SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 37 Posts

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Все(проблемна ділянка, якісь будівництва в інших місцях і якісь махінації зі зміною забудовника) це вже обговорювалось в http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=257387.

Будівництво на окрему тему не тягне, вже був топік і його закрив модератор
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Їх залють бетоном і все буде ОК, це нормальна практика і тут немає нічого поганого
жив в такому будинку - в осені і на весні тріщали всі шви між плитами, чим тільки їх не проклеювали...
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Товарищ под псевдо leemin - персонаж очень занятный. Он живет по соседству со стройкой в общаге и еще от начала работ (с лета) проявляет нездоровый интерес на ветках, посвященных львовскому НК, всячески пытаясь испортить жизнь пайщикам и застройщику. Очевидно, его давит наша родная украинская жаба, что кто-то может позволить жить за те же деньги не в общаге, а в просторной квартире, да еще и напротив его дома, мозоля глаза. А может дело в шкурном интересе, ведь род его деятельности тоже связан со строительством. :)
На городском форуме его уже давно раскусили и погнали ссаными тряпками, так он сюда перебрался. Сколько человек уже обещали набить тебе мордаху, Лимин, за каждую твою кляузу в прокуратуру? :)
P.S. Надеюсь, люди не пролетят во Львове. Да и верится в это мало. Переоформят документы, заплатят штраф и впредь будут щепетильнее относиться к документам, т.к. слишком много людей заинтересованы, чтобы цены на жилье у нас в стране были в 2 раза выше.
LOL, тобто будуватися на ділянці з просроченим з 2012 року дозволом(документи викладали в топіку + я сам був на презентації в 2011, коли цей будинок пробували втюхати СофтСерву) + будувати 12 поверхів замість 9 - це нормально, а як спіймали - то зразу інші винні.

Там ще по документах треба в якості інвестиції збудувати ресторан або відвалити громаді львова пару лямів, це питання закрито, чи інвестиційних внесок мешканці потім донесуть?
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Я особисто бачи Свідоцтва про право власності на квартири НК в Києві.
В Києві також будували з недійсними дозволами, на ділянці з іншим призначенням і з порушенням висотності в охоронній зоні аеропорту?
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Мені цікаво, скільки "доброзичливців" та "експертів" тут залишуться після того, як НК здасть перші свої секції у Львові?
Напевно експертів стане суттєво більше, коли аеропорт змусять закрити за порушення авіаційних норм(або понизять клас/ закриють глісаду ).
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Eugen89,

Я знав про цю будову ще до НК, весь цей комплекс пропонували побудувати під евро 2012, дозволи були з 2009, але ніхто не ризикнув тоді вкластися, бо питання з землею було не вирішено. В 2011 проект пропонують СофтСерву(презентація є в цій темі) де забудовник прямим текстом каже, що відмажеться від міської ради і що всі хабарі включені в ціну метра, а якщо ще заплатити суддям, то можна відмазатися від пайового внеску і інвестиційних зобов'язань. Їх посилають. Прошу ознайомитися зі слайдами, ціна метра не змінилася з 2011 року.

2013 - хтось продав НК цю мертвонароджену ідею.

Про аеропорт, питання про можливість побудови ще тоді 9-поверхівки(яка де-факто є 10-поверхівкою), задавали ще на СофтСерві, була отримана відповідь що це максимум, що дозволено будувати в тому районі. Якщо ж на ділянку немає обмежень за висотою забудови, прошу викласти інфу і я принесу вибачення за розповсюдження неправдивої інформації(сюди і на львів порт).
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Який? запитаєте Ви, а от і направте краще свою енергію в цьому руслі.
Варіант №1:
НК зносить *** незаконну будову за власний кошт і віддає гроші з врахуванням інфляції вкладникам.
Варіант №2: НК спонсорує зміни до генплану(зі всіма громадськими обговореннями, експертизами і тд), закриває питання перед технікумом, купляє ділянку на відкритому аукціоні, оформляє документи і спокійно будується.

Про які діри в законодавстві ідеться мова? Першу декларацію скасували дуже оперативно і заборонили проводити будь-які роботи. Забудовник самостійно відновив роботи. Все що відбувалося після того, було розраховано на замилювання очей і відтягуванні часу, поки коробка не буде стояти.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Тоді базар на сантабарбарі під знос і ніяких нових ділянок, і Південний теж.
Я б же додав Шувар(той що не гуртовий) + Привокзальний(в першу чергу) + Провесінь, але, нажаль, худо-бідно там земля оформлена. На південному, ніби, досі ідуть суди. Санту поштовхала Свобода, як же вони мене ****, із-за їх рішення тепер того базару так просто не позбутися..бо вони де-факто легалізувалися.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
з панорамним вікном на місто, але платити вдвічі більше
Просто тре вікна нормальні ставити, так там ціна від 2к евро за вікно, але воно окупиться за пару років.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Щодо землі скажу Вам так: замозахоплення землі відбулось не внаслідок незаконних дій когось, а внаслідок недосконалого законодавства в нашій державі і, можливо, корупції, з якою нам ще довго боротись.
Немає вини людей в тому, що вони шукають де купити дешевше житло, навіть у забудовника, який через певні схеми зміг дістати землю під цю забудову.
Може в інших забудовників могло вийти так саме, але немає свого "покровителя" в верхах.
Вот не треба тут гнути палку що люди не в темі(невинні покупці), все вони в темі... Будуть суди і подивимося, як за кошти самих власників будуть зносити цю халабуду..як не зараз, то через 5-10-15 років.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
А ти й надалі пиши свої скарги, раз нема чим більш кориснішим зайнятись, санітар лісу, тобто дятел, тобто стукачок!
Ватнік детектед...

Тушкан, я Вас дуже прошу почистити тему і видалити все що не стосується будівництва. Дякую.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
соцдопомога у Німеччині дозволить людині зняти дешеве житло і нормально харчуватись
ахаха....хіба в землях де роботи зовсім немає. Там, дійсно, можна взяти 2 кімнатну(це максимум що оплатить соціал) за 300-350(допомога до 400 евро на людину). В землях де робота є, дешевше за 600 нічого немає. Окремий випадок Берлін, там в колишніх радянських районах можна взяти дешево житло(і жити в гетто для біженців).
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Чому немає механізмів, через які можна заставити забудовників інвестувати в інфораструктуру? А ті що є, вони малоефективні і все можна порішати?
Корупція суддів, депутатів місцевого рівня.
ому не заставляють будувати підземні гаражі, а засирають все навколо машинами.
Бо ніхто не купляє місця в паркінгу, а формально паркомісця є(десть за 3 км і гаражах). Тобто тут тупо немає попиту.
Чому дозволяють будувати на територіях не призначених для цього
Так не дозволяють же. А будують бо пункт 1.
Чому досі немає у Львові чітко виділеного нового району, наприклад проектована вернадського, де були б чіткі правила розвитку - будівництво будинків, розвиток комунікацій, розвиток інфраструктури.
Є генплан, і він доволі непоганий..просто ніхто не буде купляти квартиру посеред поля(як це було з Сиховом до середини 90-х). Тобто знову немає попиту.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
тобто це 100% кидалово ?
Коробку добудують, а ось як рішатимуть питання з водоканалом/львівгазом і обленегро невідомо. Ну і акти, скоріше за все, треба буде через суд вибивати.
Але найцікавіше те, що якщо питання(земля) не заарештують, то будівля піде під знос, і оплачувати це будуть інвестори :)
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
Бред несете. В 1 секції тестували вже воду. Без погодження з Водоканалом це неможливо.
Враховуючи стиль ведення будівництва, можу собі уявити несанкційовану врізку, яку будуть намагатися заднім числом оформити через хабарі.
 

· Registered
Joined
·
3,963 Posts
в них на опалення ІНДИВІДУАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ УМОВИ, і в жопу їм той ДБН В.2.5-20-2001, і це все законно
"Чисто теоретично", якщо будинок буде здано(зі всіма наведеними порушеннями), а через декілька років щось станеться, що призведе до неможливості подальшого проживання в ньому, хто буде винний? Забудовник чи держава?
 
1 - 20 of 37 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top