Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 206 Posts

·
Moderator
Joined
·
9,957 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Був там сьогодні, фотографувати наразі немає що, але вже на ділянці риють екскаватори.Сьогодні робітники знімали профлисти з паркану. Я спитав, чи вже не будуть будувати, відповіли, що будуть, в тому місці будуть переносити паркан.

 

·
Moderator
Joined
·
9,957 Posts
Discussion Starter · #2 ·
^^

ЖК Сіті який поруч на рендері до речі неправильно намалювали, там коричневого кольору на фасаді немає, замість нього чорне/сіре (що насправді набагато краще виглядає):

 

·
Registered
Joined
·
375 Posts
Невже розженуть той гадюшник "Старий Лицар" чи як його там????:nuts::cheers:
Це було б просто чудово, і ту цегляну недобудовану 2 поверхову потвору знести. Ринок в принципі в цьому районі потрібний, але нехай перенесуть вглиб кварталу, чи в інше місце, і з нормальними павільйонами, а не той жах.
 

·
Registered
Joined
·
933 Posts
між ЖК Щасливий Платінум і базаром "Старий Лицар" має бути дорога з проспекту Чорновола на вул. Окуневського, тобто є надія на перенесення кількох МАФів і тої недобудови з силікатної цегли найближчим часом... І згідно цьому -> http://city-adm.lviv.ua/public-hearings/231702-hromadske-slukhannia-shchodo-vrakhuvannia-hromadskykh-interesiv-pid-chas-rozroblennia-detalnoho-planu-terytorii-obmezhenoi-prosp-v-chornovola-vul-torfianoiu-vul-t-okunevskoho-vul-p-pancha-u-m-lvovi виглядає на реконструкцію\перебудову чи зникнення того базару, до речі, як тут вже писав saintlviv про ринок в глиб району... він вже ітак є в районі садочків між вулицями Панча\Липи, який всі хвалять за якість продуктів... правда він тільки ранковий.
Проектний план:

Картинка:
 

·
per aspera ad astra
Joined
·
23,620 Posts

·
per aspera ad astra
Joined
·
23,620 Posts

·
Registered
Joined
·
375 Posts
літо + ділянку хочуть вернути у власність міста ;)
Тобто вернути, можна докладнійше? В них проблеми з документами, чи я не вірно зрозумів? Є шанс що не збудують?
 
1 - 20 of 206 Posts
Top