SkyscraperCity banner

501 - 509 of 509 Posts

·
Registered
1,395 Posts
Перспективи росту дерев сумнівні, бо їх можуть банально позбивати машинами. Але якщо дерево вціліє, то через надцять років стовбур почне рухати бруківку.

·
Registered
4,961 Posts
цікаві перспективи росту дерева та паркування машин (відеривання дверей). хтось такі речі взагалі намагався поєднати в голові, до того як почати ваяти "в натурі"? чи то парковка для роверів і самокатів?
то забудовник самовільно зробив парковку для своїх офісів в перших трьох поверхах, потім наставив тих бар'єрів, але народ почав паркуватися поміж бар'єрами

паралельно тривали розборки за відсутність озеленення, і забудовник зробив на його думку геніальний хід - і "висадив 30 дерев", і повернув актуальність паркувальних бар'єрів

·
Registered
211 Posts
цікаві перспективи росту дерева та паркування машин (відеривання дверей). хтось такі речі взагалі намагався поєднати в голові, до того як почати ваяти "в натурі"? чи то парковка для роверів і самокатів?
Все просто: приїхав власник будівельної компанії, побачив запарковані авто поміж обмежувачів і дав команду посадити поміж них дерева. Перед тим Садовий і Чаплінський теж казали, що не вистачає дерев, от і вирішили проблему.

Ці дерева потребують постійного поливу і удобрення, то ми стараємося за цим пильнувати. Як результат - всі сакури вціліли, всі дерева в дворі теж, засохли тільки 2 катальпи в деревяних горшках, бо на той час забудовник їх посадив біля офісників і не подумали, що за ними потрібен постійний догляд.

Якщо вони всі вціліють - можна буде з мешканцями обговорити потребу в такій кількості паркомісць, можливо логічніше частину місць зробити відпочинковими зонами або віддавати в оренду комерції під столики або щось таке. Я би пропонував так зробити, тоді б та ділянка ожила, але звичайно вирішуватимуть мешканці.

·
Registered
1,232 Posts
"можна буде з мешканцями обговорити потребу в такій кількості паркомісць, можливо логічніше частину місць зробити відпочинковими зонами або віддавати в оренду комерції під столики або щось таке"
та ну, більшість скаже які відпочинкові місця, мені своє корито нема де ставити. не вірю короче що підтримають) для наших людей машина під вікном то головне в житті.

·
Registered
211 Posts
та ну, більшість скаже які відпочинкові місця, мені своє корито нема де ставити. не вірю короче що підтримають) для наших людей машина під вікном то головне в житті.
Я теж спочатку так подумав, але як виявилося, щось в людях міняється. В нас було голосування на рахунок скління балконів - 2/3 мешканців проголосувало проти скління, хоча я спочатку не вірив, що може бути такий результат.

·
Registered
4,961 Posts
Цивілізована архітектура притягує адекватних людей

Мені ще «за скління» Міста Трав тут хтось кілька років висить 500 грн))

Інколи навіть занадто сильно притягує, і стаються фейли - забудовники по продажах отримують розуміння, що проект вже успішний, і починають класти певний орган на деякі речі. Так Сіті лишився без норм дит майданчику і корзин для кондюків, варшавська 201 як мінімум вентфасаду, і тд

Практично завжди страдає благоустрій, бо він в кінці, і «навіщо на то ще витрачатися, коли й так вже все красиво і продано?»...

·
Registered
539 Posts
Цікаво, чи таки буде закрита стоянка для велосипедів. Бо принаймні для 15-20% мешканців, які хоча б час від часу користуються вело, це було би дуже зручно, щоб не мусіти кожен раз в ліфті таскати ті ровери у квартиру. Це й неабияк зекономить чистоту і порядок у ліфтах.

·
Registered
211 Posts
Цікаво, чи таки буде закрита стоянка для велосипедів. Бо принаймні для 15-20% мешканців, які хоча б час від часу користуються вело, це було би дуже зручно, щоб не мусіти кожен раз в ліфті таскати ті ровери у квартиру. Це й неабияк зекономить чистоту і порядок у ліфтах.
Місце в підземному паркінгу для велосипедів передбачене, але зараз там нічого не зроблено. При бажанні - можна зробити кріплення і огородити (спробуємо із забудовником цей момент обговорити, бо вона мала бути огороджена).

·
Registered
1,804 Posts
то забудовник самовільно зробив парковку для своїх офісів в перших трьох поверхах, потім наставив тих бар'єрів, але народ почав паркуватися поміж бар'єрами
Тобто самовільно ? А мешканці і ОСББ що на це кажуть ?

p.s. одному забудовнику вже таке під корінь зрізали якісь робінгуди.

501 - 509 of 509 Posts