SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Галицький Лев» | 12 п. | 2020

222181 Views 949 Replies 121 Participants Last post by  Volpacchiotto
Створюю тему,оскільки хотілось би роз'яснити всю ситуацію з цим будівництвом і почути за і проти.
1 - 8 of 950 Posts
А вони що забули що це кооператив? Вони найняли собі підрядника вони самі це все як Члени роблять - при чому тут місто?
Jаmes;129950582 said:
В кінцевому результаті всякі садові скажуть: "уй з ним, даємо дозвіл" і пропіариться заодно, а для інших хитрозабудовників це буде сигнал - можна будувати без дозволів. Отак і живем
А при чому тут садік?зібралась група людей створили жбк вирішили будувати такий дім от і все - це проблеми людей, вони самі на це пішли. Х о їх заставляв вірити? Тут треба гроші забирати в НК і його сателітів тих що по Жбк договорах продає
Тай давайте порахуємо чисто теоретично що цей чудо дозвіл коштує 750 000 грн будинок в будинку десь 80 квартир то кожен член кооперативу мав б доплатить десь 9000 грн.
Це ніби небагато десь 100 грн квадрат, але ще є світло, газ і воду завести - матеріали і роботи це ще десь ляже трохи. І результат метр по 15-16 тисяч вийде
See less See more
  • Like
Reactions: 2
Шановні друзі!
Звиняйте, що довго не писав - дійсно активно вирішували питання з газом для НК. Робили невеликий пікет міськради, підключали телебачення, проводили переговори і питання, здається, вирішилось - зараз мешканці "Набережного" збирають підписи під зверненням до Садового, в п'ятницю міськвиконком має дати нам відповідну довідку, що підключити комплекс до централізованого опалення неможливо, цю довідку не хотіли нам давати в ТКЕ. Бо хотіли подати централізоване тепло до будинку і відтак заробляти на нас гроші.
Якщо матимемо розв'язок питання по "Набережному" - вирішимо його і по "Фамілії". Більше інфи дам пізніше, ок? Головне зсунулись з мертвої крапки бюрократії та бажання когось на нас черговий раз заробити.
Це їх спікер Анатолій шалаєв пише
See less See more
А чому не проектують будинки з електроопаленням ? Щось коли братові брали квартиру, ніде такого не знайшов. Це ж значно менше напрягів і навіть тупо в лоб прямо зараз воно не дорожче газу. А якщо підпапрягтися і закупити трохи дорожче обладнання то буде й значно дешевше. В брата будинку от газовщики газ підключають вже 3 місяць. Тоже індивідуальне. Вивісили перелік вимог (плита, провітрювач, сертифікований шланг, сертифікований котел, вентрешітка, наявна газова плита, і т.п.) але всіх людей зібрати проблемно, хтось все зробив, а хтось "поклав" на це, відповідно поки всі не виконають вимоги - то й газу небуде. З електрикою в тому плані значно простіше. Та і якось безпечніше усвідомлювати що у всіх електрокотли (без всяких чадних газів), а не купа газових приладів які є потенційно небезпечні.
а воду горячу як? Бойлера?
See less See more
Дуже, дуже в багатьох забудовників затоплені підвали і тече дах.

Причина дуже проста. Дахи і фундамент роблять ті самі люди, які кладуть тротуарну плитку та бруківку у Львові.


Не факт. Приватна думка ваша.
See less See more
^^

Lol, знову в львівбоя підгорає. Це вже хронічне ;) :lol:


Та чого підгорає? У Львові є вдосталь даховиків і тих хто виконує гідроізоляцію. А якщо її не робити, а дах без дотримання технологій з неякісних матеріалів то і результат.
See less See more
Текуть шви. Гідроізоляцію не видно і тому забудовника це питання не хвилює.


На подушці є фундаменті блоки це стіни підвалу. Текло і на фамілії шви - розкопали обмазували плюс мембрана і пісок до мантра від стіни тай усе.
See less See more
якщо стіни з фундаментних блоків - то це звісно печаль. тоді гідроізоляція має бути якісно кращою на порядок, і вимоги до виконання інші...
але робити стіни підвалу з фундаментних блоків в багатоповерхівці ..... хз ... так собі рішення


А яка проблема блоки з монолітними поясами? І зрозуміло нормаллю гідроізоляцією
See less See more
1 - 8 of 950 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top