SkyscraperCity banner

1 - 20 of 116 Posts

·
Registered
43
6,080 Posts
Discussion Starter #1
Тема намијењена дискусији о екстеријеру и реновацији / реконструкцији уопште. (укључује све од кућа, стамбених / пословних зграда, хотела, зграда институција итд.)

·
Samo opušteno
4,699 Posts
Meni prvo na pamet pada Budva kao reper za sve negativne komentare- počevši od bruke zvane klime na fasadama u Starom gradu, preko ljepote fasada novogradnje.

A u Dobroti, nekih 500m prije crkve sv. Stasija, dvije identične stare vile na donjem putu vape za obnovom(ili makar jedna, druga je možda u stanju za korišćenje), i toliko hebeno moćno izgledaju da je to bruka :) Da imam para sad bih jednu kupio :D

Generalno, cijela Boka(pogotovo kotorsko-risanski dio zaliva) mi je apsolutno prelijepa, a sami Kotor omiljeni grad u CG, iako bih naravno radije živio u Baru od primorja ;)

Jedno malo skretanje sa teme- Lazy bar, Prčanj :drool:

2,011 Posts
Meni prvo na pamet pada Budva kao reper za sve negativne komentare- počevši od bruke zvane klime na fasadama u Starom gradu, preko ljepote fasada novogradnje.

A u Dobroti, nekih 500m prije crkve sv. Stasija, dvije identične stare vile na donjem putu vape za obnovom(ili makar jedna, druga je možda u stanju za korišćenje), i toliko hebeno moćno izgledaju da je to bruka :) Da imam para sad bih jednu kupio :D

Generalno, cijela Boka(pogotovo kotorsko-risanski dio zaliva) mi je apsolutno prelijepa, a sami Kotor omiljeni grad u CG, iako bih naravno radije živio u Baru od primorja ;)

Jedno malo skretanje sa teme- Lazy bar, Prčanj :drool:
Da i ja malo skrenem sa teme :) , ako bih htio da pobjegnem od Podgoričanizma, definitivno bih odabrao Boku prije nego Bar.

·
Registered
16,375 Posts
Uskoro cu obogatiti temu svjezim slikama inace mislim da treba da pise u nazivu teme renoviranje ili jos poblje upropastavanje sa upozorenjem za ulazak za ljude sa slabijim zivcima da nebi stradali monitori

·
Registered
43
6,080 Posts
Discussion Starter #7
Nije tema samo renovacija, već i eksterijer uopšte.

Stvarno bi trebalo stavit upozorenje, jer direktore, kad okačiš onu iz Stoliva... :eek:hno:

Ono je zločin! (ili onu iz Krašića :nuts: )

·
Registered
16,375 Posts
Ajde da pocnemo sa pozitivnim primjerom

Cigla oblozena kamenom ovo je u krejzijevom kraju da li da stavljam i napustene objekte ala rivjera kotor

·
Registered
16,375 Posts
Stize izgleda da sam izgubijo neke velelepne primjerke onu ljubicastu nikako da nadjem
Ovo strasilo svaki put doceka turiste u kotoru

·
Registered
16,375 Posts
Evo lepotice u gornji kalimanj mozda i bude nezsto od nje kod rusevina niksickog odmaralista

PSizvinite zbog velicine slika nesto zeza dodaj.rs i moj net nikako da sesastavimo

·
Registered
16,375 Posts
Zakonom zabraniti vlasnicima da sami biraju boje pogotiovo u zasticenim podrucijima
evo ih ljepotice ljubicawstu prekreciti koliko sutra i zabraniti upotrebu te boje na fasadama

1 - 20 of 116 Posts