SkyscraperCity Forum banner
41 - 60 of 950 Posts

· Набереж&
5 Posts
Які об"єкти Ви ще збираєтесь будувати у Львові і як вони будуть виглядати?
На рахунок нових об'єктів, слідкуйте за новинами на сайті НК та у соц. мережах. На данний момент така інформація відсутня.

· Registered
365 Posts
некупляйте там квартири) при огляді замітете деякі стіни криві, зовнішнього утеплення нема)) все ставлять білу силікатну цеглу яка тепла не тримає) фундаментна-подушка як для 7 поверхів максимум а вони 11 -12 хочуть)) все подивіться і обдумайте )( Врахуйте те що цегольник отримує зарплату не від якості а від кількості цегли- все на швидкість)
А те що там появились тріщини в основі я мовчу =)

· Registered
10,080 Posts
некупляйте там квартири) при огляді замітете деякі стіни криві, зовнішнього утеплення нема)) все ставлять білу силікатну цеглу яка тепла не тримає) фундаментна-подушка як для 7 поверхів максимум а вони 11 -12 хочуть)) все подивіться і обдумайте )( Врахуйте те що цегольник отримує зарплату не від якості а від кількості цегли- все на швидкість)
Зате є внутрішнє утеплення, і мінватою, а значить штукатурка через 3 роки над пінопластом як у інших забудовників, криві стіни є у більшості забудовників, НК не вистачає якісних камінщиків- облинювальна цегла покладена жахливо ( по крайній мірі у нас )
А про силікатну цеглу я навпаки думаю що це великий плюс, у Вінниці з червоної нажаль весь дім укладений, якщо брати по теперішнім поняттям то ні червона не біла цегла тепла не держе , ніяка цегла не держе тепло грубо кажучи, виняток може бути лише клінкерні блоки , які завдяки великим пустотам можуть тримати тепло, з чевоної цегли при СССР стіни будували в ширину мінімум 70 см, і вони тепло не тримали, а до революції по півтора метра стіни були щоб тримати тепло, туму казати що червона цегла краще зараз смішно, сілікатна хочаб міцніша і не тріскає, а це значить що по стіні через 2 роки не будуть проявлятись тріщини...
І чого ви подумали що фундаметна подушка на 7 поверхів максимум??? У нас будували на сваях через неологію, у ІФ всі новобудови на з/б подушках , бо там геологія то дозволяє, ніякий забудовник не хоче щоб їх будинок упав...
А про те до камінщики отримують за кубаж знаю, тому вони і для клінкерної цегли декоративні шви не роблять і цеглу не витирають від цементу, але це вже косметична проблема а не будівельна

· Набереж&
5 Posts
Купа слів і ні каплі фактів. Подушка розрахована на 12 поверхів, каменярі працюють якісно ( оплата не від годин а від кількості, щоб не сиділи і не чекали заробітку з проведенного часу просто сидячі на будові ). Стосовно тріщин, то викладіть фото ( дуже цікаво подивитись ). Утеплення мінватою

· Registered
18 Posts
Akas90, факти є? Свідомий наклеп говорить про рівень фаховости й моралі: "при огляді замітете ... криві, .... нема...Врахуйте те що ... отримуЮ зарплату не від якості а від кількості КОМЕНТАРІВ- все на швидкість".

· Registered
400 Posts
НК Львів, Sweeper може би Ви виклали факти, фото, спростування, бо лише коментарі довіри теж не викликають.
А як ви собі це уявляєте? Вони мають фотографувати усі стіни, фундаменти і т.д. для спростування?
Очевидно, що якщо Akas90 написав звинувачення, то він і має показати громадкості ці недоліки конкретно.

· Registered
1,237 Posts
Для чого усі? Просто невеликий фотозвіт на будівництві, його основні моменти. Для цього форуму це звична річ. При тому що НК Львів я так розумію, зацікавлений користувач, щоб навпаки показати всі плюси і не виникало більше необгрунтованих коментарів і закидів.

· Registered
259 Posts
Пост з Вінницької гілки:

НЕ ВСТУПАЙТЕ В ОСББ ВІД НАБАРЕЖНОГО КВАРТАЛА НІКОЛИ!!!
Але до цього я повернусь трішки пізніше , зараз невеличкий фотозвіт , знаю що багато людей просто читає даний форум, і навіть примудряють виходити на мою сторінку в ВК
Ітак вхід в 3 секцію - Засраний , куча об"яв, і шланг від бетононасоса

На першому поврсі незрозуміло якісь двері , які криво поставлені , думаю ведуть до гаражів

Бибачаюсь за якість, часу було мало , на ходу фоткав, але і так добре видно що всі кутики уже побиті що до першої людини яка почала робити ремонт

Ліфт - поки ще не засрали, і він працює, правда по графіку

В під"їзді- плитка покладена дуже халтурно, місцями вже відпадає, про пластмасові кутики плиточники не чули...

Стінам допоможе тепер тільки подвійне фарбування, один раз такі сліди від рукавів з бетононасоса не зафарбуєш

Міжкімнатні стіни це окрема тема, фони або з гіпсоблоків шириною 5 см або з цегли покладеною ребром...

Недарма люди вже їх і розбивають

А тепер про як вони роблять стяжку, поки підготовка... ноу коментс....:eek:hno:

Якась хрень розміром 10х20х10см в кутку карідору

Тіпа відеодомовон за який вони здирали гроші, насправді найдешевша трубка

А тепер просто краєвиди з вікна, раніше я наївно думав що буде Буг видно...

А тепер про ОСББ, вони хочуть зробити один на всі секції, де керувати буде своя людина Віка, яка говорить що працювала начальником ОСББ 5 років а наспраді нічого в ньому не розуміється і нагло бреше, ше їй допомагає один "юрист", притому юрист з нього дуже поганий , нічорта не знає і всім щось доказує, колись пробував він проти ОСББ в мому домі вести справу, але розуму не вистачило, всі розразунки вартості 1 м. кв. з голови взяті, а на 15 секцій щомісячний збіо буде близько 150 тис грн, це гарний пиріг і вони його не хочуть віддавати, тому нів"якому разі не погоджуйтесь на те ОСББ, кажіть ні! 3 Секція повстала, вони їй пригрозили що не дадуть контейнера під ТПВ, офіса і так далі, ті відповіли що будуть судитись

· Registered
365 Posts
Akas90, факти є? Свідомий наклеп говорить про рівень фаховости й моралі: "при огляді замітете ... криві, .... нема...Врахуйте те що ... отримуЮ зарплату не від якості а від кількості КОМЕНТАРІВ- все на швидкість".
А як ви собі це уявляєте? Вони мають фотографувати усі стіни, фундаменти і т.д. для спростування?
Очевидно, що якщо Akas90 написав звинувачення, то він і має показати громадкості ці недоліки конкретно.
спостерігати тре вміти --- достатньо подивитись самому час від часу на :глибину фундамента, на стіни - просто оком кинути, без нівеліра побачите, а ще з простими робочими поспілкуватись і вуаля цілий букет- якщо небачиш і незауважуєш деталей і дрібниць які боком вилазять то нічим непоможу
А про факт моралі - то це питання до НК - працюють в 2 зміни з 6 до 24 і довкола ніхто відпочити неможе.Шум гамір крики і купа вантажівок і це все під вікнами людей. Їм вже два раза помоєму забороняли будувати через порушення громадського спокою)

· Registered
10,080 Posts
спостерігати тре вміти --- достатньо подивитись самому час від часу на :глибину фундамента, на стіни - просто оком кинути, без нівеліра побачите, а ще з простими робочими поспілкуватись і вуаля цілий букет- якщо небачиш і незауважуєш деталей і дрібниць які боком вилазять то нічим непоможу
А про факт моралі - то це питання до НК - працюють в 2 зміни з 6 до 24 і довкола ніхто відпочити неможе.Шум гамір крики і купа вантажівок і це все під вікнами людей. Їм вже два раза помоєму забороняли будувати через порушення громадського спокою)
В НК криві внутрішні стіни, але більш-меньш опорні , я лазерним рівнем міряв

· Registered
10,080 Posts
Тут теж вже огородження балконів зробили по радянськи
Чого? не з арматури і шифером зовні , а склопакет зверху і облицювальна цегла знизу, але не без підкладеної свині, балкони будуть з цегли в один ряд, прийдеться обов"язково утепляти хоч продають з коефіціентом 1:eek:hno:

· Registered
5,663 Posts
Чого? не з арматури і шифером зовні , а склопакет зверху і облицювальна цегла знизу, але не без підкладеної свині, балкони будуть з цегли в один ряд, прийдеться обов"язково утепляти хоч продають з коефіціентом 1:eek:hno:
глянь на рендер

41 - 60 of 950 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.