SkyscraperCity banner

481 - 500 of 506 Posts

·
Registered
210 Posts
Що скажете про ці відео, справді таке от твориться?
Так, і це не всі випадки.
1. Забудовник відмовляється доробляти косяки, рекомендує звертатися до ОСББ. Навіть ті квартири, які ще не мають документів.
2. Періодично замокають стіни в паркінгу (зявляються калюжі) - грунтові води
3. Не зроблені відливи на балконах - затікає за пінопласт і в результаті в квартири
4. Погано зароблені відкоси, в багатьох квартирах замокають вікна
5. Тріскають глухі вікна в квартирах з панорамними стінами, вже 1 раз міняли, але проблема та сама
6. Забудовник відмовляється нам передавати документацію на будинок, каже, що передасть при прийомі секції.
7. Замокають стіни на 1х поверхах зі сторони двору, вже зявилися висоли
8. По благоустрою - глухо.
9. Забудовник відмовляється передати ліфти ОСББ і навіть запустити процедуру їх реєстрації. Хоча вони вже їздили.
10. Забудовник поставив блокувальники на гостьовій парковці, земля належить Карелла для обслуговування будівництва ТЦ ще 3 роки. На 450 квартир зараз 5-10 відкритих гостьових паркомісць.
11. З газону зробилося болото, погано зроблений дренаж, тому всюди вода.
12. Газ є в одній секції, решта поки в процесі. Вода поки за забудовником, світло за ОСББ.
13. З проїздами срака, вже рік воюємо з містом, сусідами і т.д. Мене особисто тягала поліція за "крадіжку майна", тобто частини паркана.
14. Тільки тепер отримали сертифікат на 4-8секції (зі слів забудовника) і люди зможуть отримати документи на квартири цих секцій.

Нагадаю, що на сайті досі висить дата здачі 2кв 2018р. (а в декого в договорах ще раніше)
Висновки робіть самі:)

·
Registered
527 Posts
Мда, шкода чути таке, як то кажуть америкоси - стей стронг. Що вбиває - половину цих пунктів забудовник може усунути за пару днів, було б бажання.

·
Registered
66 Posts
Ого, потужно... на фоні переліченого, навіть парус-пРанк той, що поруч, бо парком там і не пахне, виглядає успішнішим термітником... хоча там ще своє проявиться. Зате УПА - майже ближній центр, хоч щось добре). Дійсно, залишається побажати вам стей стронг, тримайтесь там!)

·
Registered
1,190 Posts
Саме неприємне що зараз майбутні інвестори ГЖБ читають цю гілку і думають "ай мене пронесе" і далі вкладають гроші в Варшавський, Леви 3 і тому інше. Бо робота по іншим об'єктам не припинялась навіть під час карантину. Тому такі забудовники і надалі будуть існувати.

·
Registered
2,062 Posts
Тому всі свої квартири купував у зданих будинках, з документами і без вищезгаданих проблем, так, коштувало дорожче, але збережені нерви...

·
Registered
1,190 Posts
4ed, як будуть новини, обов'язково пишіть. Реально дуже цікаво чим все завершиться. Ззовні комплекс мені дуже подобається, є якась енергетика. Але як завжди, диявол у деталях..

·
Registered
210 Posts
4ed, як будуть новини, обов'язково пишіть. Реально дуже цікаво чим все завершиться. Ззовні комплекс мені дуже подобається, є якась енергетика. Але як завжди, диявол у деталях..
З нового:
Вікна розбирають, підрядник запропонував мешканцям самим докупити бітумну стрічку. Ні в підрядника, ні в забудовника тех документації немає (або не хочуть давати). На мою думку, за стрічку має платити підрядник.

Висоли на стінах зі сторони двору - виконроб розмовляв з підрядником, обіцяють розібрати покриття і перевірити.

Зявився рух по благоустрою - почали ставити ліхтарі в дворі.
1ша секція газову комісію пройшла. Була газова комісія в 2й секції, до 3ї не дійшли.
4-8 секції отримали сертифікат, поступово будуть реєструвати право власності.
На одному з проїздів почали розбирати покриття, але є спротив (ті самі Сафо) по демонтажу іншої брами. Принциповими залишаються проїзди Сафо і Медсервісу в сторону Антоновича.
Зустрічалися з виконробом і підрядниками по дефектам секцій, зафіксували і мають пускати в роботу. Як завжди питання, що саме і за чий кошт.
Виставили цього місяця перші квитанції мешканцям, попередні оплати йшли з своєї кишені. Надіюся, що через тиждень запустимо прибирання.

·
Moderator
5,686 Posts
Зато виглядає стильно) З точки зору 99% мешканців які ніколи там не побувають - збс)

·
Registered
1,190 Posts
4ed радий що з'явився рух. Все буде добре! Я на це дивлюсь з іншої сторони, он скільки панелек набудували в 90ті, теж з ними всякі приколи були, але от стоять досі, і далі будуть стояти. А теперішні забудовники звісно розп***ї ще ті, але ж технології зрушились з того часу, все одно має бути краще ніж вторинка. Але відчуваю на мене зараз можуть накинутись після цих слів))

Добречі, особо цинічно виглядає реклама ГЖБ в цьому треді))
291437

п.с. про висоли то окрема тема. Он в мене теж була цегла з висолами, то воював щоб переклали. Таки переклали. Старожили думаю пам'ятають. Хоча ГЖБ клявся що цегла нормальна, хоч зараз на експертизу можуть відправити.

·
Registered
210 Posts
01.08.2020 - В повному розмірі

Хочеться похвалити ГЖБ - в двір вони посадили 24 дерева (8 з яких з круглими лавками). В той же день люди сідали на закриті плівкою лавки, не чекаючи, поки їх закінчать - тому вважаю, що кінцеві користувачі зацінили :giggle:

+ фото перед сутінками:

·
Registered
831 Posts
Хто придумав втикнути саджанці між жабками на парковці? Це зі сторони вул. г. УПА.

Таке собі рішення: саджанці або машинами понищаться, або розростуться і будуть піднімати плитку.

·
Registered
210 Posts
Це встановив забудовник, щоб автомобілі не паркувалися поміж обмежувачами.
Якщо автомобілі будуть зачіпати саджанці - мабуть варто доставити стовпці для захисту.

·
Registered
1,894 Posts
цікаві перспективи росту дерева та паркування машин (відеривання дверей). хтось такі речі взагалі намагався поєднати в голові, до того як почати ваяти "в натурі"? чи то парковка для роверів і самокатів?

481 - 500 of 506 Posts