SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Галицький Лев» | 12 п. | 2020

221568 Views 949 Replies 121 Participants Last post by  Volpacchiotto
Створюю тему,оскільки хотілось би роз'яснити всю ситуацію з цим будівництвом і почути за і проти.
1 - 2 of 2 Posts
Сподіваюсь люди вичитують детально угоди і виясняють всі умови пайової участі перед тим як несуть їм гроші.... Там навіть вартість ділянки і зовнішніх мереж не входить в ціну, не говорячи вже про різні внутрішні елементи.. За планування квартир взагалі мовчу.
От так, а потім це все додатково оплачується в ОСББ. Неможливо будувати все по чесному і робити таку ціну в сьогоднішніх реаліях. Саме будівництво (нормальне) без вартості ділянки це десь 450-500 доларів за метр. При сьогоднішньому курсі це 5400-6000грн, тобто виходило би, що вони продають собі в ноль а ділянку мають безплатно.
А реально вони в ту ціну не включають купу речей, а покупці квартир просто є пайовиками на яких потім лягають додаткові витрати по влаштуванні мереж як зовнішніх так і внутрішніх, а також оплата ділянки. Крім того неясно яким чином вони будують 12 поверхів без сходової клітки через балкон, пожежного ліфта та інших протипожежних засобів. Наразі львівські пожежники закривали очі тільки на 10 поверхові, хоча по нормах більше 9 вже не виходить. А ще в них в одному підїзді по 8 квартир на поверсі що вже більше на мурашник якийсь схоже....
Одни словом там є дуже і дуже багато підводних каменів в тому набережному кварталі, думаю якщо вникати глибше то і питання до конструктивних рішень зявляться... Тому мені трохи шкода людей які розбирають ті квартири як пиріжки.
  • Like
Reactions: vbhjckfd
1 - 2 of 2 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top