SkyscraperCity banner

641 - 660 of 901 Posts

·
Registered
357 Posts
Може xxxDENxxx може пояснити ситуацію навколо будівництва? Більше року все обіцяють здати перші дві секції, а віз і нині там.
На рахунок припинення усіх робіт, на період травневих свят було припинено будівництво у звязку з проведенням комунікацій но 1 та 2 секції, на рахунок здачі, нажаль не моя компетенція. З тієї інфи що мені відомо будівництво буде тривати дуже активно.
І да я не ріелтор, якщо що )))):lol::lol:

·
Registered
72 Posts
Сьогодні на 4-й секції встановлювали опалубку на перекриття 4-го пов. - бачила на власні очі, тільки фото не дуже вдале

·
Registered
72 Posts
На мою думку, основною причиною призупинення будівництва було підведення комунікацій до перших секцій. Маю "великі сумніви")), що через ці катакомби (проведення комунікацій) можна завезти будматеріали і, головне, бетон на будмайданчик! А на місці 5 секції, де раніше був заїзд, вже виритий котлован і задавлені сваї... Так що будівництво не заглохло! І, сподіваюсь, найближчим часом буде здача 1-2 секцій і все налагодиться...

·
Registered
10 Posts
Ни у кого из строителей нет нормальной стандартной рабочей спецодежды - все в джинсах, трениках и т.д.
Фирма шабашников нанимает на стройку?

·
Registered
6,306 Posts
Вітаю на форумі. Прохання трохи зменшувати розмір фотографій, десь до 1000-1200 по ширині.

·
Registered
220 Posts
да, понабрали откровенных шабашников. Инструмент и ожежда своя, вот кто в чем и работает. На строительстве без каски - сразу видно уровень застройщика.
Мне предлагали еще при строительстве 1й секции поработать на внутрянке, но посчитав прибыль/расходы - мне не выгодно.

·
Registered
10 Posts
Размер кирпича - 25х12х6,5.
Тоесть толщина монолитной стены всего 18 см???
Вроде в первых секциях заявлялось 25 см. Или я что-то путаю?

Стены какие-то детские... Обычно при индивид строительстве стена идет в полтора кирпича (40 см) плюс утепление, а в соседнем Спектруме как и вообще два кирпича (50 см) и утепление. Кто знает, с чем связаны такие тонкие стены?
Большой вес бетона? Экономия?

Брама (11-я секция)

Спектрум

·
Registered
21 Posts
Там має бути все нормально ! Тимбільше шо на 10 червня обіцяють здачю ! Тоді і буде все ясно на рахунок шумоізоляції !

·
Registered
6,306 Posts
Там має бути все нормально ! Тимбільше шо на 10 червня обіцяють здачю ! Тоді і буде все ясно на рахунок шумоізоляції !
2018-го? :lol:

Тут вже з десяток останніх сторінок обіцяють здачу.

·
Registered
21 Posts
Ну тут спорити не буду ! Хтось получить квартири і в 2018 ! А перші секції нарешті здадуть 10 червня 2017 ! І як-би там не старались обісрати РБ здача буде ! Все для цього вже готово !

·
Registered
21 Posts
Ну тут спорити не буду ! Хтось получить квартири і в 2018 ! А перші секції нарешті здадуть 10 червня 2017 ! І як-би там не старались обісрати РБ здача буде ! Все для цього вже готово !
І я впевнений що РБ набагато бистріше здасть свій жилий комплекс ніж Спектрум зі своїми широкими стінами І повірте не варто переплачувати за лишній керпіч це недочого !

·
Registered
49 Posts
... ніж Спектрум зі своїми широкими стінами І повірте не варто переплачувати за лишній керпіч це недочого !
Як ні до чого?! До перших холодів і перших платіжок за газ! Ось тоді й побачимо в кого гаманець буде худнути пропорційно товщині стін!

P.S.: керпіч цегла. Вчіть рідну мову, панове!

·
Registered
10 Posts
Брама сама себя уже настолько обосрала, что дальше просто некуда :)
Напоминает нашего главжида-лжеца порошенка :)
Чтобы не сказали и не обещали - всё ложь.
Дорогие вентилируемые фасады превратились в говняный пенопласт, швы между листами которого. почему то не не проклеивались.
Возросла этажность, в большей половине секций исчезли индивид. котлы, 18см бетона вместо заявленных 25 - совсем не удивлюсь. если слышимость между этажами будет похлеще советских панелек :) Постоянная перепланировка квартир, шаромыги-шабашники вместо нормальных рабочих, первую секцию должны были сдать еще в конце 2015-го и т.д. и т.п.
За полтора года гривневый банковский процент составил 30% !!! Нехило так Брама нажилась на доверчивых клиентах :)
Деньги обратно хрен заберешь - только после окончания стройки... может быть...

Сравнивать мурашник Брамы в 900 квартир на двух гектарах с комфортом и удобствами Спектрума - это просто глупо :)

·
Registered
21 Posts
Я розумію що піна у вас так і брище ! Але як кажуть час покаже ! І на рахунок шумоізоляції і мурашника ! Ви скажіть чому Спектрум тормознувся як людей і місцеву владу мягко кажучі на_бав ! В зданій секції не може допродати квартири про остальні секції взагалі мови неіде бо здадуть їх ой не скоро ! На шо здатні це тільки срати що хтось гірше !

·
Registered
49 Posts
... В зданій секції не може допродати квартири про остальні секції взагалі мови неіде ...
Лише факти: "Сливовий" не продано 3 квартири з 61 - 4,9%; Оливковий не продано 10 квартир з 70 - 15%. Дані з сайту SPECTRUM
По інших будинках і чергах можете порахувати самі!

·
Registered
72 Posts
Якщо вже пішло порівняння стін між Спектрумом та РБ, то поясніть, будь-ласка, чим відрізняється утеплення між ними??? той самий "говняный пенопласт" та мінвата біля вікон. Чи я чогось не розумію?

·
Registered
21 Posts
Продано ! ? Ох і довго прийдеця ждати ! Сміялися з брами а самі засралися по саме нехочю ! Як там суди ? Ви хоть людям кажете правду ?

641 - 660 of 901 Posts