SkyscraperCity Forum banner
4741 - 4760 of 4775 Posts

·
Registered
10,081 Posts
Млять як ти достав своіми зрадами.
Рома, чего тебя надирает? Я тебя вообще не трогал, а ты тут бегаешь вокруг, то по поводу брехни пёрнешь, то по поводу зрады. Таблетки кончились, что ли?

·
Registered
2,406 Posts
Рома, чего тебя надирает? Я тебя вообще не трогал, а ты тут бегаешь вокруг, то по поводу брехни пёрнешь, то по поводу зрады. Таблетки кончились, что ли?
Для штурмовиків у нас вистачає більш потужних ппз,от з ракетами складніше але надіємось до цього не дійде.А ви двоє переставайте лаятись - нам зараз треба навпаки бути згуртованими, одним монолітним кулаком,а не гризтись між собою як собаки .

·
Registered
2,812 Posts
Давайте утримаємось від урапатріотизму, так послухати, то ми б козацькою сотнею розігнали б той лаптеногий шабаш.
Мене більше цікавить чи буде урізноманітнення поставок? ПЗРК і ПТРК однозначно недостатньо для стримування загрози. Не назвіть мене невдячним, але якщо нас самих поставили на передову перед орками, то дайте щось суттєвіше. І було б куди приємніше отримати щось з Томагавків. Коли у відповідь може прилетіти по твоїм військовим обʼєктам, промисловості, тощо - це такий дуже гарний аргумент не лізти на рожон.

·
Registered
10,081 Posts
Томагавки нам не дадут. Во-первых, там адын штюк стоит два ляма зелени, во-вторых, к ним для запуска ещё Тикондерогу или Арли Бёрк подарить придётся. Нам хотя бы более массовое производство Нептунов прокредитовали...
Но есть серьёзно, самый большой пробел в обороне Украины - это ПРО. У нас нет проблем с противодействием пехотным частям, механизированным, танковым частям. Нет проблем с вражеской авиацией, пока действует своя ПВО. Но мы беззащитны против ракет. И если действительно дойдёт до горячей фазы войны, нам первым делом вынесут ракетами то, до чего дотянутся, а потом уже только введут в действие наземные части с поддержкой авиации.

·
Registered
1,469 Posts
Томагавки нам не дадут. Во-первых, там адын штюк стоит два ляма зелени, во-вторых, к ним для запуска ещё Тикондерогу или Арли Бёрк подарить придётся. Нам хотя бы более массовое производство Нептунов прокредитовали...
Но есть серьёзно, самый большой пробел в обороне Украины - это ПРО. У нас нет проблем с противодействием пехотным частям, механизированным, танковым частям. Нет проблем с вражеской авиацией, пока действует своя ПВО. Но мы беззащитны против ракет. И если действительно дойдёт до горячей фазы войны, нам первым делом вынесут ракетами то, до чего дотянутся, а потом уже только введут в действие наземные части с поддержкой авиации.
мало того что беззащитны против ракет,так я не вижу что бы мы закапывались.пусть бы отстрелялись а мы отсиделись а дальше уже пошли Джавелины и танки на танки. А так я боюсь разбомбят склады и узлы управления и людей в частях и что дальше

·
Registered
6,774 Posts
мало того что беззащитны против ракет,так я не вижу что бы мы закапывались.пусть бы отстрелялись а мы отсиделись а дальше уже пошли Джавелины и танки на танки. А так я боюсь разбомбят склады и узлы управления и людей в частях и что дальше
Якщо ти не помітив, то в 2004 та 20013 роках не війська вправляло мізьки владі. Вправляла громадськість.
Чому у росіян, ватанів, мешканців інших країн існує думка, що коли знищать ВСУ або українську владу, то Україна впаде в об'яття агресора?
Ти не бачишь скільки людей не проходячи службу готові воювати? Скільки людей виїздить за місто в тренувальні табори.
Якщо тільки 10% мешканців Києва підут захищати місто, то це вже 350 тис бійців.
Я не розумію, навіщо слухати таких як DrPass у котрого лише панічні настрої. Людина котра звалила з рідного Донецька, не намагалася його захистити, зараз розповідає, що таке саме зроблять інші мешканці Києва, країни.
У військовий час таких просто розтрілювали..

·
Registered
2,812 Posts
Звісно, я дещо замріявся про Томагавки
Щодо вартості, то не зовсім згоден - є різні модифікації з різними цінниками і 2кк то якийсь максимум. Але варто згадати, що той же Джавелін 200-250к вартує за одиницю, а нам їх ввозять чималими партіями.
Про подарунок у вигляді Arleigh Burke годі й мріяти, але ж нас більше цікавить наземне розміщення, а тут є інші обмеження у вигляді договору про ракетне озброєння малої і середньої дальності. Але якесь рішення шукати треба.

ПРО нам точно ніхто не дасть і про нього не варто навіть мріяти найближчим часом, і в нашому випадку краще зіграє політика стримування - розміщенні ракети середньої дальності явно додадуть стриманості в ерефії.

Я не розумію, навіщо слухати таких як DrPass у котрого лише панічні настрої. Людина котра звалила з рідного Донецька, не намагалася його захистити, зараз розповідає, що таке саме зроблять інші мешканці Києва, країни.
У військовий час таких розтрілювали за пропаганду зради.
При всій моїй нелюбові до донецьких, але ти не правий. Я вже мовчу, що в таку критичну мить думаєш впершу чергу про найдорожче, про близьких тобі людей і їх безпеку, але було б ще чим захищати той Донецьк, тоді навіть ЗСУ по крупинками збирала військове обладнання і техніку, що казати про людей, які все життя жили під мирним небом і навіть не думали про війну. Можна досхочу прикриватись урапатріотизмом і бити себе в груди, але це не виправить той факт, що абсолютна більшість людей ментально не готова до війни, до обстрілів, вибухів, загинувших побратимів.

·
Registered
6,774 Posts
При всій моїй нелюбові до донецьких, але ти не правий. Я вже мовчу, що в таку критичну мить думаєш впершу чергу про найдорожче, про близьких тобі людей і їх безпеку, але було б ще чим захищати той Донецьк, тоді навіть ЗСУ по крупинками збирала військове обладнання і техніку, що казати про людей, які все життя жили під мирним небом і навіть не думали про війну. Можна досхочу прикриватись урапатріотизмом і бити себе в груди, але це не виправить той факт, що абсолютна більшість людей ментально не готова до війни, до обстрілів, вибухів, загинувших побратимів.
Я все розумію.
Якщо б він не розказував зараз, що все куево /стінгери не достануть, зброї постачають мало, літаків в росіїї багато, населення воювати не буде та інше/ я б йому і слово б не сказал про його Донцьк і про його поведінку. Я прекрасно розумію ситуацію в ті часи, коли одна тільки думка про те що доведеться відкривати вогонь на пораження російських військових була жахом.
Коли мої знайомі кажуть, як тільки почнеться вторгнення, сідаємо в машини, вивозимо родину на західну Україну, а самі повертаємося і даємо відсічь ворогу - ось таку принципову позицію я вітаю.
А чим він тут на ресурсі займається...

·
Registered
10,081 Posts
Я все розумію.
Якщо б він не розказував зараз, що все куево /стінгери не достануть, зброї постачають мало, літаків в росіїї багато, населення воювати не буде та інше/ я б йому і слово б не сказал про його Донцьк і про його поведінку. Я прекрасно розумію ситуацію в ті часи, коли одна тільки думка про те що доведеться відкривати вогонь на пораження російських військових була жахом.
Коли мої знайомі кажуть, як тільки почнеться вторгнення, сідаємо в машини, вивозимо родину на західну Україну, а самі повертаємося і даємо відсічь ворогу - ось таку принципову позицію я вітаю.
А чим він тут на ресурсі займається...
Рома, я рассказываю просто как есть. Я могу петь хвалебные дифирамбы, хлопать в ладоши при каждом новом рейсе с оружием, но ситуация объективно вот такая. Я там ничего не придумал, и могу подписаться под каждым своим словом. И также - относительно ваших планов "воевать". Мы - точно такие же были, когда всё началось :)

·
Registered
6,774 Posts
Самолет с зенитно-ракетными комплексами Stinger прибыл в Украину из Литвы. ФОТОрепортаж

В воскресенье, 13 февраля, в Киев из Литвы прибыли переносные зенитно-ракетные комплексы Stinger и другое военное снаряжение.
Об этом на своей странице в Facebook написал министр обороны Алексей Резников.
"12-13 февраля в Украину отправлялась военная помощь от Литвы. В Киев прибыли ПЗРК Stinger и другое военное снаряжение", - написал он.
Резников поблагодарил правительство Литвы, весь литовский народ и лично министра национальной обороны Литовской Республики Арвидаса Анушаускаса.
"Украинско-литовские отношения очень тесны и продолжаются много веков. Современная история творится так же совместно и по-семейному. Я ценю нашу многовековую дружбу и крепкую поддержку друг друга!" – написал Резников.

Самолет с зенитно-ракетными комплексами Stinger прибыл в Украину из Литвы 01
Самолет с зенитно-ракетными комплексами Stinger прибыл в Украину из Литвы 02
Самолет с зенитно-ракетными комплексами Stinger прибыл в Украину из Литвы 03

·
Registered
1 Posts
Тут есть существенный нюанс - если попадут по складам. Применение искандеров Арменией в прошлом году - из 4-6 запусков не один не попал. Калибры тоже точностью не блещут, доказано Сирией. У росии всего подобных ракет 2-3 сотни, с такой "точностью" их не хватит даже на подавление ПВО и на росии это должны понимать, хотя на счет адекватности ботоксного гопника есть сомнения.

·
Moderator
11,385 Posts

·
Registered
1,115 Posts
Авіація України відпрацювала удари по колоні умовного противника
Винищувачі та фронтові бомбардувальники Повітряних Сил ЗСУ відпрацювали знищення колони бронетехніки умовного супротивника.
Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Командування Повітряних Сил ЗСУ.
Ціль була на полігоні – це колона танків на марші, а також ураження живої сили касетними боєприпасами.

Свідками даних пусків були жителі с. Черськ у колишньому Маневицькому районі, яке межує з авіаційним полігоном.
Ракетно-бомбові удари завдавалися для знищення колони на авіаційному полігоні Повурськ у Волинській області.

·
Registered
808 Posts
Нідерланди анонсували передачу Україні снайперської зброї та радарів

4741 - 4760 of 4775 Posts