SkyscraperCity banner

1 - 11 of 11 Posts

·
Registered
7 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Забудівельник БІК "Скол".
Хто що знає про цей будинок: відгуки, пропозиції, обговорення, тощо...

·
Registered
7 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Для того, щоб задати питання, не обов"язково створювати нову тему. Достатньо запостити його сюди http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1263145&page=7
Хотілося створити тему по конкретному будинку, а то я зайшов сюди і потратив половину дня щоб знайти хоть щось по цьому будинку. Думаю раціональніше створювати окрему тему під окремий дім, район, тощо, ніж читати все підряд.

·
Registered
2,047 Posts
Сам по собі може й непоганий, але невдале місце, як з неба впав.

·
Registered
385 Posts
Забудівельник БІК "Скол".
Хто що знає про цей будинок: відгуки, пропозиції, обговорення, тощо...
це питання? Речення? Прошу проявити хоть мінімум концентрації уваги. Такі вислови просто розривають мозок.

будинок явно не заслужує окремої теми. Щоб найти будинок варто користуватися пошуком гугл по сайті

·
Registered
7 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Я ж нічого протизаконного не зробив, а створив тему по призначенню цього форуму, а саме про конкретну висотку (skyscraper) Івано-Франківська (city).

·
Registered
385 Posts
Вам ніхто нічого не інкримінує, наоборот вітаю Flaber на форумі. Я просто питаю що вас інтересує по цьому будинку, а так нічого не ясно що ви запитали просто набір слів.

·
Registered
7 Posts
Discussion Starter · #8 ·
В будинку вже є світло і вода, скоро повинні дати газ. із робочих фірми працює тільки двоє чоловік. дуже довго все робиться

·
Banned
4,203 Posts
Там вихід на дах ще не закрили, звідти мали б хороші види відкриватись?
я точно так же подумав коли дививився на цей будинок з останнього поверха поліклініки коли проходив там мед.огляд тиждень тому,а туда я піднявся спіцом шоб зацінити які звідти відкриваются панорами на місто.треба буде туди якось зарватися,як надумаєш туда залісти напиши мені в лічку,зрадістю складу тобі компанію )))

1 - 11 of 11 Posts