SkyscraperCity banner

1 - 16 of 16 Posts

·
_VART_
6,141 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Вирішив таки створити тему і для цього ЖК в Крихівцях

на рендерах планувався таким

Іванофранківський "КОМФОРТБУД" почав спорудження нового мікрорайону у м. Івано-Франківськ по вул. Гетьмана Мазепи, 175 а. Будівництво вестиметься в чотири черги. Зараз йде спорудження першої. Вона складатиметься з восьми семиповерхових секцій. Перший поверх - торгово-офісні приміщення, з другого по сьомий поверхи займатимуть квартири.

·
Registered
2,047 Posts
Не заздрю я тим людям, якісь колись побудували собі особняки за містом, а тепер в них буквально через паркан стоїть 9-поверхівка.

·
StanislaV the best
474 Posts
^^ Так, мабуть вони в шоці, навряд чи вони на таке чекали вже сьогодні!:lol:

Але з іншої сторони (по приколу для статистики:)) місто (його багатоповерхова забудова) розрослося на південний-захід на 250 м і в діаметрі вже складає - цілих 6,8 км, - максимально велике для Ів-Фр., що насправді дуже небагато (з діаметрально-протилежного боку якраз також будується Miкpopaйoн пo вул Cимoнeнкa (Kacкaд)

·
Registered
2,047 Posts
Vart, хотів тебе спитати - яким чином проникаєш на будови? Маєш якесь відношення до будівництва, чи просто йдеш з фотоапаратом і фотографуєш?

·
Curly-headed
2,245 Posts
Щось мляво Екстім будує.
Щось таке чув, що Екстім оформляє банкрутство. :eek:hno:

·
_VART_
6,141 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Vart, хотів тебе спитати - яким чином проникаєш на будови? Маєш якесь відношення до будівництва, чи просто йдеш з фотоапаратом і фотографуєш?
Ну я архітектор, але на будови рідко проникаю, фоткаю з-за огорожі. Хіба що якийсь цікавий об'єкт - то можу напроситись всередину

·
Moderator
26,989 Posts
Позитивная раскрасочка у комплекса:)

·
Registered
2,047 Posts
Щось таке чув, що Екстім оформляє банкрутство. :eek:hno:
Не повезло "Виноградному" - почав будувати "Комфортбуд", перехопив "Екстім". Хто наступний?

·
Registered
385 Posts
Комфортбуд - робив проект. Будівельники рідко мають проектні відділи

·
Registered
267 Posts
Today

• Like
Reactions: Marketolog and GPP
1 - 16 of 16 Posts