SkyscraperCity banner

1 - 20 of 306 Posts

·
Moderator
16,424 Posts
Discussion Starter #2
Severna obilaznica, Petovacka magistrala, prva faza duzine 780m je zavrsena.

Ovde se blizimo novom kruznom toku koji spaja Auto-put sa Petrovackom magistralom.

Jedna slika iz spoljasnje trake kruznog toka...

·
Moderator
16,424 Posts
Discussion Starter #4
Nadvoznjak na juznoj obilaznici.

July 27th, 2009, 10:18 AM

Rec je o zavrsenom delu Juzne obilaznice (odavno),a to je najduzi nadvoznjak u Srbiji-nekoliko stotina metara dug... Samo pokusavam da zamislim(a i vi :D )-kada dodjete sa autoputa skrenete levo na kruznom toku na ulasku u grad(kod Metroa),i izadjete na ovaj nadvoznjak ogroman,pa produzite jos malo,pa udjete u najduzi tunel,koji ce se inace racvati pod brdom,pa ce jedan deo na ulaz u Zastavu,a drugi ce izlaziti na regionalni put KG-JA preko Sabante (valjda)...
Zato stavljam slike,jer je ovo saobracajnica regionalnog znacaja jer povezuje KG-JA i autoput... U pitanju je Juzna obilaznica oko grada,dok je Severna vec zapoceta (severna je za nas gradjane vaznija no ova,i severna je 2+2 i duga je 18km,a ova ne znam tacno)...

·
Moderator
16,424 Posts
Discussion Starter #9
Kragujevac nema obilaznicu a kamoli obilaznice.A petrovacka nije severna obilaznica.
Vide ljudi da nema. Je l' treba da ima obilaznicu/e da bih otvorio ovu temu? Deo juzne je odradjen, a prema najavama treba biti i nastavljen do FIAT-a. Petrovacka magistrala za sada preuzima funkciju severne obilaznice, i trenutno je u fazi izgradnje. Ne vidim razlog zasto se javljas na ovoj temi dzoni? Ako ti vec toliko smeta, zaobidji je.

·
Banned
2 Posts
Vide ljudi da nema. Je l' treba da ima obilaznicu/e da bih otvorio ovu temu? Deo juzne je odradjen, a prema najavama treba biti i nastavljen do FIAT-a. Petrovacka magistrala za sada preuzima funkciju severne obilaznice, i trenutno je u fazi izgradnje. Ne vidim razlog zasto se javljas na ovoj temi dzoni? Ako ti vec toliko smeta, zaobidji je.
Taj deo odradjen jos 1995 ,sad je 2010 godina i od tad nista..Smesno mi je otvaranje teme kad Kg nece da ima obilaznicu jos 10 godina najmanje.A severna je u fazi izgradnje kazes ..mozda ali u nekom virtelnom svetu,kako moze nesto sto prolazi kroz grad da bude obilaznica.Kad si vec stavio mapu tzv "obilaznica" sto nisi ucrtao koliko je izgradjeno_Odgovor znas i sam a to je samo taj nadvoznjak iz 1995 ,da li je to dovoljno za celu temu.Otvarate 100 tema ,ljudi da se smeju.

·
Moderator
16,424 Posts
Discussion Starter #11
Taj deo odradjen jos 1995 ,sad je 2010 godina i od tad nista..Smesno mi je otvaranje teme kad Kg nece da ima obilaznicu jos 10 godina najmanje.
Nece je imati kao sto kazes, ali ce je graditi i mi cemo to ovde pratiti.
A severna je u fazi izgradnje kazes ..mozda ali u nekom virtelnom svetu,kako moze nesto sto prolazi kroz grad da bude obilaznica.Kad si vec stavio mapu tzv "obilaznica" sto nisi ucrtao koliko je izgradjeno_Odgovor znas i sam a to je samo taj nadvoznjak iz 1995 ,da li je to dovoljno za celu temu.
Ajde molim te objasni mi kako to Petrovacka prolazi kroz grad? Pa vide ljudi na slikama tolike poljane. Ne izmisljaj. Taj krak severne ne prolazi kroz grad a kada se grad bude prosirio jos 2-3 kilometra ka toj strani (a nece jos skoro) odradice se jos jedan krak 2km dalje, sve je jasno. Mapu nisam stigao da odradim sinoc ali vec danas ako me posluzi vreme eto mape sa severnom i juznom i deonicama koje su izgradjene.
Otvarate 100 tema ,ljudi da se smeju.
Nesto ne vidim da se iko smeje. Ovo je nova podsekcija o putevima i ako su 3 teme mnogo za 4. grad po velicini u zemlji onda sa tobom nesto nije u redu. U stvari ko si ti da odlucujes da li cu da otvrorim 5, 10, 15 tema? Moderator je tu pa ako nesto nije u redu (a cisto sumnjam) resicu to sa njim. Tebi verovatno visak tema predstavlja problem jer ne mozes da stignes da ispljujes na sve strane?

·
Registered
117,303 Posts
@Genius

Po tvojoj logici,tema ne sme da se otvara,dok se prvo obilaznice ne zavrse.Da su obilaznice zavrsene,tema bi mogla ladno da se zakljuca,a posto nisu,evo prilike za stalni update i pracenje zavrsavanja dela po dela istih.

1 - 20 of 306 Posts