Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 274 Posts
17 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Вітаємо в нашій темі!
Розташування: м. Рівне, вул. Кіквідзе 66.
Рендери будинку:

Розташування біля річки "Устя"
Заплановано будівництво 5-ти секцій, дві з них будуть здані в кінці 2014 року.
Початок будівництва: 2014р.
Кількість поверхів: 11
Кількість квартир в секції: 77
Кількість секцій: 5

·
Registered
1,287 Posts
ТОО Набережний квартал!!!!
Привіт!!!!
Дуже дякую, за створення теми.....
Дуже класний проект, набагато цікавіший чим НК....
Питання №1
Чи можна потрапити на буд майданчик, щоб можна було сфотографувати хід будівництва, щоб користувасі форуму мали уявлення що там робиться?????
Якщо ні, то чи можете Ви висвіфтлювати фотографії про хід будівництва як найчастіше(мінімум 2 рази на тиждень).

Питання №2
Чи є у Рівесайду свій сайт, як у Набережного кварталу????

Питання№3
Чи вже погодили усі нормативно-правові акти, що стосуються документація даного будівництва??????
Чи є всі дозвола на будівництво?????

Питання№4
Дата здачі першої секції, до кінця цього року це правда, чи попередня дата?????

Питання№5
Чи буде благоустрій території акваторії річки устя в даному місці, тобто від моста який веде до залізничого вокзалу і до повороту за футбольне поле що знаходиться через річку. І чи буде очищення самої водойми від сміття і всякої всячини що там плаває???????

·
Płoskirów tyran
4,748 Posts
Планування будинку як в ЖК Чайка в Хмельницькому, тільки квартири інші. Копіпастери архітектори

17 Posts
Discussion Starter · #7 ·
[email protected], відповім на всі ваші питання:
1) Я буду висвітлювати будівництво 1-2 рази в тиждень.
2) Так, сайт є, не прикріпив його в шапку, так як він в стадії розробки, ось-ось дороблять, http://riverside.rovno.ua/
3) Декларація на початок будівельних робіт.
4) Це правдива дата, детальніше: перша секція - здача 4 квартал 2014 року, друга секція - здача 31 грудня 2014 року. Звичайно можливі затримки, але не більше 1-2 місяців, зараз все йде по плану, як таких затримок не має бути.
5) Будуючи будинок, ми відповідаємо за прилеглу територію біля будинку, однозначно ми облаштуємо подвір'я, дитячий майданчик, тощо, берег облаштуємо, на рахунок очищення річки, цього точно сказати не можу, так як її потрібно очищати по всьому периметру (самі розумієте чому...)
Надіюся, що я дав Вам вичерпну відповідь на ваші питання :)

17 Posts
Discussion Starter · #8 ·
HeaTTT, так, це проект Набережного кварталу, будинок буде аналогічним як на вул. Чорновола 60.
smoll, "Чайка" - це проект Набережного кварталу :)
Щоб всім було зрозуміло, викладу картинку проектів "Набережного Кварталу"

·
Registered
1,287 Posts
ТОО Набережний квар!!!!!
На всі мої питаня Ви дали хорошу відповідь......
Чи можна мені якось попасти на будівництво, щоб самому робити фотозвіт пару раз в місяць????

Чи будуть ще проекти в Рівному крім НК і Ріверсайду??????

Чому під такими ЖК немає підземних паркінгів.....

·
Registered
6,654 Posts
Фaсaдну цегло криво стaвлять
Ну вас хоч кладуть її як фасадну, і роблять шов вдутий, а у нас кладуть її як сілікатну-без швів і чрез три рядоки поперек:bash:

·
Registered
6,618 Posts
Та гнила ця контора зі всіх боків, хай назву міняють, а різниці ніякої. Хоча саме на цьому місці назва "набережний квартал" була б доречна.

·
Registered
1,086 Posts
Експерт з будівництва у Рівному знайшов три брехні "Ріверсайду": чи варто купувати таке житло? (ДОКУМЕНТ)

Рівненський громадський діяч Ігор Мічуда, який багато років працює на будівельному ринку України, поділився думками щодо критики проекту "Ріверсайд".
- Прочитав в інтернеті та ЗМІ цікаві рекламні статті про "Ріверсайд" і можу сказати свою позицію, - зазначив Ігор Мічуда, і додав:

По — перше, проект який починається з обману це вже проект який заслуговує на перевірку. Коли для реклами пишуть що проект поданий на відведення землі до міської ради під забудову, ми піднімаємо документ і бачимо що проект відведення земельної ділянки поданий “для обслуговування хлібзаводу №1 для побутових приміщень, будівель лабораторії” - відповідно це неправда №1.

Що стосується землі - неправда № 2. Пишуть що всі будівельні роботи до декларації відповідно. Виникає питання чому декларація подана в м. Києві, а не по місцю, в м. Рівне - ? Отже, це вже люди наперед хочуть приховати недоліки будівництва які по місцю дуже легко виявити.

Неправда №3: містобудівні умови та обмеження видані на реконструкцію приміщення прохідної (літ.Б-ІІ) з надбудовою 3-го поверху. Це приміщення має площу забудови 234м.кв. та гранично допустиму висоту 13.5м. Виходячи з простих фактів ми бачимо що на даний момент рекламується повітря без єдиного дозвільного документу на будівництво житлового кварталу тобто декілька десятків бігбордів та натягнутий банер на весь забор працюють на збирання з людей грошей за повітря. Є народне прислів`я “без лоха и жизнь плоха ”, питання, невже ці “лохи” рівняни, які несуть гроші за повітря -? Я за будівництво на Рівненській землі, я за обома руками і ногами , але в межах чинного законодавства , ліцензоване та з залученням Рівненських будівельників. На даний момент ми маємо що навіть ДАБК не може знайти об`єкта містобудування , більш того звертається до МВ УМВС в Рівному щоб вони познаходили тих “будівельних чоловічків” які в даний момент працюють та території колишнього хлібзаводу при цьому не маючи дозволів , не сплачуючи податків, не проходячи атестацій та що саме головне, не відповідаючи за свою роботу в майбутньому. Як на мене це можливо завдяки “кришуванню” міської влади, органів прокуратури та міліції.

- Отже, я не можу зрозуміти за що загинуло стільки людей на даний час, для чого голови ОСББ з Рівнянами збирають продукти, купляють бронежилети, а чиновники як жирували так і жирують не дивлячись на військовий стан, економічний стан, та духовний стан країни, - наголошує Ігор Мічуда. - Мені сподобався вислів з інтернету: " Або живе Україна, Або живе система, Разом їм не жити”. Після цього я починаю розуміти, що скоріше всього в нас буде ще один майдан і крові там буде набагато більше. Тільки громадянське суспільство та повна люстрація зможуть щось змінити в цій крані, інакше через певний час ми будемо жити ще в гіршому стані ніж були до цього.

http://takeinfo.net/news/view/ekspe...rsaydu_chi_varto_kupuvati_take_jitlo_dokument

·
Registered
1,086 Posts
Ну і як це прокоментують в НАБЕРЕЖНОМУ КВАРТАЛІ?

Про незаконне будівництво у Рівному під брендом "РІВЕРСАЙД"

У місті Рівне прокуратура міста встановила, що будівництво по вулиці Кіквідзе, 66 є незаконним.
Нагадаємо, за тією адресою наразі активно продаються квадратні метри.

Біль про це тут: Експерт з будівництва у Рівному знайшов три брехні "Ріверсайду": чи варто купувати таке житло? (ДОКУМЕНТ)

У Рівному горів скандальний Ріверсайд

Прес-служба прокуратури області зазначає, що дане будівництво розпочато одним із товариств на підставі зареєстрованої Державною архітектурно-будівельною інспекцією України декларації про початок будівельних робіт, незважаючи на те, що земельна ділянка, на якій ведуться роботи, насправді не перебуває у користуванні цього товариства, а є власністю територіальної громади та використовується для обслуговування місцевого хлібзаводу. Крім того, на вказаній території знаходиться протирадіаційна захисна споруда, яка перебуває у державній власності та обліковується за РВ ФДМУ по Рівненській області.

З огляду на грубі порушення вимог містобудівного та земельного законодавства прокурор міста Рівне пред’явив до суду позов про визнання протиправними дій Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасування реєстрації декларації на початок зазначеного будівництва.

При цьому, у зв’язку з тим, що існує очевидна небезпека заподіяння шкоди майновим правам держави та інтересам громади, прокурором постановлено питання про забезпечення позову шляхом заборони здійснення зазначеного будівництва, яке буде вирішено Київським окружним адміністративним судом.

За фактом порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, прокуратурою міста Рівне розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 275 КК України.

http://takeinfo.net/news/view/pro_nezakonne_budivnitstvo_u_rivnomu_pid_brendom_rIversayd

·
Registered
1,287 Posts
ЖК Ріверсайд, обзору щоб щось сфотографувати немає взагалі, облазив все навкруги десь хвилин 15, так і ніде ніякої шпарини не знайшов щоб зробити пару фоток, ось фото з кранами, доставили ще 1 кран на допомогу, значить тем підвищили...

1 - 20 of 274 Posts