SkyscraperCity Forum banner
1 - 5 of 5 Posts

· Registered
Joined
·
7,180 Posts
Хітен тупо взяв і скопіював свій пост з Рівненської гілки про їхній "Шоколад", де ми йому теж розповідали про те, що все їхнє "набережне" банальний совок і штамповка. А він окрім цього самого одного будиночка в передмісті Гетеборга більше нічого не зміг привести. Взагалі дивують люди, які заміть того, щоб приводити хороші приклади з закордону, починають там шукати якийсь фуфел, щоб ми всі на нього і рівнялись, а не на якісну архітектуру. Штампують свої набережні коробки по всій Україні і ще й доказують скрізь яке воно круте. У нас в Рівному на трьох їхніх об'єктах з чотирьох були проблеми з землею та документами. З одного об'єкту на території Парку Слави місцеві жителі зібралися і прогнали їх нафіг. Тільки після того одного випадку їм потрібно було взагалі заборонити займатись будь-якими діями в місті, якби не корумпованість у системі. А як тільки у місті з'явились дійсно хороші проекти, то їхні тролі одразу залізли в гілки цих об'єктів і опукали їх. От такі вони "набережникі" аферисти.
 

· Registered
Joined
·
7,180 Posts
Та ж тут і говориться, що і НК, як інші йому подібні, недалеко відійшли від того совкового лайна, що засрало півсвіту. Я б не назвав НК навіть кращим серед гіршого, хоча у них трохи краще деяких інших забудовників. Але це не відміняє того факту, що вони будують, та штампують таке ж саме лайно. У них навіть проекти всі майже однакові, хоча назви просто "епічно-екзотичні". Не одні НК будують такі каки, у нас багато таких забудовників, але у цій гілці обговорюється саме НК. Те що це просто жлобський бізнес, то це зрозуміло. Але так як це архітектурний форум і обговорюємо ми тут з вами архітектуру, то НК типові коміблокові коробки, що штампуються скрізь в Україні і нічого красивого в них я особисто небачу.
 
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top