Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 291 Posts

·
Western Ukrainian
18,293 Posts
могли бы хоть визуально больше изменить проект, а то названия меняют, а проекты как клоны с минимальным отличием
Якби ж то назви міняли) Глянь, скільки Набережних кварталів в Україні ;)

·
Western Ukrainian
18,293 Posts
^^ У вас дефіцит нового житла більший.
Ну не такі вже малі об"єкти будують. НК - біля 600 квартир, Барви - десь біля 500 матимуть. Починати скоро будуть "Корона Дубово" на 400 квартир. + ще по місту вони будують будинків на 500 квартир мінімум.

Якщо у Вінниці чи біля неї їм вдасться знайти великий шмат землі, то ще щось масштабніше побудують.

·
vn
16,495 Posts
я просто порівнюю проекти Набережного кварталу і Резиденції. у вас почали раніше, але в нас вони суттєво більші. А землі під будівництво у Вінниці насправді вистачає, вона просто вся у приватних руках.

·
Registered
6,638 Posts
я просто порівнюю проекти Набережного кварталу і Резиденції. у вас почали раніше, але в нас вони суттєво більші. А землі під будівництво у Вінниці насправді вистачає, вона просто вся у приватних руках.
Да ладно тобі, навіть у приватних немає, я он не можу згадати де в нас ділянка травою заростає, в інших містах таких просто безліч, а у нас 0

·
Registered
6,638 Posts
я не знаю, скільки це безліч, але десять таких діялнок швидко знайду. Якось подивлюсь на знімки гуглмап і позначу.
Ну от познач, тільки на правову березі, бо брати тяжик і ГПЗ не комільфо

·
vn
16,495 Posts
Поки що це. Ну, зліва зрозуміло, Вінницябуд і Резиденція. Через дорогу там теж є місце, правда не впевнений наскільки воно пристосоване до будівництва. здається, що можна.

Біля твоєї школи сам знаєш, там вже 100 років стоїть.

Даоі по Свердлова є ділянка на перехресті з Пушкіна. Там де жовте - територія під будівництво 10-ки (проект у нас тут викладався), а поруч ще одна ділянка невелика.

На Гліба Успенського ділянка насправді менша ніж я намалював, там планувався офісний центр.

·
Registered
6,638 Posts
З цих 6 шо ми маємо, ділянки Резиденції і Вінницябуду уже зайняті, вони не рахуються, навпроти них по закону будівницьво неможливе( 100 метрів від берегу), по Успенського сам написав уже будується не житловий будинок і то ліва сторона бугу), навпроти Єревану ділянка маленька, для магазинчику піде,алене для Житлового будинку, далі ананалогічно, от на жовтому де розмістити будинок я теж не знаю, кажись там все забудовано
Біля ліцею можливо будівнтцтв тоді якщо знести тн що то збудовано а заодно і сусідню двоповерхівку і засипати яр, тоді да, буде гарне місце

·
vn
16,495 Posts
Ну так ділянка під Резиденцію і Вінницябуд теж довго стояли пусткою, а ми про нестачу вільних місць давно говоримо.

Щодо того, що за 100 метрів від Бугу не можна, то придививсь на сусідні там 5-поверхівки.

Ділянка на Пушкіна - мав бути готель. Та ділянка, що біля Козицького - там влізе будинок на 1 підїзд.

А то, що біля ліцею, то яка різниця, знести ту срань чи повністю вільна земля - по факту місце вільне для будівництва.

І це лиш невеликий шмат території я охопив.

·
Registered
6,638 Posts
Ну так ділянка під Резиденцію і Вінницябуд теж довго стояли пусткою, а ми про нестачу вільних місць давно говоримо.

Щодо того, що за 100 метрів від Бугу не можна, то придививсь на сусідні там 5-поверхівки.

Ділянка на Пушкіна - мав бути готель. Та ділянка, що біля Козицького - там влізе будинок на 1 підїзд.

А то, що біля ліцею, то яка різниця, знести ту срань чи повністю вільна земля - по факту місце вільне для будівництва.

І це лиш невеликий шмат території я охопив.
ну я говорю про тепершній момент, ті землі зайняті уже
про 100 метрів - я там написав по закону не можна, те що там побудували проти закону,
Я от тільки вільну чисту ділянку на пам"яті це яр біля церкви адвентистів сьомого дня по Келецькій і біля Податкової, і все... Словянка Вишенька місць нема, хібащо на місцях дитячих майданчиків тулити, Корея також уся забита

·
Registered
3,465 Posts
ну я говорю про тепершній момент, ті землі зайняті уже
про 100 метрів - я там написав по закону не можна, те що там побудували проти закону,
Я от тільки вільну чисту ділянку на пам"яті це яр біля церкви адвентистів сьомого дня по Келецькій і біля Податкової, і все... Словянка Вишенька місць нема, хібащо на місцях дитячих майданчиків тулити, Корея також уся забита
Ну так валити приватні халупи і будувати будинку - так у великих містах і роблять, це не новина.

1 - 20 of 291 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.