SkyscraperCity banner

41 - 60 of 3709 Posts

·
Moderator
16,502 Posts
Discussion Starter #41
Da ne cimam coveka, prebacicu ovde danasnju zajednicku reportazu.
Iscimao sam jednog, sada vec bivseg kolegu sa faxa da odradimo jednu reportazu. Malo mu je bila cudna meterija za slikanje, ali se brzo privikao (a ko nije :)). Odradicemo malu sinhronizaciju kao sto sam to ranije radio sa Srdjanom. Malo sam mu pojasnio neke stvari oko registracije, slika i tih stvari tako da se nadam da necemo imati problema, posebno imajuci u vidu da smo trenutno u kontaktu dok kacimo ovu reportazu.

Avalska i Milentije Popovica. Odradjen je jedan deo horizontalne signalizacije, dok se vertikalna jos nije odradila. Trenutno to izgleda ovako, a ove saobracajnice poprimice jos lepsi izgled potpunim zavrsetkom, koji bi trebao da bude gotov kroz par dana za kada se ocekuje i "svecano" otvaranje.

·
Registered
119,347 Posts
Ostatak grada je resio da se sto bolje priblizi Aerodromu,:lol: i mogu reci da izgleda odlicno!:cheers:

Upravo sam sada prosao i nocu izgleda jos mocnije.

Dobili smo jos jednu kvalitetnu saobracajnicu i jedva cekam prosirenje i izgradnju drugih,planiranih.

·
Moderator
16,502 Posts
Discussion Starter #55
Dobro je kad nemas problema sa konfiguracijom terena, ogranicenjem brzine, pesackim prelazima, pasarelama, podzemnim prolazima i kamionima od po 24 tone koji jedu malu decu! :doh:

Koji bulevar je sledeci? Sta mislis? Za rekonstrukciju pikiram Vojislava Kalanovica. Za probijanje, hm, tesko pitanje. Mozda Sukin nakon zavrsetka Petrovacke.

·
zloderator
2,893 Posts
meni ovo sa slika deluje kao dobro odrađen posao.. jedino mi je malo čudno što trotoari nisu svuda odrađeni,a i tamo gde jesu čudom nije uleteo behaton :D

btw. baš može da se uoči koliko je kragujevac na brdovitom terenu :)

·
Registered
119,347 Posts
Da znas da je dobro!:lol:

Sto se tice sledecih bulevara,mislim da bi se trebalo ici ovim redom.:
1)Prosirenje Save Kovacevica(Roda - Zorana Djindjica)
2)Nastavak probijanja bulevara Save Kovacevica do skretanja ka Bozmanu.
3)Nastavak Petrovacke do Slobode
4)Pretvaranje Sukine u bulevar(Save Kovacevica - Elektrosumadija
5)Pretvaranje Slobode u bulevar(Petrovacka - Elektrosumadija)
6)Rekonstrukcija Vojislava Kalanovica
7)Probijanje Sukine do Mola
8)Pretvaranje Vladimira Rolovica u bulevar(Mol - Grada Karare)
........

41 - 60 of 3709 Posts