SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Галицький Лев» | 12 п. | 2020

221641 Views 949 Replies 121 Participants Last post by  Volpacchiotto
Створюю тему,оскільки хотілось би роз'яснити всю ситуацію з цим будівництвом і почути за і проти.
1 - 20 of 47 Posts
Прошу закрити тему
Ось таке, то правда?
Є інформація, що декларацію на ведення робіт НК сьогодні було скасовано.
Що і треба було доказати, тепер НК або кине всі сили щоб доказати що вони все правильно роблять, або це буде початок розвалу будівельної піраміди.
В санвузлах та частково кухні не буде, прочитав у них в додатку до договора.
Та і решта, там де по блокам, то не штукатурка буде, а шпаклівка.
А штукатурка хоч буде чи ні?
Тобто? Рано чи пізно це мало статися, вони будують 12 поверхів з дозволом на 9.
вот тє раз! о_О
Ой прямо там НК вплинув на ціноутворення у Львові, не смішіть. По всій Україні ціни в доларах впали на новобуди і причиною тому не НК. В гривнях ціни у всіх виросли. А людей не шкода, бо було купа інформації, але ж сир в мишоловці смачний напевно :nuts:
Причому моїх знайомих декілька там вклалися, не зважаючи на мої доводи там не брати. В одних вата в голові, в інших рожеві окуляри, пару таких НК і може лад буде.
шкода людей, які вклали у це будівництво свої кошти, житло дійсно економ класу за помірну ціну, то ж думаю не обійшлося тут і без конкурентів, які змушені були знижувати ціни на м. кв.
http://vgolos.com.ua/news/naberezhnyy_kvartal_ne_bude_buduvaty_u_lvovi_162973.html
«Набережний Квартал» заявляє про те, що таких грошей не має і збирається перекласти санкційні зобов'язання на вкладників. При цьому компанія-забудовник намагається дезінформувати своїх клієнтів, заявляючи про те, що будівництво от-от буде поновлено, оскільки «купуються» нові дозволи. Звичайно, ця інформація не відповідає дійсності», – запевняють у контролюючих органах Львова.

Експерти також мають великі сумніви в тому, що «Набережний Квартал» зможе і надалі збирати гроші на будівництво «повітряних фортець».
Починає картковий будиночок складатися. Ги у Львів їм ой як не треба було сунутися...
  • Like
Reactions: nostalgy
Може тут більше свідомих людей проживає, а може негативна карма якраз у Львові переповнилася, я не всевишній.
PAM3AH AXMATOBИЧ;118962889 said:
А чому в них трабли почалися саме у Львові, а не в інших містах?
І мережі затягнути до будинку входило у вартість м2? Чи потім доплачували?
Ну все то саме окрім аеропорту + в Києві не було ні каналізації,ні газу, не води в найближчих 5 км від будівництва
То НК вам наплели про бюрократію? Ніколи не стикався з проблемами від Львівгазу, якщо з документами все в порядку і є проект газифікації, який пройшов експертизу, то довше ніж 3 місяці не займало часу від дати прийняття будинків в експлуатацію.
Наголошую проходило Максимум 3 міс. як люди мали в себе вже газ у квартирах.
Нічого не доплачували, звісно.
Хоча газ там з великим запізненням підключають. Але це можна зрозуміти, це робочі українські бюрократичні реалії помноженні на оптимізм забудовника.
  • Like
^^
Де що будують у Львові ми самі знаємо.
Решта дописів ніочом.
Я був правий на початках, що ця тема не потрібна, хіба її переіменувати в курілку :cheers:
  • Like
Reactions: Shulc
Тобто ти стверджуєш, що всі будівельники, проектанти, інженера, архітектори, дизайнери та поціновувачі архітектури, що зібралися на цьому форумі ніц не петрають, де, що і як у Львові будують?
Ви не праві. В мене склалося таке враження, що тут якраз і зібралися всі "прихильники" НК, щоб поливати його брудом зі всіх сторін.
^^
Ту всьо є, не кіпішуй, кури форум, але тобі на це потрібно буде з півроку точно.
Будемо дуже сумувати за твоїми дописами.
Ай-яй-яй не гарно слова не дотримуватися. Ми тут таких не поважаємо.
На цьому змушений відкланятись, так як все тут ясно.
  • Like
Це вже я прокоментую, не втримався.
Коли в інтернет просторі переходять на Ви, в реалі дають в морду!
Це по моєму навіть школярам зрозуміло.
Шановний, я з вами свиней не пас, тикати мені не потрібно!
Я впевнений, що міжкімнатні в півцегли, а з сусідами в півтори. Цегла рахується 25см.
І півтори, то не перегородка, а скорше несуча стіна.
перегородки міжкімнатні в 1 цеглу, в з сусідами в 3
Промислово-будівельний шпіонаж у великих обсягах, мдя... докотилися.
Ще рано, не спіши, ще не у всіх бабло взяли.
  • Like
1 - 20 of 47 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.