SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 99 Posts

·
Registered
Joined
·
43 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Комерційно - Житловий Комплекс «Нова Будова» – це новий район з перспективною інфраструктурою в місті Камянець-Подільський. Територія району займає площу 8,5 Га та розташовується поблизу центру міста. Поруч знаходяться центральний та оптовий ринки, автовокзал, ділові, комерційні та розважальні об’єкти міста.
Комплекс «Нова Будова» є унікальним і сучасним рішенням питання раціонального освоєння території. Ми прагнули не просто поєднати повноцінну інфраструктуру, а сформувати нове середовище, що міняє уявлення про якість життя. Наявність різноманітних підприємств сфери послуг на перших поверхах наших будівель, а також нашого Бізнес-Центру, дозволяє мешканцям Комплексу «Нова Будова» в повній мірі користуватися широким спектром цих послуг.
На території Комплексу «Нова Будова» ведено фітнес – центр на 2,5 тис м2 із великим басейном, спортзалами, залами для єдиноборств та групових занять.У недалекому майбутньому у районі з’явиться новий дитячий садок, який з нетерпінням чекають молоді сім’ї.

Офіційний сайт: http://novabudova.com/
 

·
Registered
Joined
·
43 Posts
Discussion Starter · #3 ·
08.05.14Розпочали ще будівництво за фітнес-центром, бачив рендер, буде будинок, але не впевнений, на офіційному сайті нічого не має http://life.novabudova.com/, а за планом там має бути крите футбольне поле також :)

 

·
Registered
Joined
·
43 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Dokor, Вітаю на форумі! Чекаю як найбільше інформації про Камянець! :)
Добре Layne :)

Не буде тепер критого футбольного поля, але буде ось що оновили рендер:ЖК "Нова Будова" за 10.06.14Внутрішня сторона

 

·
Prowincya Podilya
Joined
·
2,128 Posts

·
Struggle!
Joined
·
5,211 Posts
Добре Layne :)

Не буде тепер критого футбольного поля, але буде ось що оновили рендер:ЖК "Нова Будова" за 10.06.14Внутрішня сторона

Хто б сумнівався, що українське жлобство візьме верх. Замість соціально значимого спортивного обєкта - втулили супермаркет аби ще більше бабла нагріти.
 

·
Registered
Joined
·
973 Posts
indefiniteХто б сумнівався said:
Doctory мабуть приснилось крите футбольне поле, якщо я помиляюсь, то хай доктор напише звідки така інфа. Супермаркет там років 3 мінімум як побудований, ще коли здавалися перші черги. Супермаркет на рендері давно і не було ніякого критого поля це точно!
 

·
Registered
Joined
·
43 Posts
Discussion Starter · #10 · (Edited)
DoСtory мабуть приснилось крите футбольне поле, якщо я помиляюсь
Dokor
доктор
:picard: :picard:

то хай доктор напише звідки така інфа.Супермаркет там років 3 мінімум як побудований, ще коли здавалися перші черги. Супермаркет на рендері давно і не було ніякого критого поля це точно!
^^ Знаєте ну вот люблю людей, всі такі заєбезно аху*ні бл*ть, все знають, не сниться їм нічого, тільки інші можуть марити, а те що вони помиляються, то ні, та що ви :eek:hno:

ще раз, але вже виділю саме поле:ну і теперішній рендер:П.С. Indefinite помилився і вирішив що супермаркет побудували на місці критого футбольного поля.

З Днем Незалежності Україно !!!
 

·
Registered
Joined
·
973 Posts
Dokor

ще раз, але вже виділю саме поле:ну і теперішній рендер:

Ну і де на старому рендері написано, що то поле? там на старому рендері під №1 написано чітко "Фітнес центр із басейном"!!, який і побудований. А виділена вами правіше фітнес центру синя область -то не поле а старий ангар, який судячи з нового рендеру знесуть якщо не знесли ще. Ваші докази, щодо критого поля тут не мають ніяких аргументованих підтверджень, його взагалі не планувалося будувати, НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ Спортивний майданчик можливо буде судячи з нового рендеру в дворі будинків №25-/17,18
 

·
Registered
Joined
·
43 Posts
Discussion Starter · #12 · (Edited)
Ну і де на старому рендері написано, що то поле? там на старому рендері під №1 написано чітко "Фітнес центр із басейном"!!, який і побудований. А виділена вами правіше фітнес центру синя область -то не поле а старий ангар, який судячи з нового рендеру знесуть якщо не знесли ще.
^^ Ангар? По-перше, для вашого відома, усі об’єкти "Нової Будови" виділені їх кольором, а не їхні сірими будками. Ось:По-друге якщо ви добре обізнані у даній місцевості, то знаєте що за фітнес центром не було ангара такої форми і у такому розташуванні.
По-третє я маю певний зв’язок з людьми, що знають що говорять і вони повідомляли про крите футбольне поле.

Ваші докази, щодо критого поля тут не мають ніяких аргументованих підтверджень, його взагалі не планувалося будувати, НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ Спортивний майданчик можливо буде судячи з нового рендеру в дворі будинків №25-/17,18
Якщо ж вам і цього вже мало, то мені довелось через вас херньою маятись, бо бачите ви у нас не помиляєтесь і тільки я тут марю та пусто слів. Ось запитав у них особисто: http://ask.fm/novabudova/answer/117920209058

П.С. Перш ніж когось засуджувати подумайте чи ви хоча б праві у даній ситуації, всі ми помиляємось, але потрібно хоча б логічно мислити і бачити факти Dyts :bash:. Все дякую за увагу, покидаю даний форум.
 

·
Registered
Joined
·
973 Posts
Я нікого не засуджував, але якими б кольорами не було виділено ви пе підписували і стрілки різні не малювали , (я теж звертав увагу на колір ангару, бувають помилки або зменшили площу фітнес центру, всяке буває), я побачив одив Факт Вашої неправоти, а саме те, що на форумі в жодному рендері не вказано критого поля лише з ваших безобгрунтованих слів не підтверджених фактами, тому я і вступив в суперечку. все закрили.))
 

·
Registered
Joined
·
973 Posts
^^
Якщо ж вам і цього вже мало, то мені довелось через вас херньою маятись, бо бачите ви у нас не помиляєтесь і тільки я тут марю
Я нікого не засуджував, але якими б кольорами не було виділено ви не підписували і стрілки різні не малювали , (я теж звертав увагу на колір ангару, - бувають помилки або зменшили площу фітнес центру, всяке буває), я побачив один Факт Вашої неправоти, а саме те, що на форумі в жодному рендері не вказано критого поля лише з ваших безобгрунтованих слів не підтверджених фактами, що я і намагаюся довести. тому я і вступив в суперечку. Дякую за уточнення в знайомих вам людей і особисто у забудовника. Ось з цього і потрібно було починати, щоб всім були зрозумілі ваші твердження, а не ображатися мовляв за засудження.
 

·
Prowincya Podilya
Joined
·
2,128 Posts
  • Like
Reactions: nostalgy

·
Prowincya Podilya
Joined
·
2,128 Posts

·
Prowincya Podilya
Joined
·
2,128 Posts
1 - 20 of 99 Posts
Top