SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Галицький Лев» | 12 п. | 2020

228K views 952 replies 123 participants last post by  paradigmus 
#1 · (Edited by Moderator)
Створюю тему,оскільки хотілось би роз'яснити всю ситуацію з цим будівництвом і почути за і проти.
 
#48 ·
Akas90, факти є? Свідомий наклеп говорить про рівень фаховости й моралі: "при огляді замітете ... криві, .... нема...Врахуйте те що ... отримуЮ зарплату не від якості а від кількості КОМЕНТАРІВ- все на швидкість".
 
#53 ·
А як ви собі це уявляєте? Вони мають фотографувати усі стіни, фундаменти і т.д. для спростування?
Очевидно, що якщо Akas90 написав звинувачення, то він і має показати громадкості ці недоліки конкретно.
спостерігати тре вміти --- достатньо подивитись самому час від часу на :глибину фундамента, на стіни - просто оком кинути, без нівеліра побачите, а ще з простими робочими поспілкуватись і вуаля цілий букет- якщо небачиш і незауважуєш деталей і дрібниць які боком вилазять то нічим непоможу
А про факт моралі - то це питання до НК - працюють в 2 зміни з 6 до 24 і довкола ніхто відпочити неможе.Шум гамір крики і купа вантажівок і це все під вікнами людей. Їм вже два раза помоєму забороняли будувати через порушення громадського спокою)
 
#50 ·
А як ви собі це уявляєте? Вони мають фотографувати усі стіни, фундаменти і т.д. для спростування?
Очевидно, що якщо Akas90 написав звинувачення, то він і має показати громадкості ці недоліки конкретно.
 
#51 ·
Для чого усі? Просто невеликий фотозвіт на будівництві, його основні моменти. Для цього форуму це звична річ. При тому що НК Львів я так розумію, зацікавлений користувач, щоб навпаки показати всі плюси і не виникало більше необгрунтованих коментарів і закидів.
 
#52 ·
Пост з Вінницької гілки:

НЕ ВСТУПАЙТЕ В ОСББ ВІД НАБАРЕЖНОГО КВАРТАЛА НІКОЛИ!!!
Але до цього я повернусь трішки пізніше , зараз невеличкий фотозвіт , знаю що багато людей просто читає даний форум, і навіть примудряють виходити на мою сторінку в ВК
Ітак вхід в 3 секцію - Засраний , куча об"яв, і шланг від бетононасоса

На першому поврсі незрозуміло якісь двері , які криво поставлені , думаю ведуть до гаражів

Бибачаюсь за якість, часу було мало , на ходу фоткав, але і так добре видно що всі кутики уже побиті що до першої людини яка почала робити ремонт

Ліфт - поки ще не засрали, і він працює, правда по графіку

В під"їзді- плитка покладена дуже халтурно, місцями вже відпадає, про пластмасові кутики плиточники не чули...


Стінам допоможе тепер тільки подвійне фарбування, один раз такі сліди від рукавів з бетононасоса не зафарбуєш

Міжкімнатні стіни це окрема тема, фони або з гіпсоблоків шириною 5 см або з цегли покладеною ребром...

Недарма люди вже їх і розбивають

А тепер про як вони роблять стяжку, поки підготовка... ноу коментс....:eek:hno:


Якась хрень розміром 10х20х10см в кутку карідору

Тіпа відеодомовон за який вони здирали гроші, насправді найдешевша трубка

А тепер просто краєвиди з вікна, раніше я наївно думав що буде Буг видно...




А тепер про ОСББ, вони хочуть зробити один на всі секції, де керувати буде своя людина Віка, яка говорить що працювала начальником ОСББ 5 років а наспраді нічого в ньому не розуміється і нагло бреше, ше їй допомагає один "юрист", притому юрист з нього дуже поганий , нічорта не знає і всім щось доказує, колись пробував він проти ОСББ в мому домі вести справу, але розуму не вистачило, всі розразунки вартості 1 м. кв. з голови взяті, а на 15 секцій щомісячний збіо буде близько 150 тис грн, це гарний пиріг і вони його не хочуть віддавати, тому нів"якому разі не погоджуйтесь на те ОСББ, кажіть ні! 3 Секція повстала, вони їй пригрозили що не дадуть контейнера під ТПВ, офіса і так далі, ті відповіли що будуть судитись
 
#62 ·
Хочу просто висловити свою думку! Народ, фірма знімає один з самих дорогих офісів у Львові, бабахає саму дорогу рекламу серед забудовників і.........при тому найдешевше продає м кв...мені здається очевидним є той факт, що постраждає якість самого будинку, адже я сумніваюся, що у нас з"явилися волонтери будівництва які в нуль будуть будувати чи за мінімальний прибуток, який інфляція може з"їсти до кінця будівництва!!! Це не честно не маючи певної команди будівельників, понабиравши хто зна кого + бачачи таку економічну нестабільність обіцяти за 5900 м кв., тут має бути чіткий і прозорий кошторис, бачити саме ціноутворення і які ризики там враховувались....я не хочу когось звинувачувати, просто не хочу щоб когось з нас обдурили, бо головний принцип МММ колись було чим більше реклами, доходило до того що знімали і робили на цілий день безкоштовним метро у Москві...бо якщо хтось і постраждає, то знову найбідніший...
 
#72 ·
ющенко;116472374 said:
яке ж воно все негарне :eek:hno::dead:
А яка різниця якщо це проект який так і не зреалізований і залишився тільки на папері. Ну і окрім того, як на мене не такий він вже і "негарний" в порівнянні з тим що будують деякі "європейські" львівські забудовники.
 
#76 ·
Дивуэ трохи інше: по Львову купа будівництв, будубть відверте страхіття, яке навіть в будь-якому цивілізованому селі Європі не дозволи б будувати, а тут будують і що саме гірше, це жахіття ще купують люди...
 
#83 ·
http://www.sobytiya.info/public/14/43007
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/052475/
Не викликає в мене довіру і сама Ірина Сех, проте цікаво викладено....а враховуючи що це пайова участь, то формально наскільки мені зрозуміло вони не платять податків, адже це не прибуткова структура,звідси випливає що вони не так дешево і будують просто мінусують те що платять всі...але це мені здається говорить про те, що скоро ними можуть зацікавитись певні органи і що буде тоді???а ще надіюсь що люди нормально поселяться, а не буде цирку по 2-3 людей на одну квартиру...і піраміда 2 років не захлопнеться... Народ, хто купує квартири у Львові чи інших їхніх проектах, інформуйте, що і як у вас, як отримуєте право власності, яка виходить кінцева ціна і т.д. все дуже цікаво!
 
#84 ·
Народ, хто купує квартири у Львові чи інших їхніх проектах, інформуйте, що і як у вас, як отримуєте право власності, яка виходить кінцева ціна і т.д. все дуже цікаво!
Наразі фактів піраміди по тих об'єктах що зараз будують вроді не спостерігається (в деяких містах люди реєструють право власності на квартири без проблем). Але зважаючи на велике зростання загальної кількості їхніх об'єктів по цілій Україні в даний кризовий і воєнний час, мабуть ніхто не дасть гарантії що буде в майбутньому... А ціна низька бо податків не платять (будують як неприбутковий кооператив) ну і земля на Пулюя дісталась наразі безкоштовно в обмін на обіцянку в майбутньому збудувати готель і квартири для училища, але знову таки чи його збудують і передадуть - питання часу...
 
#85 ·
А хто вам сказав що то неприбутковий кооператив??? Не прибутковий кооператив це ОСББ, а не будівельна організація
 
#87 ·
Те що вони прибуткова організація це зрозуміло. Але схема будівництва організована таким чином аби оминути податки. А саме: "На підставі п. 157.5 ПКУ суми, отримані від членів житлово-будівельного кооперативу як внески, не оподатковуються податком на прибуток. Це дозволяє отримувати кошти на фінансування будівництва без оподаткування їх податком на прибуток і ПДВ."
 
#88 ·
про які 300% ти говориш??? я кажу про те що вони заробляють те саме що й інші, просто знайшли схему як неплатити податки, от і все...а так те саме...проте оформивши кооператив у випадку якщо кинуть то нема кому висловити претензіїї...а якщо існує подібна схема то існує ймовірність що рано чи пізно її прикриють...адже прибутки вони мають як всі а державі нічого не платять і конкурентам заважають... мене особисто це насторожує...
 
#93 ·
Формат розмови цікавий розпочався. На більшості форумів де бачу теми про "Набережний квартал", одразу після висловлених сумнівів щодо ціноутворення, або організації процесу продажів, або і самого будівництва - обовязково з'являється хтось, кому це все виглядає виключно як наїзд на благочинну організацію, що просто вирішила недозаробити грошей, при будівництві маси обєктів одночасно і усюди. Ну от слабо віриться, що кантора, котра має активних обєктів, мабуть, найбільше в Україні, причому без тривалої історії і репутації - прямо таки не хоче заробити.
А з того, що виявляється після детальнішого розгляду ситуації - то заробляють вони не меньше, просто методами, про які не сильно розголошують.
Ну зате світлини будівництва чемно і гордо презентують :)
 
#96 ·
З того, що я читав на форумі про будівництво, то подібним чином будувала фірма Ірокс, але вона мала і слава її не дуже! Я теж не хочу щоб хтось подумав що моя мета наговорити про НК, просто вони дуже гарно дурять державу і обходять всі нюанси...тож хто сказав що вони так не зможуть зрештою здурити людей і тоді хто буде винен? а у нас у Львові серед великих фірм я таких не знаю....
 
#101 ·
18 секцій по 12 поверхів по 8 квартир на поверсі - і того 1728 квартир. Помножити припустимо на 3 мешканці в квартирі - виходить 5184 нових мешканців цього району. Виникає питання - а дитячий садок і школу під свій житловий комплекс НК не хоче збудувати? Чи це повинно збудувати місто за кошти платників податків усього міста...
 
Top