Skyscraper City Forum banner
1 - 16 of 16 Posts

·
Registered
1,687 Posts
Леопольтаун отримав адресу Стрийська 111в, Квіти Львова Стрийська 115. Шось мені підказує, що адреса цього ЖК буде не 195, а 113 :)

·
Registered
1,687 Posts
ІМХО якщо гілка нецікава, то вимре сама по собі. За себе скажу - що те, що мені нецікаво, я туди просто не заходжу. А так нехай би було під кожний проект - буває же що є що обсудити.

·
Registered
4,272 Posts

ЖК Горгани

·
Unregistered user
3,135 Posts
Дивлюсь я на цей район в світлі тих всіх тягнучок і нулячої навколишньої інфраструктури. ЖК Горгани, ЖК Квіти Львова, ЖК Леополь Таун. Пафосу хоч відбавляй, а насправді все це Стрийська 193 чи який там індекс. Стрийська 1 на порядок краща ніж Стрийська 193, але ж ЖК Горгани звучить престижніше ніж Стрийська 1, надабрать!

·
Registered
304 Posts
Дивлюсь я на цей район в світлі тих всіх тягнучок і нулячої навколишньої інфраструктури. ЖК Горгани, ЖК Квіти Львова, ЖК Леополь Таун. Пафосу хоч відбавляй, а насправді все це Стрийська 193 чи який там індекс. Стрийська 1 на порядок краща ніж Стрийська 193, але ж ЖК Горгани звучить престижніше ніж Стрийська 1, надабрать!
на Стрийській 1 це вже буде ЖК Монблан :). Горгани/Монблан - відчуваєте різницю? ;) На Монблан набагато дорожче вилізти! :D А більшість наших "альпіністів" максимум на Горгани можуть вилізти :LOL:

·
Registered
4,272 Posts

·
Registered
4,272 Posts
2 та 3 будинки

ЖК Ґорґани

·
Moderator
9,874 Posts
Цікаво, знизу дадуть якийсь гарний матеріал як на рендері чи просто помалюють фарбою темною?

·
Registered
1,687 Posts
Це жорсткі єбєня, не бачу сенсу там давати якийсь дорогий матеріал. Для кого?
З іншого боку вчора був в Леопольтауні - то там навіть "Правда" відкрилась, я трохи був шокований)

Доречі про єбєня, Арена робить вентильований фасад. Теж був приємно здивований. Молодці.

·
Registered
6,548 Posts
Ну, це однозначно приємніше на вигляд та цікавіше сусідніх Квітів Львова. Якийсь такий мінімум, який бажано бачити, а не совок, яким марять ще досить багато забудовників.

1 - 16 of 16 Posts