SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 22 Posts

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
Харківська канатна дорога

Підвісна канатна дорога у Харкові — прогулянкова і транспортна система, яка пов'язує вулицю Сумську (у районі кінотеатру «Парк» й заводу ФЕД) з мікрорайоном Павлове Поле через ЦПКіВ ім. Горького та Саржин яр.
Введено в дію у 1971 році. Опор — 18, двомісних пасажирських кабін вантажопідйомністю 160 кг — 124, включаючи службову.
Протяжність траси від станції «Міськпарк» (за кінотеатром «Парк», поряд зі станцією дитячої залізниці) до станції «Павлове Поле» (пара вул. Отакара Яроша та вул. 23 серпня, район Джерела) — 1385 м.
Будівля посадкової станції «Павлове Поле» (архітектор І. Є. Попов) прикрашена мозаїчним панно В. Я. Савенкова.
У 2006році в ході рекламної кампанії російсько-українського мобільного оператора «Beeline» більшість кабін було пофарбовано в жовто-чорну горизонтальну смужку (колір білайнівської бджоли), на інших розміщені зображення різних предметів з відповідним розфарбуванням. Смугасті кабінки проїздили до 2009 року.
Час маршруту в один кінець — 18 хвилин, за які пасажир піднімається на висоту від 8 до 26 метрів над землею, звідки відкривається мальовничий вигляд на зелені масиви парку Горького и Лісопарку, Шатилівку та Павлове Поле.

 

·
Registered
Joined
·
1,494 Posts
Канатна дорога в с.Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області

Дорога починається в Ворохті і закінчується в с.Яблуниця. З канатної дороги можна бачити найвищі гори України - Говерлу, Петрос, Хом'як, Поп-Іван. Особливістю є те, що людина сидить у звичайному кріслі, без всяких клітин. Протяжність 2 км. 
Joined
·
5,607 Posts
Канатка в Днепре (нерабочая вроде)
 

·
Moderator
Joined
·
27,360 Posts

·
Registered
Joined
·
1,204 Posts
^^
Сумасшедшая канатка!

Высота на некоторых участках и время в пути уникальные.
Особенно зимой при наличии ветра и когда она останавливается:nuts:
 
Joined
·
5,607 Posts
Она?
В Харькове тоже кстати как оказалось не самая короткая:)
 
1 - 20 of 22 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top