SkyscraperCity Forum banner

ЖК «Standard One» | 24 п. | 2019

16353 Views 44 Replies 22 Participants Last post by  Lana_
4
Здача - 4 кв. 2018

Оф.сайт: s1.ua

Клас: комфорт
Будинків: 1
Секцій: 2
Поверховість: 24
Висота стелі: 2,7 м
Кількість квартир: 660
Девелопер: KDD Engineering


Ціна за м² від 30 900 грн (квартири від $32 000)

Standard One - це більше ніж просто житловий комплекс. Це повністю готове житло з сучасним ремонтом і і дизайнерської меблюванням в чотирьох варіантах до повного технічного обслуговування і високоякісного сервісу на рівні 5-зіркового готелю.

Новий формат житла почав набирати популярність на території країн Євросоюзу. Концепція комплексного рішення для дому популярна в Німеччині, Англії і Австрії. Саме у Відні був знайдений варіант, який згодом став першим будинком Standard One - "квартира-конструктор", інтер'єр і наповнення якої можна вибрати ще при придбанні та забути про труднощі ремонту.

Ви можете додати додаткові спальні і робочі місця, а також відмовитися від них, якщо вже є, наприклад, власний диван або робочий стіл. Ваш будинок може бути виконаний в одному з 4 дизайнерських рішень: base, loft, light і scandinavian. Всі меблі та техніка будуть на гарантійному обслуговуванні, а цінова політика квартири дозволить легко підібрати всі модулі, які вам необхідні.

Власна кав'ярня, що доставляє сніданки і вечері до дверей квартир, просторий коворкінг, стоматологія, ультрасучасний спортивний зал і функціональна пральня - життєвий простір мешканців Standard One звільнено від побутових проблем, щоб у них завжди вистачало часу для головного - повноцінної і комфортного життя. Навіть в їх відсутність квартира буде приносити дохід, адже тут доступна особлива послуга по здачі нерухомості в оренду. Причому всі турботи про підбір орендарів і підготовці квартири для нових мешканців бере на себе сервісна компанія.
See less See more
  • Like
Reactions: 3
1 - 20 of 45 Posts
Деталі по ЖК:

Перші два поверхи комерційні, уже відому що буде Пузата Хата, суші-бар, та салон краси.

Для мешканців пердбачений великий холл, з стильними меблями та кафешкою, трохи скромніший ніж в PecherSky.

Фасад - алюмінієвий.

Балкони склити заборонено, блоки кондиціонерів вже будуть встановлені на балконі, так як в ЖК Park Avenue, з вулиці їх видно не буде.

Всі квартири будуть з дизайнерским ремонтом, меблями, сантехнікою.В шоу-румі є готовий варіант квартири.

По розстрочці, перший внесок 30%, залишок під 3-11% до вартості м2.
See less See more
  • Like
Reactions: 3
У відділі продажів сказали, що планах ще чотирити ЖК такого формата, в різних куточках Києва, переважно біля станцій метро.
Новий формат житла почав набирати популярність на території країн Євросоюзу. Концепція комплексного рішення для дому популярна в Німеччині, Англії і Австрії.
Маркетологи никогда не были заграницей? Во всем мире жилье идет со встроенными кухнями, оборудованными санузлами, плиткой и встроенными шкафами в команатах уже десятки и десятки лет (но без мебели ессно), это стандарт. От Африки до США, и той же Европы, оч смешно читать про "новый формат", ну да ладно.

Давно уже думал, почему у нас так не делают. Зачем ещё 5 лет после сдачи ЖК жить в стройке, слушать перфоратор соседа, если можно заселиться и жить.

Правда Standard One с коморками по 27-29 метров - это общежитие/отель, а не жильё, но буду надеяться, что это станет мейнстримом у нас и для жилья.
See less See more
Хороший дом. Будет нормально сочетаться с БЦшником напротив
  • Like
Reactions: 3
Як буде вирішуватися питання з "запахами" з кухні?
( в одному місті бачив "гламурний фасад з модною піцерією" але двір будинку був наповнений запахами та шумом вентиляції)
Перші два поверхи комерційні, уже відому що буде Пузата Хата, суші-бар, та салон краси.
Оці попали в десятку - якраз на місці шляху студіозусів до метро. :lol:
Щодо архітектури S1, то я не дуже в захваті, пахне чимось бразильським, але БЦ "Реле" там було якось самотньо, хай додасть йому компанії. :)
3
1 секція - збудовані 15 поверхів
2 секція - збудовані 22 поверхи


ЖК Standart One
https://novostroyki.lun.ua/uk/жк-standard-one-київ
See less See more
  • Like
Reactions: 5
4
секція 1 - збудований 21 поверх2 секція - завершений монолітзагальний вигляд
ЖК Standart One
https://novostroyki.lun.ua/uk/жк-standard-one-київ
See less See more
  • Like
Reactions: 5
Сам будинок звичайно норм, але будувати його у тому місці без свого паркінгу, плюс там навіть і близько немає де автомобілі ставити, це дуже тупо. Причому стоїть можна сказати прямо над метро.
  • Like
Reactions: 1
Кстати, если там реально будет алюминиевый фасад, то летом возле этого дома будет адище!
Работаю сейчас в БЦ Форум, тут у нас тоже алюминиевый фасад и ни одного дерева во дворе, так вот при 25-30 градусов тепла на улицу даже не хочется выходить, сразу обдаёт жаром.
1 - 20 of 45 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top