SkyscraperCity banner

461 - 480 of 509 Posts

·
Unregistered user
2,304 Posts
Ті ферми і тераріуми матьоро виглядають. Сам характер забудови і місце - не айс, ну якесь воно незатишне там все, ще й по суті термітник вальнули. Він ж примикає до історичного ареалу. Якби йому зарізали поверховість до 6-7 то було б значно краще. Так чи інакше ззовні він куди цікавіший ніж парус поруч. Про низьку якість писали, на початку будівництва це було видно неозброєним оком ззовні

·
Registered
1 Posts
коротко про будівництво не Героїв УПА 73- за&#

Мій відгук стосується будівництва на Героїв УПА- це жах!!
- протермінування здачі на рік і не схоже, що 2020 буде роком заселення
- з комунікацій нічого не підключено!! газові труби розводять лінивці- по дві людини на місяць приходить, а підїздів 9!! і в чотирьох - по 15 поверхів!!
- щитові для електрики напевно з іншого континенту замовляють, те саме і стосується насосних для води- коли це все буде???
- недоробок дуууже багато - і ніхто не спішить щось доробляти
- халатність виконаних робіт - не закрили шахту на даху і в дощ 4 верхніх поверхи плавали!!
- в архітектурному плані- не все продумано: котел з однієї сторони квартири, витяжка і газова труба для плитки з іншої сторони- як результат, мабуть вся кухня буде в газовій трубі
НА ЧИСЛЕННІ ПРОХАННЯ ЗАБУДОВНИКА ДАТИ ЧІТКІ ДАТИ ЗАВЕРШЕННЯ- МОВЧАННЯ!! Галжитлобуд, може ви будете трохи послідовніші? завершіть одне будівництво а тоді перекидайте майстрів на інше!

·
Registered
3,626 Posts
стосується насосних для води- коли це все буде???
На Героїв Упа вода фактично ледь тече. Коли я працював на вул Пастернака, то в офісі спеціально стояли резервні баки з водою і постійно працювали помпи, то навіть туалети безх того не працювали. Ну і якість води дуже погана як наслідок того.

·
Unregistered user
2,304 Posts
Галжитлобуд, може ви будете трохи послідовніші?
Мені завжди це чується як "галжидлохбуд", вибачте (просто вже набридла реклама в трц)

Насправді лишилось не багато.

·
Unregistered user
2,304 Posts
Ну та збудовано. Можливо забудовник хоче лише помаринувати покупців щоб вони потім охоче погодились на недоробки (здешевлення) взамін на здачу ))

·
Registered
1,237 Posts
Аааа, так. Аналогічна ситуація з Левами міста, невеличкі недоробки, але забудовник тупо тягне час) Хоча при бажанні там загнати бригаду да за місяць би всі питання закрили. Хз яка політика там. Ще в мене теорія що курс впав, може тому і не поспішають дороблювати, якщо все конвертували в доляр, то зараз не вигідно його продавати. Але то всього лише мої здогадки.

·
Registered
841 Posts
Яка ситуація з ТРЦ і офісником, проекти заморожені, відкладені, от-от почнуть будувати?

·
Registered
211 Posts
Яка ситуація з ТРЦ і офісником, проекти заморожені, відкладені, от-от почнуть будувати?
Була інформація, що почнуть весною. Але поки ніякі роботи не ведуться, що досить дивно.

·
Registered
1,237 Posts
Боднарська, Леви Міста, Упа - внутрянка вся як під копірку, всі ті самі матеріали, ліфти, лиштва на двері, навіть стеля))

·
Registered
211 Posts

·
Registered
2 Posts
Житлово-торговий комплекс на Г. УПА
забудовник - Галжитлобуд
Житловий комплекс, Львів, Героїв УПА - Антоновича

·
Unregistered user
2,304 Posts
Мда це пісец. Але як то не виявилось ще під час ремонту чи навіть ще в процесі будівництва?

Галжитлобуд, де наші зелені тераси, дерева, майданчики, якісний благоустрій? Це ж ваш "іміджевий проект"
Чомусь здається що це і було основним критерієм купівлі

Тут ще є реальні відгуки
,,,

461 - 480 of 509 Posts