SkyscraperCity banner

1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
2,643 Posts
Discussion Starter #1
Найважливіше правило на заняттях з йоги – отримувати задоволення від тренувань.

Вправи з йоги не повинні перевтомлювати організм. Особливо на початку практики важливо прислухатись до своїх відчуттів і не допускати перевтоми. Заняття для початківців перш за все спрямовані на загальну гармонізацію всіх систем організму, подолання стресу і напруження в м’язах, тому практика повинна ускладнюватись поступово.

На заняттях з йоги потрібно бути в зручному одязі. Бажано, щоб одяг був пошитий із натуральних тканин і не сковував рухів. Займатись можна босоніж або в шкарпетках.

Для занять потрібен коврик для йоги. Ці коврики не ковзають і мають невелику вагу.

Їжу рекомендується приймати за 2-3 години до початку занять. Під час тренування не повинно виникати відчуття голоду або важкості після їжі.

Займатись потрібно систематично. Краще 2-3 рази в тиждень з однаковим інтервалом між тренуваннями. Поступово частоту занять йогою можна збільшувати.
Поради для тих,хто хоче почати практикувати йогу

Я викладаю йогу вже більше 7 років і дуже часто мене запитують: «Як мені почати займатися?». Я впевнена, що кожен чув слово-«йога». Для більшості людей це слово оповите таємницею. Багатьом страшно прийти в клас, тому що вони «новачки», хтось думає, що «йогою займаються тільки жінки за 50», комусь «страшно потрапити в секту» ну і багато ще того, що абсолютно не відповідає дійсності.

Заняття йогою дійсно неординарні, не схожі ні на один з нині існуючих видів психологічних і фізичних тренінгів. Мені б хотілося допомогти вам розібратися з основними аспектами, що стосуються практики. Для того, щоб ви змогли, як можна більш гармонійно вступити на цей шлях, який дає воістину чудові результати.

Найголовніше, що необхідно зрозуміти і прийняти в йозі це те, що - це цілісна та гармонійна система, що зародилася багато століть тому в Індії. Практика йоги відточувалася тисячоліттями - люди завжди прагнули духовного і фізичного вдосконалення. Сьогодні існують різні школи і напрями йоги, кожен може знайти саме ту йогу, яка підійде саме йому. Людина, яка регулярно практикує, отримує абсолютно дивовижні результати - фізичне і психічне здоров'я, розвиток усіх інтелектуальних здібностей, знаходить внутрішню рівновагу і стресостійкість, стає опорою і підтримкою для інших людей.
Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Сегодня при слове "йога" большинство людей представляют себе тело, скрученное в немыслимые позы. Физический аспект йоги — лишь одна из граней этой разносторонней науки. Йога — это технология достижения телом и разумом пика способностей, позволяющих человеку жить полноценной жизнью.

Замысел Садхгуру — просветлённого йогина и учителя — состоит в том, чтобы донести «каплю духовности» до каждого. Благодаря иша-криe духовные практики, когда-то известные только йогинам и аскетам, сейчас доступны каждому человеку в комфорте собственного дома.

Иша-крия основана на вневременной мудрости йогической науки. Это простая, но действенная практика, созданная Садхгуру. "Ишей" называют источник мироздания; "крия" буквально переводится как "внутреннее действие". Иша-крия призвана помочь человеку ощутить связь с источником собственного существования и выстроить жизнь согласно собственным желаниям и представлениям. Ежедневные занятия иша-крией принесут хорошее самочувствие, подарят активность, спокойствие и благополучие. Это действенный способ справиться с лихорадочным темпом современной жизни.

Иша-крия проста, удобна для практики и бесплатна. Она представлена в виде направляющей медитации, снабжена обучающим видео и доступной для скачивания инструкцией. Эта крия способна изменить жизнь каждого, кто готов посвятить ей всего несколько минут в день.
http://www.ishafoundation.org/ru/Isha-Kriya/home.isa

• Like
Reactions: Jasse James

·
Registered
2,643 Posts
Discussion Starter #5
VEDALIFE-2014 — самый большой открытый фестиваль йоги и ведической культуры, который сегодня проводится в Украине!

Участники VEDALIFE-2014 — мастера йоги, духовные учителя и артисты из Индии, Европы, Австралии, США. Вас ждет неделя концертов, йога-марафонов, мастер-классов и праздников!

На фестивале не употребляют наркотики и спиртное, не курят, едят только вегетарианскую пищу. Это параллельный мир в Киеве: волшебный, уютный и дружелюбный.

В этом году VEDALIFE впервые будет проходить на АРТ-ПИКНИКЕ Славы Фроловой на ВДНХ (5 мин. от метро «Выставочный центр»).

Вход на фестиваль по традиции остается свободным, а всех гостей угощают вегетарианской едой:)
VEDALIFE-2014

http://vedalife.camp/

Три года подряд, фестиваль собирает в Киеве тысячи людей, которые хотят жить здоровой, духовной, осознанной жизнью. Презентацией фестиваля 29 июля станет древний перфоманс - создание крупнейшей в Украине мандалы Мира. Этот символ гармонии и единства служит энергетическим призывом к миру: тысячи гостей фестиваля вложат в создание мандалы свои позитивные мысли и пожелания.

http://kiev.vgorode.ua/news/231487-sehodnia-na-vdnkh-startuet-festyval-yohy-y-medytatsyy-Vedalife

1 - 5 of 5 Posts