SkyscraperCity Forum banner
101 - 120 of 121 Posts

· Registered
1,680 Posts
Нє, ну це капець... Вернісаж - один з дуже небагатьох хоч трохи оригінальніших ЖК, і той треба закрити від вулиці черговою стандартною дев'ятиповерховою коробкою!
Поки його 2-й будинко почнуть будувати то проект ще може змінитися) По суті ці секції (висотні)які зараз будуються мали би бути трохи видні за цим будинком) Не скажу що мені подобається те яким планують 2-й будинок,да і те що будується зараз також не дуже виділяється але мені здається що там підходить щось більш висотне,хочаб як зараз або і хочаб 1-ну секцію могли би і зробити домінантною так як планувалось поверхів 18,в самому куті над Проспектом,я думаю вписалася якраз:) (Імхо)

· Registered
37 Posts
На лун додали декілька візуалізацій,на данний момент я так розумію плануюється що 2-й будинок на 6 секцій виглядатиме ось так )такий собі клон Олімпійського:) якось не здається що це один комплекс,таке враження що частину землі буде забудовувати інший забудовник зі своїм проектром)
Як вам 2-й будинок ? Що думаєте з цього поводу?
View attachment 1462285 View attachment 1462286
та це повна лажа...
стільки років будують цей будинок, що можна було вже зробити по попередньому плану:(

· Registered
10 Posts
З FB:
🏗 Хто забудовник ЖК «Вернісаж»?

Девелопером проєкту є ТОВ «Ріел Смарт Білдінг».

У Житомирі компанія почала працювати в 2018 році і, в першу чергу, взяла на себе нелегке соціальне завдання – задоволення інтересів інвесторів, які купували квартири ще 2006-2008 роках, спроектовані попередником ТОВ «ОлвітаБуд», що в кризу зупинило будівництво та залишило без житла близько сотні сімей.

Перш за все, спеціалісти «РСБ» провели повний аналіз необхідної проектної та іншої документації, виконали ряд будівельних експертиз з залученням держаних та приватних експертів, відновили дозвільні документи, провели уточнення проекту будівництва, на основі чого і було прийнято рішення щодо початку та завершення будівельних робіт.🤝

Над непростою справою – зведення багатоповерхівки та відновлення сподівань родин, що десяток років чекали свої квартири – працює молодий, однак, професійний та креативний колектив, який має досвід у реалізації об’єктів будівництва такої складності. Забудовник взяв на себе зобов’язання перед людьми та постачальниками, згідно якого 5 000 кв.м. відводиться забудовником безоплатно у збудованому об’єкті.

Від початку 2018 року, починаючи з демонтажу покинутого будівництва, наразі вже повністю збудовано дві секції по 14 поверхів. Перша черга введення в експлуатацію готова, документи на отримання сертифікату готовності та присвоєння адреси подано до відповідних органів, ведуться завершальні роботи по благоустрою та під’їздам, проводяться ремонтні роботи під замовлення.
Друга черга введення в експлуатацію (секція на 15 поверхів) з фундаменту зведено 12 поверх, продовжуються монолітні роботи. Відкрито старт продажу третьої черги (секція на 5 поверхів). Проект передбачає багатоквартирний комплекс закритого типу комфорт сегменту. 🏗🏘🏢

Це дебютний об’єкт з яким ми зайшли на ринок у такому складі команди. Тому ми прикладаємо всіх зусиль, щоб кожен інвестор був задоволений своїм вибором, завойовуємо репутацію і продовжимо будувати сучасне житло за новітніми технологіями по всій Україні.🇪🇺🇺🇦

· Registered
1,680 Posts
Третя черга - 5 поверхів? Чи не помилка?
Раніше такої інформації щодо 5-ти поверхових секцій не було,скоріше за все не дописали 1(одиничку ) я раніше уточняв інформацію у відділу продажу,мені предоставляли саме таку інфу ; 2 секції 14пов.-(ті що вже по суті готові) 2 секції 15 поверхів (одна будується і одна буде починати будуватися ) та 6 секцій 9 поверхів (ну ще можливі зміни)-Але для більшої точності можете уточнити у відділі продажу,можливо щось змінили,але навряд чи:)

101 - 120 of 121 Posts