SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 32 Posts

· Registered
Joined
·
400 Posts
В догонку поки іще не закрили цю тему - ходять вже слухи що ця ж компанія планує будувати будинки на Шевченка де в 2008 році планували будувати якийсь інший проект. Хто що знає про це?
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
уже вроде и в Днепре будут строить (по городу появились банеры)

на Шевченка... Если в Рясне 2 - то норм, но только не на месте неначатого Дипломат-парка :eek:hno:
Так в Дніпропетровську з початку червня почали набирати працівників - http://www.trud.ua/employer/id/1775849.html. Але де саме вони там його хочуть будувати наразі я так і не знайшов.

Щодо Шевченка, то вроді все таки на місця Дипломат-Парку. Як то кажуть "свято место пусто не бывает". Хоча то може тільки бажання...
Щодо Рясне 2 то там і так є кілька заморожених будівництв, наразі сумніваюсь що там знайдуться бажаючі будувати. Хоча якщо реалізують проект з індустріальним парком, то відповідно зявиться і попит на житло для працівників, які будуть там працювати. Так що може все-таки і там будуть будувати.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
на видео есть фраза, что компания надолго и всерьез планирует остаться на рынке Львова, и это только 1-й ЖК в городе (так что ждёмс.....)
ПС: лишь бы ЖК Барвы не строили .......
Ну раз ходять чутки про Шевченка і Сільмаш, значить таки дійсно плани є серйозні. О так Барви, то хіба в Рясне-2, а ось ці пішли б http://cs413627.vk.me/v413627647/a045/zlrA9UMSB70.jpg,
http://cs413627.vk.me/v413627647/a065/E_n4wFukNnI.jpg.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
От так, а потім це все додатково оплачується в ОСББ.
За зовнішні мережі??? Звідки така інформація? Спитайте в покупців у Рівному, Хмельницьку та Вінниці. Мінуси є і хто хоче може про них без проблем прочитати у відповідних гілках форуму тих міст де вже збудовано секції про усі підводні камені.
Якщо взяти ту ж Добру оселю то там теж багато "підводних каменів" а ціна елітна хоча теж буде "гуртожиток", тому і не дивно що люди беруть в НК.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
Тут відновили роботи?
Ні. Минулого тижня вночі підпалили на будові екскаватор. Зараз на в'їзді активісти які проти будівництва поставили палатку і блокують саме будівництво. Керівництво НК обіцяє вирішити всі проблеми і відновити будівництво з понеділка.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
Інформація щодо скасування декларації невірна, тому що у розділі "скасованих" на офіційному сайті ДАБК немає декларації НК.
Та цей сайт оновлюють як і коли хочуть, тому якщо кілька днів тому відбулось таке скасування то очевидно що з'явиться інформація на сайті ДАБК невідомо коли.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
або це буде початок розвалу будівельної піраміди.
Дуже сумніваюсь, зважаючи на вже розпочаті проекти в різних містах, їх об"єми, а також їхні плани на майбутнє. Думаю максимум часова затримка на перепогодження усіх документів або будівництво на інших ділянках у Львові про які вже ішла мова.
На Карманського теж скасували декларацію але від того СБ Груп не розвалилось, а просто працюють в трьохсторонньому форматі для залагодження усіх питань. Одним словом було б бажання.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
НК Львів;115625209 said:
Сьогодні були проведені Громадські слухання між мешканцями сусіднього будинку та представника Забудовника.
А коли ви тепер будете проводити "слухання" із ДАБК на видчачу нової декларації?
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
НК Львів, Sweeper може би Ви виклали факти, фото, спростування, бо лише коментарі довіри теж не викликають.
А як ви собі це уявляєте? Вони мають фотографувати усі стіни, фундаменти і т.д. для спростування?
Очевидно, що якщо Akas90 написав звинувачення, то він і має показати громадкості ці недоліки конкретно.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
обіцяти за 5900 м кв.
Ціну вже почали піднімати. Зараз вже - 6500 грн.

Більше зїдає дозволи і погодження
В даному випадку більшість дозволів і погоджень були зібрані іще в 2007 -2008 роках, коли НК іще в помині не було, очевидно під інший проект, який попередник Діексбі не потягнув.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
такой ЖК проектировали, вроде киевляне хотели раньше строить там (ЛьвивАндрю раньше писал про ЖК там, 2 года назад где-то)
Так, ось на цей комплекс усі ці дозволи і рішення були видані в 2007-2008р. Але оскільки вони його так і не спромоглись реалізувати то в 2014 році прийшов НК і вписав типові свої секції на дану ділянку. Там доречі усюди ідуть погодження на девятиповерхові будинки, а НК хоче одинадцять поверхів будувати і відповідно обіцяє внести поправки і отримати дозвіл на 11 поверхів.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
ющенко;116472374 said:
яке ж воно все негарне :eek:hno::dead:
А яка різниця якщо це проект який так і не зреалізований і залишився тільки на папері. Ну і окрім того, як на мене не такий він вже і "негарний" в порівнянні з тим що будують деякі "європейські" львівські забудовники.
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
Народ, хто купує квартири у Львові чи інших їхніх проектах, інформуйте, що і як у вас, як отримуєте право власності, яка виходить кінцева ціна і т.д. все дуже цікаво!
Наразі фактів піраміди по тих об'єктах що зараз будують вроді не спостерігається (в деяких містах люди реєструють право власності на квартири без проблем). Але зважаючи на велике зростання загальної кількості їхніх об'єктів по цілій Україні в даний кризовий і воєнний час, мабуть ніхто не дасть гарантії що буде в майбутньому... А ціна низька бо податків не платять (будують як неприбутковий кооператив) ну і земля на Пулюя дісталась наразі безкоштовно в обмін на обіцянку в майбутньому збудувати готель і квартири для училища, але знову таки чи його збудують і передадуть - питання часу...
 

· Registered
Joined
·
400 Posts
А хто вам сказав що то неприбутковий кооператив??? Не прибутковий кооператив це ОСББ, а не будівельна організація
Те що вони прибуткова організація це зрозуміло. Але схема будівництва організована таким чином аби оминути податки. А саме: "На підставі п. 157.5 ПКУ суми, отримані від членів житлово-будівельного кооперативу як внески, не оподатковуються податком на прибуток. Це дозволяє отримувати кошти на фінансування будівництва без оподаткування їх податком на прибуток і ПДВ."
 
1 - 20 of 32 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top