Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 28 Posts

·
Moderator
Joined
·
39,943 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Оф.сайт: kmb.ua

Адреса: вул. Богатирська, 32
Клас: комфорт
Будинків: 14
Поверховість: 4
Девелопер: Київміськбуд


На території престижного котеджного містечка «Італійський квартал» в Оболонському районі м. Києва по вул. Богатирській, 32 незабаром розпочнеться будівництво нового сучасного малоповерхового житлового комплексу. Новий житловий комплекс буде побудовано із застосуванням сучасних технологій в екологічно чистій місцевості, оточеної водоймами річки Дніпро, озера Лукове та затоки Верблюд. Архітектори ЖК запроектували все, що ми хочемо бачити в житлі нашої мрії: доступність, комфорт, красу і затишок.

«Італійський квартал» – це 14 чотириповерхових будинків комфорт-класу, об’єднаних у загальний архітектурний проект. Фасади комплексу будуть виконані в світлих відтінках, що допоможе не тільки гармонійно вписатися у природний ландшафт, а й створить надзвичайно теплу і життєдайну атмосферу, сюди вам захочеться повертатися кожен день.
Вікові дерева, акуратні газони та зелені насадження, зони відпочинку, велосипедні доріжки – все це сприятиме гарному відновленню сил після робочого дня та на вихідних.

Компанія завжди піклується про маленьких мешканців. Для них на території комплексу буде зведено сучасний дитячий садок, ігрові та спортивні майданчики.

Також ми продумали, як найкраще забезпечити ЖК необхідною внутрішньою інфраструктурою. На першому поверсі одного з будинків будуть розміщені нежитлові приміщення, які можна придбати під аптеки, кав’ярні або клініку сімейної медицини чи салони краси, щоб мешканці будинків могли раціонально використовувати свій час, а не витрачали його на дорогу. Також гарною новиною для майбутніх мешканців стане будівництво поруч із комплексом гіпермаркету «Novus».

Ми попіклувались не тільки про комфорт вашого проживання, а й про безпеку. Завдяки закритій території комплексу, відеоспостереженню і патрулюванню 24/7 на його територію можуть потрапити тільки жителі. Стороннім, а також гостям, кур’єрам і таксистам не вдасться пройти повз охорону без підтвердження від мешканця, до якого направляються. Нам важливо, щоб ви та члени вашої родини спокійно могли повертатися з роботи, відпускати дітей на ігрові майданчики і відпочивати.

На перших поверхах ЖК «Італійський квартал» будуть унікальні квартири з власною терасою, площа якої від 24 кв.м до 47 кв.м. На терасі можна спорудити повноцінні майданчики для дозвілля, відпочинку, спорту і навіть роботи. Ви можете облаштувати мальовничий сад для романтичних вечорів і веселих вечірок із друзями, або зону для барбекю для сімейних пікніків. На власній терасі можна створити ігрову зону для дітей – це звільнить житловий простір від іграшок, а ваш малюк матиме справжній розважальний світ! Місце для відпочинку в квартирі під відкритим небом – це справжня розкіш!

ЖК «Італійський квартал» – це унікальний шанс поєднати заміський уклад зі звичним рівнем міського комфорту, це дивовижне поєднання традицій і сучасності, простоти і вишуканості. Це не просто новий комплекс в межах міста – це нова якість життя для вас і вашої родини.
 

·
Registered
Joined
·
3,317 Posts
Проект хороший но место жалко.
Там такое классное место для прогулок и главное чистое и довольно дикое.
14 четырех этажных домов это довольно не мало жителей. Засрут всю красоту вокуруг, это к гадалке не ходи.
 

·
Registered
Joined
·
3,317 Posts
Буду надеяться что не взлетит как и КМ "Італійський квартал".
У них куча не проданных коттеджей стоит.
 

·
Registered
Joined
·
1,862 Posts
Комплекс дуже крутий!
Доречі, на фото, біля самої дороги будують Новус, а не жк.
А цей комплекс будуть будувати правіше від дитячої лікарні.

 

·
Registered
Joined
·
3,317 Posts
Недавно видел там местные мажеры на крутых тачках митинговали. Они яростно выступали против этого строительства.
Интересно станет ли эта стройка проблемной после выборов?
 

·
Registered
Joined
·
4,477 Posts

ЖК Італійський квартал
 

·
Registered
Joined
·
4,477 Postsжитловий комплекс Італійський квартал
 

·
Registered
Joined
·
4,477 Posts
січень 2021
Італійський квартал
 

·
Registered
Joined
·
4,477 PostsЖК Італійський квартал
 
1 - 20 of 28 Posts
Top