SkyscraperCity banner

1 - 20 of 1288 Posts

·
Registered
5,027 Posts
Dio Vojvođanske koji još nije proširen na nivo bulevara nije označen, a trebao bi biti crven. Putevi na Bež. kosi su u dobrom stanju, ne znam zašto su crveni?

·
Montenegrin
5,516 Posts
Evo i saobraćajna situacija u PG (zoom na Google Maps za dva podeoka manji od najvećeg stepena).

Sve je jasno sa legende...2 + 2, gdje se spoljne trake koriste za parking - nisu obilježene...

Interesantno, za razliku od Igala, Nikšića, pa čak i Rožaja, PG nema nijednu denivelisanu raskrsnicu. Prva je tek sada u izgradnji...

·
zloderator
2,893 Posts
^^ super karte.. šteta što putevi na mađarskoj karti nisu uočljiviji

·
Registered
866 Posts

·
Registered
866 Posts
^^
Ne razumem??? Na mapi su prikazani samo magistralni i regionalni putevi, ja ne vidim nijedan autoput. Autoputeva nema ni u legendi...

·
Registered
1,763 Posts
^^ super ideja, ali loš izbor boja... obično se za karte koje pokazuju neke kvantitativne vrednosti ide na istu paletu boja, ali različiti intenzitet (recimo od bledo ružičaste do bordo ili od nebesko plave do teget...)

·
Registered
3,660 Posts
Postavio sam novu verziju, prva je bila provizorna dok ne napravim novu u PhotoShop-u.
@podvodni Više volim kada se koristi pun spektar, jer kada ima puno kategorija, monotonske skale postanu teske za čitanje, tj. daju dobar opšti utisak o intenzitetu, ali je čitanje konkretne vrednosti upoređivanjem sa legendom teže.

·
Samo opušteno
4,699 Posts
Prije par dana dobih najnoviju kartu CG razmjera 1:260000. Izradila uprava za nekretnine, a ucrtana je svaka selendra tipa Tuđimili, Boljari i sl. :) Izbaciću ovih dana, uz još koju iz kolekcije...

1 - 20 of 1288 Posts