SkyscraperCity banner

1361 - 1380 of 2258 Posts

·
Moderator
Joined
·
3,346 Posts
На Центральном ж/д вокзале Киева все готово к запуску экспресса в аэропорт БориспольНа Центральном железнодорожном вокзале Киева проводятся последние приготовления к запуску экспресса в аэропорт Борисполь. Как выяснил ЦТС, помимо платформы у пути №14, откуда будет оправляться экспресс, завершается работа над залом ожидания. В последнем размещены новые сидения для пассажиров и детский уголок.

Также небольшое количество сидений имеется непосредственно на платформе.

У самой платформы на данный момент находятся сразу 5 рельсовых автобусов PESA в новой ливрее "Укрзализныци".

Пока большинство объектов ограждены и скрыты от взора пассажиров, однако в холле Центрального и Южного вокзалов уже размещены соответствующие информационные указатели.

 

·
Registered
Joined
·
11,533 Posts
О том, что запуск состоится в ближайшие дни, говорит и то, что корреспондентом ЦТС в будущей комнате ожидания и на платформе были замечены священники. Один из работников вокзала сообщил, что священнослужители приехали вместе с руководством "Укрзализныци", чтобы освятить объект.
1) а ці послуги провели через prozorro?
2) чи була прописана конфесія у тендерних документах? Бо як була - то це явне порушення законодавства про держзакупівлі. .
 

·
Registered
Joined
·
319 Posts
1) а ці послуги провели через prozorro?
2) чи була прописана конфесія у тендерних документах? Бо як була - то це явне порушення законодавства про держзакупівлі. .
Интересно, за какой патриархат их отец гоняет? :preach:
 

·
Registered
Joined
·
687 Posts
На вокзалі посеред ночі кипить робота з приготувань до завтрашнього пуску потягів в аеропорт. Ремонтують вхід, миють вікна і колони, дороблюють окрему залу очікування, розвішують плакати. Судячи з того, що половина конкорсу відгороджена стрічками, відкривати буде хтось важливий. Пізніше будуть фото
 

·
Registered
Joined
·
687 Posts
З чого хочу почати — на вокзалі реально змінилася атмосфера. Складно передати словами, але тепер це більше схоже на умовний європейський вокзал, ніж раніше. Мені навіть не гидко було чекати на прибуття поїзда. Що змінилося?

Знесли більшість мафів у конкорсі і зробили там просторі зали очікування і симпатичні кафешки:

Покращення, до речі, зачепило і Західний підземний перехід: там нарешті вкрутили всі лампочки і перестало тхнути каналізацією (для рівня УЗ вважаю це досягненням).

Повернімося до нового експресу. Так зараз виглядає 14 колія, звідки стартуватимуть поїзди до аеропорту:І найцікавіше. Автомат з продажу квитків:Зала очікування над 14 колією. З усіх сторін — височенний паркан (захищатиме від фріків і бомжів як на фото :) ), вхід всередину — через турнікети (схоже, пускатимуть лише з квитками), всередині — ковролін, зручніші, порівняно з іншими залами, сидіння і табло прильоту-відльоту рейсів з "Борисполя":У цілому все виглядає дуже і дуже пристойно. Експрес дав привід УЗ (нарешті) трохи привести вокзал у порядок. Якщо далі все буде на такому ж рівні, то це реально перемога
 

·
Registered
Joined
·
226 Posts
Так я всегда говорил, что нужно стабильное сообщение с главный аэропортом страны.
Я б с радостью топил за троллейбусную линия или скоростной трамвай, а еще лучше за ветку метро от Бориспольской до Аэропорта.
Но если решили врезать линию к ж/д системе тоже неплохо.
Только у меня возникает вопрос. Почему именно сейчас и именно за бюджетные деньги.
Сначала пели байки, что это супер инновационный проект, который удивит жителей страны и туристов, потом скатились до того, что построили дизель однопутку длиной 3 км. врезали в существующую трассу, стянули со всей страны Песы, обезглавив местные перевозки, а теперь уже открытым текстом является правда народу. Проект не прибыльный чисто политический для имиджа страны.
Какой имидж, если в вагоне народ будет ездить стоя как в трамвая, поратив 700 млн. грн. бюджетных средств?
Почему бюджет страны должен нести убытки перевозя иностранцев?
Турист наоборот должен тратить валюту.
А перевозимый бомж-турист поселится в хостеле и будет жить на 20 баксов в день. Нафига они нам такие нужны.

Басня всего перечисленного такова.
В стране есть более важные направления, где срочно необходимы эти 700 млн. грн. Поэтому я против такого проекта сейчас за деньги бюджета.
Была б реализация за частный капитал я б и слова не сказал.
Цікаво, чому це Ви дискримінуєте людей з порівняно низьким рівнем достатку а також тих, хто просто не бажає витрачати зайві гроші заради якогось ефемерного статусу? Авіація- це такий же спосіб пересування планетою, як і всі інші, відповідно і контингент її користувачів також абсолютно різний. Квитки на будь-який з напрямів ,,Раянейру"заздалегідь цілком можливо придбати за 5-10 євро, а це цілком доступно кожному, навіть українському студенту. Давно вже минули часи, коли авіація була пафосною та статусною. А щодо бомж-туристів- так підхід, де раді лише багатим туристам характерний для найбідніших країн Африки та Азії, де кожного європейця сприймають як ходячого гаманця. В цивілізованих державах такого ставлення, звісно ж, немає... Прикро, що деякі співвітчизники, особливо з Великої України(найчастіше подібна логіка за моїми спостерженнями зустрічається саме в Центральних та Південно-Східних регіонах, хоча й у Західних трапляється іноді)так далеко ментально втікли від цивілізованого світу...
 

·
City Traveler
Joined
·
5,617 Posts
Из Киева в эропорт Борисполя в пятницу, 30 ноября, запустили железнодорожный экспресс. В церемонии запуска приняли участие премьер-министр Владимир Гройсман, президент Петр Порошенко и и.о. главы правления Укрзализныци Евгений Кравцов.
https://korrespondent.net/business/...schen-ekspress-yz-kyeva-do-aeroporta-boryspol
https://www.youtube.com/watch?v=1xSeRhVM71I
 
  • Like
Reactions: Equario

·
Registered
Joined
·
5,518 Posts
Кто первый предоставит билет о проезде в этом замечательном транспорте из форумчан?
 

·
Registered
Joined
·
39 Posts
Пам'ятаєте ті жахливі схеми у вагонах і напис "Don't leaned" на дверях? Їх уже оперативно замінили на схеми, розроблені Агентами Змін :cheers:

Всех бы проблем нам) только чтобы перевод был корректный в метро))
 
1361 - 1380 of 2258 Posts
Top