SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1114 Posts

·
Struggle!
5,213 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
ЖК "Набережний квартал"

Офіційний сайт
Офіційна група Вконтакті
Форум жителів ЖК "Набережний квартал"

Вся територія, де мав бути «Новус» викупили «полібудівці».
В комплекс має входити:
- 9 ти секційний 11 поверховий ЖК із пентхаузами(1 поверх) і торгово-офісними приміщеннями(цокольний) + ще 3 секції заплановано(але на плані не вказано)
- басейн площею бл .2300 кв.м.
- дитячий садок

За словами представників першу чергу збираються почати 1 вересня і закінчити за три (!!) місяці разом із басейном і посилаються на будинок який вже закінчують на Зарічанській. Ціна 4500 грн/кв.м

I-ша черга

Будинок буде збудований із керамічної фасадної цегли, утеплений з середини.
Висота поверху 2.8 м

На території йдуть підготовчі роботи + будують МАФ напевно для ще одного відділу продажу, або ж для сторожа:)

·
Płoskirów tyran
4,629 Posts
Якщо це реально все робити будуть і мені сподобались слова про фасад, тоді зарічанська реально круто застроєна вулиця буде. Чекаєм їхніх дій

·
Registered
459 Posts
за 3 місяці, подивимось :)
там ще б поробити дорогу нормальну
а взагалі якщо правда все то проект дуже хороший

·
Registered
4,314 Posts
Хороша новина! Проект досить високого рівня! Будемо стежити за розвитком подій:)
Головне, щоб не повторилась історія із "Плоскировом"..
А в неті є якась інфа?

·
Struggle!
5,213 Posts
Discussion Starter #5
^^теж подумв про ЖК Плоскирів - плани були амбітні а вже майже рік стоїть без діла:eek:hno:
а в неті немає інфо. є оф сайт НК (набережний квартал), але він не працює.

·
Registered
89 Posts
Бачив рекламу на маршрутці з таким слоганом "Набережный квартал - когда просто хочется комфорта". Шукав в неті інфу, нічого не знайшов, подумав - Спрінтер десь зі Східної України до нас пригнали та й лишили зі старою рекламою)) Аж ось тепер зрозумів, що це в нас:)

·
Registered
4,314 Posts
Краще б звичайно, щоб на цьому місці було щось типу "НОВУСа". Хоча б архітектурно привабливий але на ділі хто його знає..)

·
Registered
4,314 Posts
Ну ТЦ там вистачає... А от басейний комплекс в самий раз.
якщо вірити маштабам то він не далеко втік від аквапарку.. тим більше створювати там простий басейн сенсу немає скоріш всього буде з елементами аквапарку..

·
Banned
5,683 Posts
якщо вірити маштабам то він не далеко втік від аквапарку.. тим більше створювати там простий басейн сенсу немає скоріш всього буде з елементами аквапарку..
Таки "далеко втік", бо "Таврія В" з півдня піджимає. А від Зарічанської до Таврії і 100 м. не знаю чи буде.

·
Registered
159 Posts
^^ Які площі квартир?
Там різні.. 60, 70, 80. По задуму.. можна за рахунок сусідньої квартири збільшити собі квадратуру, тобто собі з 2х кімнат зробити 3, а сусіду з 2х одну) Так мені розповіли у центрі продажу.

Взагалі думав що в інтернет викладуть планування..

·
Płoskirów tyran
4,629 Posts
Бачив рекламу на маршрутці з таким слоганом "Набережный квартал - когда просто хочется комфорта". Шукав в неті інфу, нічого не знайшов, подумав - Спрінтер десь зі Східної України до нас пригнали та й лишили зі старою рекламою)) Аж ось тепер зрозумів, що це в нас:)
теж бачив спрінтера з такою рекламою, на 26 маршрутці

·
Płoskirów tyran
4,629 Posts
Скажіть мені одне. це я тільки помітив ч ні? я зправа побачив в найменувані написано що в табличці що три 10-поверхівки і дві 14 поверхівки????????? може в мене галюни.... і звідки 11 взялось поверхів? якщо там так?

1 - 20 of 1114 Posts