SkyscraperCity banner

28021 - 28040 of 28222 Posts

·
Kragujevac
6,350 Posts
Tako je, da stave da se zna šta kupuju ljudi i šta će da gledaju svaki dan.
Naravno, kriv je grad koji dozvoljava izgradnju na takvim parcelama.

·
██████ 100% Kr
4,377 Posts
Discussion Starter #28,028
Daleko. Bilo.
Mislim, ja sam se davno razočarao u ovaj grad, kao što sam već 100tinak puta napisao, ali me opet baš bole ovi idiotluci, bahatost i nestručnost.
Hoćete da organizujemo neke proteste? :LOL:

·
Kragujevac
6,350 Posts
Daleko. Bilo.
Mislim, ja sam se davno razočarao u ovaj grad, kao što sam već 100tinak puta napisao, ali me opet baš bole ovi idiotluci, bahatost i nestručnost.
Hoćete da organizujemo neke proteste? :LOL:
Mogli bi, taman da se ponovim za nove patike i trenerku.. :D

·
Registered
4,537 Posts
Sta je tu promasaj? Svakako komotnije od zivota u stanu. Koliko je bila cena kvadrata?
I ovo su stanovi, skroz isto, dvorište dva metara za nekoliko stanova. Da je izbacio po jednu od ovih zgrada pa da lepo razredi svaku kuću posebno, to bi bio pogodak, ali njemu je stalo do što više kvadrata i po mom mišljenju zeznuo stvar. Mogao je jaču cenu kvadrata da dobije da je sve zasebno.

·
██████ 100% Kr
4,377 Posts
Discussion Starter #28,039
Ni ja ne razumem ovaj Green Hill. Pretpostavljam da će se reklamirati kao luksuzni kompleks, ali ovde nema nikakvog luksuza i ekskluzive.
Ne vidim kojom logikom su odvajali ove objekte, kako su odvajali stanove, kako su dodeljivali zadnja dvorišta...
Dizajn je tek posebna priča. OK, možda nije hteo ravne, moderne linije, ali ovo nije ni retro... ovo je jednostavno nelepo. Sto puta lepše i funcionalnije su kuće u nizu na Vašarištu, kod Sušičkog potoka (stara fotografija), građene pre 30ak godina.

·
Registered
62 Posts
Meni je green hill mnogo lepsi od ovih kuca sto si stavio link. Tamo neki dizajn uopste ne postoji i izgledaju zastarelo.
Promasaj moze biti za investitora jedino ako proda ispod cene ili ne proda. Ali mislim da nije ukusno da etiketiramo ovaj projekat a da ga ne razumemo ili da nismo upuceni u bilo kakve detalje.
Mene interesuje cena i upravo ti detalji kako su stanovi odvojeni, kvadratura, unutrasnjost, itd.

28021 - 28040 of 28222 Posts