробити одну з основних альтернатив Привокзальній, а значить без світлофора вже ніяк. Правда, аж дуже близько від одного до другого.
Вибач, але на 800 метрів 4 світлофора-це занадто!
P.S>а ствопи на Келецькій, бля совок совком, ну можна ж купити було металеві стовпи зроблені з відра...епічно

·
vn
16,330 Posts
Discussion Starter #1,460
На Келецькій "слепила из того что было". Добре, що хоч не бетонні, ті ще гидотніші.

1441 - 1460 of 4200 Posts