SkyscraperCity Forum banner
661 - 680 of 680 Posts

· Registered
453 Posts
Укрзаілзниця запустила єдиний портал для пасажирів Kyiv City Express. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін.
Наразі в тестовому режимі зібрано під рукою:
  • усі можливі пересадки
  • станційні розклади
  • зручні посилання на придбання квитків
А вже найближчим часом тут з’явиться можливість слідкувати за поїздами у режимі реального часу.
Заходьте на портал за посиланням: Kyiv City Express — Kyiv City Express

на скільки я розумію курсує поки що тільки кільцева? ніякої інформації по іншим маршрутам до Вишгорода, чи Яготина немає

· City Traveler
7,005 Posts
Укрзалізниця запускає з 3 та 4 серпня нові поїзди в мережі Kyiv City Express. Також будуть внесені зміни в рух ще одного поїзда. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.
З середи, 3 серпня, почне курсувати приміський поїзд №7062 сполученням Святошин – Ніжин, який ходитиме по буднях; відправлення зі станції Святошин о 20:00, прибуття на станцію Ніжин о 22:52;
Крім того, з 4 серпня поїде приміський поїзд №7061 сполученням Ніжин – Дарниця, який курсуватиме по буднях; відправлення зі станції Ніжин о 05:00, прибуття на станцію Дарниця о 06:59.
Крім цього, вносяться зміни в розклад руху приміського поїзда №6909 Ніжин – Київ-Волинський. Він вирушатиме зі станції Ніжин о 04:40 і прибуватиме на станцію Київ-Волинський о 07:38.

· City Traveler
7,005 Posts
Бойківський експрес повертається
До Дня незалежності Інтерсіті+ №745/746 Київ — Славське готовий знову везти пасажирів до гір!
«Вирушаємо 24 серпня о 06:08 з Києва, проїжджаємо Львів об 11:56-12:06 та прибуваємо до Славського о 13:58. Зворотно вирушаємо о 14:28, Львів — 16:24-16:34, Київ — 22:20», — повідомляють залізничники.
Квитки на 10 діб наперед вже найближчим часом з’являться у застосунку, чат-боті, на сайті та в касах Укрзалізниці.

• Like
Reactions: Invul

· City Traveler
7,005 Posts
Національний перевізник "Укрзалізниця" запустив два модернізовані пасажирських електропотяги.
На маршруті Київ — Рівне — Луцьк розпочав курсування модернізований електропотяг Skoda, а на маршруті Київ — Біла Церква запущено приміський електропотяг, який був оновлений в рамках проєкту Kyiv City Express. Ці потяги були модернізовані на Київському електровагоноремонтному заводі.

· City Traveler
7,005 Posts
У Києві завершили роботи по оновленню залізничної станції Видубичі під час проведення планового ремонту інфраструктурних об'єктів Укрзалізниці.
Що змінилося на ст. Видубичі
  • Проведено заміну та пофарбування металевої огорожі,
  • було відремонтовано покриття платформ,
  • провели ремонт навісів над входами до підземного переходу,
  • на станції встановили додаткове освітлення платформ,
  • поставили урни для роздільного збору сміття,
  • здійснено демонтаж старих МАФів

· City Traveler
7,005 Posts
Укрзалізниця представила перший модернізований електропоїзд
Укрзалізниця у п'ятницю, 30 грудня, презентувала перший український електропоїзд ЕПЛ9Т, модернізований на власних потужностях.
Зазначається, що електропоїзд може вмістити 964 пасажири і здатний розвивати швидкість до 120 км/год.
"Після капітального ремонту цей електропоїзд, виготовлений на українському заводі Луганськтепловоз, поповнив перелік відновлених приміських поїздів Укрзалізниці. Цей поїзд ми зробили максимально зручним для пасажирів", - йдеться у повідомленні.
В електропоїзді встановлені пандуси у кожному головному вагоні поїзда, інклюзивні туалети (з пеленальними столиками), облаштовані місця для перевезення велосипедів (24 місця у всьому поїзді), місця для пасажирів з інвалідністю.
Також поїзд оснащений USB/Type-C портами для заряджання гаджетів, зовнішніми та внутрішніми системами відеоспостереження, освітленням зон посадки та висадки пасажирів.

Я так зрозумів, звичайною електричкою це не буде, а буде щось на кшталт "Hyundai для бідних" для експресового сполучення, скажімо, на ділянці "Київ - Черкаси" чи щось подібне.

· City Traveler
7,005 Posts
«Укрзалізниця» призначила новий рейс Інтерсіті+ №730/729 Київ — Черкаси. Це перший в історії незалежної України швидкісний електропоїзд до Черкас зі столиці, повідомили у компанії.
Це стало можливим завдяки тому, що в 2022 році в області завершили довгоочікуваний проєкт з електрифікації, який дозволяє пустити до Черкас новий Hyundai Rotem.
З Києва поїзд вирушає з 20 січня щодня, крім вівторків, о 17:50 і прибуває до Черкас о 21:07. Із Черкас поїзд вирушає з 21 січня щодня, крім серед, о 6:33 і прибуває до Києва о 9:39. «Укрзалізниця» призначила першій швидкісний рейс Черкаси-Київ

· Registered
1,091 Posts
«Укрзалізниця» призначила новий рейс Інтерсіті+ №730/729 Київ — Черкаси. Це перший в історії незалежної України швидкісний електропоїзд до Черкас зі столиці, повідомили у компанії.
Це стало можливим завдяки тому, що в 2022 році в області завершили довгоочікуваний проєкт з електрифікації, який дозволяє пустити до Черкас новий Hyundai Rotem.
З Києва поїзд вирушає з 20 січня щодня, крім вівторків, о 17:50 і прибуває до Черкас о 21:07. Із Черкас поїзд вирушає з 21 січня щодня, крім серед, о 6:33 і прибуває до Києва о 9:39. «Укрзалізниця» призначила першій швидкісний рейс Черкаси-Київ
Як на мене, ідея не дуже. Подорож триває 3 години, за цей же час можна автівкою туди і назад. Єдина перевага - відсутність корків на київських вулицях.

· Registered
249 Posts
Як на мене, ідея не дуже. Подорож триває 3 години, за цей же час можна автівкою туди і назад. Єдина перевага - відсутність корків на київських вулицях.
Давно ви їздили автівкою в Черкаси? Я ось перед новим роком, вийшло приблизно 2:40, і те їхав від Видубичів. Якшо з центру то всі 3. Погода була сухою доречі, в сніг або дощ буде ще довше.

· Registered
1,091 Posts
Давно ви їздили автівкою в Черкаси? Я ось перед новим роком, вийшло приблизно 2:40, і те їхав від Видубичів. Якшо з центру то всі 3. Погода була сухою доречі, в сніг або дощ буде ще довше.
Давно їздив. Все так погано? За ці ж 3 години я доїжджав з Рівного у Київ. Звичайно, перевага поїздки з Рівного - пряма і зручна М-06, яка всюди 2+2, окрім окружної Житомира

· City Traveler
7,005 Posts
Google Maps теж показує 2:40. Там не швидкісна автомагістраль. Погано, що поїздка у поїзді розрахована швидше на черкащан, а не на киян. З іншого боку, так воно є завжди.

· Registered
802 Posts
Ні, в УЗ були плани відновити ділянку в обхід ім. Тараса Шевченка, десь в цій темі є схема
А, зрозумів, тобто вони електрифікували ділянку імені Т. Шевченка - Черкаси, але мала 1,5км пряма цюцюрка ще не побудована.

· Registered
249 Posts
Давно їздив. Все так погано? За ці ж 3 години я доїжджав з Рівного у Київ. Звичайно, перевага поїздки з Рівного - пряма і зручна М-06, яка всюди 2+2, окрім окружної Житомира
До Миронівки можна долетіти відносно жваво, потім дорога починає йти селами. Але покриття задовільне, жахливих ділянок, доречі, нема.

· Registered
1,091 Posts
До Миронівки можна долетіти відносно жваво, потім дорога починає йти селами. Але покриття задовільне, жахливих ділянок, доречі, нема.
Я так розумію, усі села - "білі" знаки і 50 км/год? Тоді дійсно біда. Все одно слід враховувати, що, окрім 3 год на Інтерсіті, ще треба час на доїзд на вокзал і потім з вокзалу.
Черкаси, як і Житомир та Чернігів, по залізниці не сполучені з Києвом "напряму", як автомобільною дорогою, на відміну від Полтави та Вінниці. От там залізниця дійсно може бути конкурентом автівки. Особисто перевіряв - потягом інколи швидше, ніж автомобільним транспортом.

· Registered
249 Posts
Я так розумію, усі села - "білі" знаки і 50 км/год? Тоді дійсно біда. Все одно слід враховувати, що, окрім 3 год на Інтерсіті, ще треба час на доїзд на вокзал і потім з вокзалу.
Черкаси, як і Житомир та Чернігів, по залізниці не сполучені з Києвом "напряму", як автомобільною дорогою, на відміну від Полтави та Вінниці. От там залізниця дійсно може бути конкурентом автівки. Особисто перевіряв - потягом інколи швидше, ніж автомобільним транспортом.
Думаю, що коли знімуть швидкісні обмеження на залізниці і добудують той шмат в обхід ТШ, буде прийнятний час близько 2 годин. Це дійсно змінить логістику між містами.

661 - 680 of 680 Posts