SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Галицький Лев» | 12 п. | 2020

221554 949
Створюю тему,оскільки хотілось би роз'яснити всю ситуацію з цим будівництвом і почути за і проти.
1 - 19 of 21 Posts
С етого места поподробней )
І у вас ці кровососи з'явилися, у Рівному вже натворили, до Львова добралися, їм тільки волю й дай.
Ого - якийсь засильний супротив як для сусідніх мешканців.
Ні. Минулого тижня вночі підпалили на будові екскаватор. Зараз на в'їзді активісти які проти будівництва поставили палатку і блокують саме будівництво. Керівництво НК обіцяє вирішити всі проблеми і відновити будівництво з понеділка.
Щодо шікл - то багато з них зараз недовантажені. Наприклад коли я вчився було шість класів на паралелі - а зараз 3-4 і то з меншою кількістю учнів. Так що з цим не велика проблема. А от з садочками, через те що їх купа позакривалося у 90-ті, проблеми існують вже практично у всіх районах Львова.
Ну ТЕЦ це мабуть голосно сказано - котельня швидше.
З сусідньої теми
А штукатурка хоч буде чи ні?
Ну проблем зі школами зараз таких аж немає (переважно зараз набагато менше учнів ніж 10 років). А от з садочками чи поліклінікою - це правильно підмічено.
А Добра Оселя як здає - в них же також один будинок? )
Там на тій сторінці ще цікавіші фото є )

• Like
Reactions: BETTER CALL SAUL
Та про ті Фавели, хто хоч трохи цікавиться будівництвом у Львові, зразу зрозуміло що йде мова )
Як на мене то вкладати в Набережний квартал це те саме що було брати доларовий кредит коли бакс був 5,05 чи 7,99. Люди не задумуються за ризики ні грама, а потім буду плакатися перераховуйте нам курс (і в підсумку кожен українець має заплатити за їх провтик) - а у випадку НК були б сльози й соплі до місцевої влади - добудуйте нам квартири бо нас забудовник кинув (з нову ж таки за кошти звичайних громадян).
Так що добре, що все добре.
  • Like
Reactions: BETTER CALL SAUL
Ви трохи недооцінюєте обєми будівництва нерухомості у Львові ))
У всіх містах нормально ставляться до НК, а тут його винять в усіх смертних гріхах і кажуть що це афера... Да НК в цьому році здасть житла як весь Львів за 3 роки.. а ви афера,всіх надурять і від вітру НК розвалиться
Тю. Так балконні плити доштуковують в гуртожитках, де їх і в проекті не було ), а тут навіть якщо забудовник не зробить то майбутній житель точно забацає собі балкон ))
мда, клоуни
а та квартира так і лишиться без балкону?
  • Like
Reactions: vbhjckfd
Як мінімум Пасічний, це перше що на думку спало
Ти шось строшно тупиш, я написам шо в нк лише одна сходинка ну вулиці, тобто перепад між ліфтом і вулицею 20 см. нижче в україні я поки ніде не бачив
  • Like
Reactions: yorko and vbhjckfd
Це двері в під'їзд? Мені сподобалися.
По Тернопільській опалення від дахової котельні передбачається якраз в моїй 16-типоверхівці зі встановленням індивідуальних теплових лічильників. Всі решта будинки (10-типоверхівки) наскільки я знаю будуть з індивідуальним опаленням.
Так що, надіюсь, за рік часу розкажу про плюси і мінуси такої системи опалення.
Навіть у Львові є 1[/URL]
Приєднуюся до бажання дізнатися про негатив.
Я вже зараз дійшов висновку як можна красти теплову енергію в таких системах - контур зворотки (який іде на рушникосушку у ванні) можна тупо завести на підігрів підлоги у ванні і туалеті наприклад. :bash:
Я живу в будинку з котельнею даховою. Можу дууууже багато цікавого розказати. Негативного. В порівнянні з індивідуальним.
Що за будинок, якщо не секрет?
Новобудова не заселена відразу...
Якби не поверховість і білі склопакети то ззовні майже як "оселя зла" ))
1 - 19 of 21 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.