SkyscraperCity banner

1 - 20 of 3728 Posts

·
Moderator
16,537 Posts
Discussion Starter #1
Za ovu temu ima bas dosta materijala. Za sada da nakacimo zavrsene kragujevacke bulevare i ulice a kada sa tim zavrsimo bacicemo se i na C/U.

Kruzni tok kod Metroa-a, Lepenicki bulevar, Sukin bulevar.

Lepenicki bulevar

·
is Loading! Please wait..
4,544 Posts
svidjaju mi se ove ulice i bulevari po kragujevcu. dobra je stvar sto je ocuvano zelenilo. nas gradonacelnik se lako odlucuje za sjecu, kod vas se tome pristupa na evropskiji nacin

·
Registered
929 Posts
Lepo je ovo, samo mislim, bez namere ikoga da vređam, da ulicama nije mesto na PDF Putevi, već recimo, Kragujevac - izgradnja, na izgradnja i razvoj...
Ako svi otvorimo teme iz svojih gradova, napravićemo haos ovde...

·
Moderator
16,537 Posts
Discussion Starter #9
svidjaju mi se ove ulice i bulevari po kragujevcu. dobra je stvar sto je ocuvano zelenilo. nas gradonacelnik se lako odlucuje za sjecu, kod vas se tome pristupa na evropskiji nacin
Hvala. Kod nas je dosta drvoreda stradalo tokom rekonstrukcije i prosirenja. Npr. na poslednjoj fotografiji Save Kovacevica je u ovom profilu 2km. Od toga tek traba da se zasade obostrani drvoredi u duzini od oko 1km
Ulaz od Sumarica/ Divostina nocu....nek postavi neko, prelepo izgleda, moze i video clip.
Mislim da jos nemamo odradjene fotografije ove deonice nocu. U svakom slucaju postavicu slike ove deonice slikane preko dana. Tek sam juce krenuo a ima dosta materijala, pa polako, bez zurbe. :)
Lepo je ovo, samo mislim, bez namere ikoga da vređam, da ulicama nije mesto na PDF Putevi, već recimo, Kragujevac - izgradnja, na izgradnja i razvoj...
Ova tema i ove ulice i bulevari koje sam postavio i koje cu tek postaviti su obradjene u Kragujevac - pracenje gradilista. Ovo je nova podsekcija o putevima i u njoj sam zeleo da prikazem putnu infrastrukturu na teritoriji celog Kragujevca, jer nekog ne interesuje da upravo tu oblast juri na KG-C/U.
Ako svi otvorimo teme iz svojih gradova, napravićemo haos ovde...
Ne verujem da moze da se otvore vise od 4, 5 tema o svojim gradovima.
Sreca pa ce ostati samo na Kragujevcu.
:laugh:

Sada je jos sve cudno oko ove podsekcije. Cekajte malo da se naviknemo i da teme zazive. Bice to mnogo zanimljivije.;)

·
Moderator
16,537 Posts
Discussion Starter #11
Hvala Vlado na ovoj temi.:cheers:Od viska glava ne boli i obozavam ovakve teme.Voleo bih da vidim i ostale gradove sa istom tematikom.
Ocekujem od tebe pomoc. :cheers:

OD POLOVINE JULA AVALSKA ULICA U OBA SMERA
06-07-2010
RTK
Avalska ulica biće otvorena za saobraćaj u dva smera najkasnije do 15. jula. Nakon rekonstrukcije, ova saobraćajnica, duga više od dva kilometra, biće celom dužinom osvetljena i imaće četiri kolovozne trake. Tokom višemesečnih radova u Avalskoj su obnovljene i vodovodne linije i veze sa sporednim, poprečnim ulicama. Ukupna vrednost radova je oko 135 miliona dinara.
www.rtk.co.rs

·
Chicha was here
9,417 Posts
:laugh:
Sada je jos sve cudno oko ove podsekcije. Cekajte malo da se naviknemo i da teme zazive. Bice to mnogo zanimljivije.;)
Moja greska.Na pocetnoj strani foruma sam samo video da je poslednji post u sekciji privreda i infrastruktura sa ove teme pa sam isao direktno na nju.Nisam znao da je otvorena potpuno nova "podsekcija". :eek:kay:

Keep up the good work. :cheers:

1 - 20 of 3728 Posts