SkyscraperCity banner

1 - 20 of 273 Posts

·
Igor Vinn
9,165 Posts
Discussion Starter #1
Житловий комплекс знаходиться за адресою: м. Вінниця вул. Червоноармійська, 1 корп. 1, 2. Складається з двох житлових будинків у 16 та 18 поверхів, також у комплекс входить підземний паркінг та приміщення комерційного та офісного призначення.

·
vn
16,296 Posts
Вже б міг так і назвати ЖК "Пивзавод"... Хоча мене цей об'єкт дуже бісить:eek:hno:.
Який нах пивзавод взагалі.... Пропоную ЖОК по вул. Червоноармійській 5-18 fl

·
Registered
3,377 Posts
А чому 5-18??? та же 2 бцдинки всього 16 і 18 поверхів. Чи це ще той обіцяний готель две вже ніби 6 поверхів вигнали??

·
vn
16,296 Posts
Готель не входить до цього кварталу. А осб всередині кварталу є 5-поверховий офісник, який зараз активно добудовують. Не факт, що його будує та ж сама кантора, тут взагалі забудовники всі різні, тому й робимо привязку до кварталу.

Ігор мене випередив :)

·
vn
16,296 Posts
20.11.2010

Тут уже більше половини квартир обживаються.

А верхівку так і на поштукатурили! Мудаки...

Другий будинок так і стоїть. Як і будівництво підземної парковки.

Весела річна Тяжилівка протікає прямісінько під двором.

На передньому плані філія банку. Дивна будівля. А трохи далі - якийсь офісник. Його якраз активно добудовують. Досить скромно все.

А взагалі все якось сумно...

·
A VS Fa
449 Posts
І чого мені здається що з цим будинком будуть проблеми. Може із-за джерела яке вроді в його фундаменті? А може із-за того що Вонючка під землею, і чогось виникають підозри що після повної забудови цього ЖОКа ніхто не буде прочищати там русло і річка потече верхом.

·
ЗАБАНЕН
7,367 Posts
ахуєть....двері плавають...
просто треба зробити людям каналізацію і за смітіння чи засирання річки бан-тюрма...
був колись у Гродно, там з вонючки зробили річку+дно виклали камінням...мені дуже сподобалося...

·
Moderator
26,623 Posts

·
ЗАБАНЕН
7,367 Posts
Якби програма уряду про добудову не спрацювала, то х8й би побачили і ту 3будовану першу висотку...

·
A VS Fa
449 Posts
ахуєть....двері плавають...
просто треба зробити людям каналізацію і за смітіння чи засирання річки бан-тюрма...
був колись у Гродно, там з вонючки зробили річку+дно виклали камінням...мені дуже сподобалося...
Нада бути повними дебілами шоб засрати такий скарб це ж який парк, сквер можна зробити вздовж цієї річки, по моєму ше в мому дитинстві тут водилась риба, а пару років назад плавали качки( Думаю для початку штрафанути той Москальський хімпром шоб аж в хазяїнів серце схватило, тоді б річка стала значно чистіше, іменно сама вода. А то зливає ніхєра не чистить і не іпе ні їх ні владу. Сцуки. напоїти їх цьою водою.:skull:

1 - 20 of 273 Posts